Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:01 17.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема гинеколози..нови  
Авторxмм (Нерегистриран)
Публикувано21.11.05 12:22



Мацки, искам да ви питам нещо. Когато Ви преглеждат гледат ли ви в много близък план и как се чувствате тогава? Аз се чувствам отвратително като видя главата на гинеколога на 10 см. от...



Тема Re: гинеколози..нови [re: xмм]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано21.11.05 12:38



Абе аз не си спомням той да си е завирал главата в онази ми работа. Освен това е много готин, така че дори и да го направи, най-много да предизвика у мен еротични фантазии...



Тема Е в далечен план има опасност да се видятнови [re: xмм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано21.11.05 12:38



само контурите, което от естетическа гледна точка може и да е оправдано, но от медицинска не е особено. Щом не си завира главата вътре, какъв ти е проблема?

Стига простотии бе, тате!


Тема Re: гинеколози..нови [re: xмм]  
АвторSoulMate (Нерегистриран)
Публикувано21.11.05 12:42



Любимата жена на Сюлейман Великолепни заболяла тежко. Слугините я лекували с бабешки лекове, защото други не знаели. Обаче султанката взела да сдава багажа и султанът наредил да повикат лекар. Но лекарят нали бил мъж, не можел да влиза в покоите й. Със специален указ бил допуснат до омотаното с пердета, балдахини и други материи легло и се заел да я лекува...като й подържал ръката.
За радост, тя била издръжлива кучка и не умряла този път.

Та и ти сега-как да те прегледа гинекологът, чрез ирисова диагностика ли ? А ако е късоглед и не вижда?
Остави предразсъдъците пред вратата на кабинета и хич да не ти пука. Веднъж един ама мноооого готин доктор ми обясни "отпусни се сега, отпусни се де, е какво толкова ще ти направя, може би това (шат с пръсти..мда беше готин преглед )."



Тема Re: гинеколози..нови [re: xмм]  
Автор !Блyдницa (омаДьосана)
Публикувано21.11.05 13:05



лелей подозирам , че добре те подготвяме за уроците по анатомия

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: гинеколози..нови [re: SoulMate]  
Авторxмм (Нерегистриран)
Публикувано21.11.05 13:08



ааа, събрахте ми погледа направо Наистина ли има мацки, които дори се кефят по време на такъв преглед. На мен всеки път ми е отвратително.



Тема Re: гинеколози..нови [re: xмм]  
Автор HAДEЖДA™ (ИПСБ)
Публикувано21.11.05 13:16



миииии....като на преглед...така се чувствам...

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ – ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ


Тема Re: гинеколози..нови [re: xмм]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано21.11.05 13:49



Има много жени гинеколози, не по-малко квалифицирани от мъжете гинеколози.

Ако толкова те притеснява да те преглежда мъж гинеколог, отиди при жена гинеколог.

Ако ти се струва, че и жената се доближава прекалено много до вагината ти тогава бъди сигурна, че това наистина е необходимо, и е с цел да ти помогне.



Тема Re: гинеколози..нови [re: .]  
Авторxмм (Нерегистриран)
Публикувано21.11.05 14:01



Честно казано предпочитам да съм попритеснена отколкото да охкам от болка и обида. Попадала съм на такива гинеколожки, че ми е идвало да ги убия.
Та май по-добре да зи завира носа там мъж, поне от мъж никога не ме е боляло.



Тема Това ли измисли днес да питашнови [re: xмм]  
Автор VirgoМодератор (Тайпан)
Публикувано21.11.05 14:34



Да ти кажа това ми е един от най-неприятните прегледи. Никога не съм имала еротични фантазии и по-скоро е свързан с неприятно докосване и допир. Но няма как - всяка жена трябва да ходи два пъти в годината и при този лекар.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.