Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:32 15.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Сънищата се сбъдват понякога  
Автор DreamsComeTrue (videnie)
Публикувано09.11.05 14:44



не им вярвайте, но го имайте предвид. Приемете го като факт и кажете как си обяснявате този феномен - да сънуваш нещо, което дори не си си помислял и сам да се чудиш от къде ти е хрумнало и след време да разбереш, че наистина се е случило.



Тема Re: Сънищата се сбъдват понякоганови [re: DreamsComeTrue]  
Автор...... (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 14:55



Това сигурно в
някой от другите клубове -
както "Екстрасенси" и др.
ще могат да ти го обяснят по-добре.

Иначе аз го свързвам като нещо с неосъзнатото
напълно желание, към което подсъзнателно се стремиш.

Все пак зависи за какво точно става дума.

Защото при близначки със сигурност например знам,
че има случаи, в която едната просто усеща за проблемите на другата.

Иначе на мен ми се е случвало да ми се обади някой, когато имам
нужда от него, без да съм го търсила. Иначе нямам нищо общо с телепатията



Тема Re: Сънищата се сбъдват понякоганови [re: DreamsComeTrue]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано09.11.05 15:32



А според мен хората още не са открили всичките си възможности. Безспорен научен факт е, че във всекидневието си човек използва не повече от 5% от капацитета на мозъка си.


Мисля, че човек изобщо не подозира колко много възможности и умения има. Като си помисля за йога например....или някои парапсихични умения....ами не знам, аз мисля, че е вярно, че всеки ги има тези умения, но много малко хора са склонни да открият точно тези умения у себе си.

Нещо като електричеството преди векове....никой не знаел защо се случва да има мълнии ? А кой е вярвал някога, че ще има ядрена бомба? Има толкова неща, които човека извади на показ от себе си, а аз вярвам, че това е само началото.



Тема Re: Сънищата се сбъдват понякоганови [re: DreamsComeTrue]  
АвторБapбapeлa (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 16:34



моите сънища определено се сбъдват. особено лошите.



Тема Re: Сънищата се сбъдват понякоганови [re: Бapбapeлa]  
АвторlRA (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 17:27



Моите не се сбъдват, но определено много показват. Преди години, когато съпругът ми почина, бях изпадала в страхотна депресия и ми се наложи да посещавам психотерапевт. Постепенно започнах да разказвамза сънищата си. Оказа се, че съм сънувала места, където никога не съм ходила, но обстановката я описвам много достоверно. Лекарка ми каза, че е разказвала за моите сънища на техни семинари. Според нейните думи имам по-силно развита интуиция. Но сънувам много често и сутрин като се събудя първо се опитвам да разтълкувам какво може да очаквам.



Тема Re: Сънищата се сбъдват понякоганови [re: DreamsComeTrue]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (не е ли ясно?)
Публикувано09.11.05 17:37



Ами как виждаме нещо, което стои в далечината? Един го вижда, друг с по-слабо зрение- не. Защо да не виждаме събитията във времето?

Стига простотии бе, тате!


Тема Re: Сънищата се сбъдват понякоганови [re: DreamsComeTrue]  
Автор V-Shokou io kuraiami (НейноВисочество)
Публикувано09.11.05 18:01



значи аз не сънувам .... има точно 3 съня които си спомням за цял живот до сега

1. Качвам се в трамвай номер 5 с моите приятелки, вътре кой да видиш Депеш Мод и голям лаф му дръпнах с тях на английски мноу свестни се оказаха /това беше като бях на 17г./

2. С едни френдове ходихме да караме ски на плажа при това на рампа за кънки, за обяд те си поръчаха пържени картофи заляти с крем карамел - казаха, че било върховно така ама те си бяха изроди и на живо /тогава бях на 21г./

3. Бях в някаква дискотека на дансинга и некъф таен агент който се правеше на фотограф ме извика да превеждам в един древен храм в Южна Амерка /не беше далече защото отне 20мин. с кола/ и се оказа, че трябва да превеждам на извънземни, и те се оказаха готини типове та голям лаф стана /25г. /

още ги чакам тия сънища да се сбъднат еееей

Men will sooner forget the death of their fathers then the loss of their property


Тема Re: Сънищата се сбъдват понякоганови [re: V-Shokou io kuraiami]  
Авторпълнa_лиrлa (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 19:27



абе ти си луд водолей... нормално.




Тема Re: Сънищата се сбъдват понякоганови [re: V-Shokou io kuraiami]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано09.11.05 19:54



Сънуваш разбира се, просто не си помниш сънищата. Физически е невъзможно човек да оцелее, ако не минава през REM фазата, когато именно сънуваме. Така че, ако някой си мисли, че не сънува, това просто означава, че той не знае, че сънува.

=================
Beauty and the Feast


Тема Re: Сънищата се сбъдват понякоганови [re: DreamsComeTrue]  
Автор fenixx (scorpio)
Публикувано09.11.05 21:56



искрено се надявам да си права за сънищата ... че какви ги сънувам с един сладур , дано се случи и на яве .... или аз по - добре да не чакам , а да му звънна да му ги разкажа !

Има две житейски правила: 1.Не се тревожи за дреболии. 2.Всички неща са дреболии.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.