Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:46 16.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Бездетнанови [re: Lali]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано23.01.06 15:29



Lali, кой те повика от клуба за Проблемно забременяващи, където само и изключително пишеш, и не ти знам даже всички функции, за да защитаваш срещу Роксана едни фанатични каузи?

Как бързо се мобилизира мафията от познати и активни никове?

Дали не са докторски, дето активно си набират пациенти, и си измислят разни рекламни историйки, до една фиктивни, нереални и щастливи, и примерно се оказва, че една жена плащала ли плащала поне 10 години по клиники и накрая като в приказката за Снежанка джуджето я оплодило и тя зела че забременяла, ама не е ясно как?



Нямам думи.


Айде Вирго, сега наясно ли си как агитката на Проблемно забременяване долетя за часове в тема за бездетна жена в твоя клуб и надрапа Роксана, защото не е безусловно съгласна да бъде манипулирана, и недай си боже да има собствено мнение, което случайно е лошо за Щерев, подопечни и бизнеса им?





Ах, докторска мафия.....колко съм ви яла попарата......да ви тръшне чумата дано, че си правите бизнеса и забогатявате на чуждото нещастие, а отгоре на всичко сте нагли, нахални и брутални.......





Тема да не сме животни?!?нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано23.01.06 18:31



а да не сме пък растения случайно?




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Бездетнанови [re: dma]  
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано23.01.06 18:37



намиране на себе си? хе хе, аз затова оставих поле "попълни по желание", щото знам че тъпите неща повишавани в чин "смисъл на живота" са безчет.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Молянови [re: jam]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано23.01.06 18:45



jam и Lali да не дават примери, да правят реклама и да не защитават клаузи. щото ако аз си отворя устата - няма да е приятно на никого .

съгласна съм с Роксана, че лекарите преди всичко друго говорят ПЪРВО за ПАРИ... да не говoрим че и да плащаш като поп, пак може да не свър[ат нищо, а да влошат нещата и друг да е виновен за това . примери мога да давам не един и два.

има и свестни лекари - ИМА ТАКИВА - но те не винаги са в елитните клиники и не си правят реклама НИКЪДЕ. тях пациентите ги издирват и дават мило и драго за да се лекуват при тех.

определени в държавата България тия дето най-много реват за пари и първо гледат парите са лекарите, адвокатите и съдиите. оспорване на това- не давам да се прави. ТОЧКА.



Тема Re: Молянови [re: Бapбapeлa]  
Автор little_rabbit (Lepus europeus)
Публикувано23.01.06 20:22



Да, свестни лекари има и в малките градове, и в кварталните поликлиники, но много, много рядко (сещам се за един страхотен лекар в Тутракан ли беше...). По-често там се срещат варвари и неграмотни акушер-гинеколози. Има десетки примери за това (предписване на клостилбегит без ехографски мониторинг, вътрематочни инсеминации с необработена сперма и още и още и още - или опасни за здравето на жената манипулации, или само за да й се вземат парите). Затова най-сигурно е да се отиде в клиника за лечение на стерилитет - там лекарите са квалифицирани и знаят какво правят.

За парите - е, има лекари и лекари. Има такива, като Щерев, които - наистина, като видят пари и онемяват. Но има и обратния вариант - за които е най-важно да помогнат на пациентите си.

Не харесвам Щерев. Ама не харесвам и Ватев (да, Роксана, прозрачна си!).



Тема Re: Бездетнанови [re: Roxana]  
Авторпpoблeмнo зaбpeмeнялa (Нерегистриран)
Публикувано23.01.06 21:34



ама Роксано,
ин витрото и всички процедури, правени в клиники за забременяване, в целия свят, аххх - изненада - струват пари, ах, каква изненада наистина.
Как така си компетентна във всичко ма....да си минала през ада на ин витрото та ще ми говориш глупости?

Аман от тебе, ти безработна ли си, малоумна ли си, каква си?
във всеки форум мненията си изказваш, по всичко компетентна видиш ли

Моля Ви без обиди във форума. Запазете добрия тон. Благодаря Ви!
Virgo

Редактирано от Virgo на 24.01.06 08:29.



Тема Re:не е причината Роксананови [re: пpoблeмнo зaбpeмeнял]  
Автор True Angel (or may be devil)
Публикувано23.01.06 21:51



тя е просто един неудачник, ненамерил пътя !!Ние сме виновни, че се вързвме на тъпотиите и !Ако ние не се надпреварваме в хор да и отговаряме на всяки неин изблик на .....просветление....да речем......тя със себе си няма да спори, нали????????



Тема Re: Молянови [re: little_rabbit]  
Автор Бapбapeлa (pearl)
Публикувано23.01.06 21:55



не ме бъркай с Роксана. щото не съм Роксана .

съгласна съм с нея по повод това че , който няма пари да си плати при доктор - е бита карта . нямяам предвид само проблеми със забременяване/ да не чува Господ досега не са ми казали че имам такива/ . преди време в Медицина давах примери с един мой познат- онкоболен , въобще съм давала не един и два примера , дори предлагаха на bira_more- или да ме бърше или да ме банне ..... направления, клинични пътеки ...и т.н. - рядко , да не кажа никога не се минава с тях само.... и да плати пациента - пак няма гаранция- особено ако доктора заради пари се е наел да лекува повече пациенти , отколкото му са възможностите....

там където става въпрос за човешки живот- там парите не трябва да са на първо място- но това е мое мнение.

също мисля че ако някой специалист има нужда от реклама- вариантите са всеизвестни на всички.



Тема Re: Молянови [re: Бapбapeлa]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано23.01.06 22:34



На теб, Барби, специални благодарности, просто никога не съм крила, че ти се възхищавам, който може, нека се изкриви и да каже, че не е така!




Невероятна си! Искрено ти се възхищавам!




Тема Re:не е причината Роксананови [re: True Angel]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано23.01.06 22:44



Искрено ти благодаря, Барбарела. Ти си чудесен човек и неведнъж съм го казвала.



За публиката, моля да се отбележи, че след анонимното обаждане на "жена" (така отбелязвам анонимния ник "жена") която се е обадила няколко пъти, изведнъж долетяват стадо гарванки, педантично ще ги изброя....:

jam

lali

ledena luna
little rabbit

и анонимен ник "проблемно забременяла"

след който следва по-неизвестен за мен ник, но това нищо не значи, true angel




Начи откак Роксана каза независимо мнение, и то кой знае защо опонентно на Здравната каса, изведнъж долетяха лешоядките от Проблемно забременяване на акция срещу опасната Роксана??????




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.