Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:22 13.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Подарък за сватба  
Автор3opИ (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 10:53



Момичета, СПЕШНО се нуждая от вас.

В събота съм на сватба на много добра приятелка. Все още нищо не съм купила, че от работа по 15 часа на ден, не ми остава време да обиколя и харесам нещо.

Какви според вас са подходящите подаръци за този повод? Иска ми се да е нещо хем за спомен, хем и практично, ако може. За съжаление и младоженците не пожелаха да ме улеснят, а казаха „без подаръци”.

Мисля си за някакъв сервиз, но по нетрадиционен – с правоъгълни чинии или нещо подобно.
Чух, че икони се подарявали на св. Мина, но защо точно на него незнам

Много ви моля, ако сте мернали нещо подходящо и къде да го търся, че нямам никакво време.

Много много ви благодаря!



Тема Re: Подарък за сватбанови [re: 3opИ]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано09.11.05 11:44



Мисля, че правилният вариант е плик със сума по възможностите ви.
Няма смисъл да ги задръствате с вещи, за които нямате идея дали са им нужни, но всяка сума влиза в употреба на едно младо семейство. На нашата сватба беше така, а и ние като ходим на сватба винаги така правим. Най-практично е просто.

The leaves they were withering and sere;
It was night in the lonesome October


Тема Re: Подарък за сватбанови [re: 3opИ]  
Авторgift (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 12:20



Bqh na svatba na priqtelka na 01.10. Loshoto e , 4e razpolagah s 60-70 lv, koito ne iskah da slagam v plik. Te sushto ni bqha kazali bez podaruci. Razbira se- az obikolih magazinite, nishto ne mi haresa. Pone znaesh li kakvo haresvat? V posledniq magazin, za koito imah nadejda namerih mesingovi sveshtnici- vzeh edin golqm, troen, maluk, i pepelnik. vajnoto e - ako na teb ti podarqt tova- dali shte go haresash? Tq mi kaza, che mnogo gi e haresala, loshoto e che neznam dali e istina.:(Ako ne se 4uvstvash sigurna v neshto - parite v plik4e sa si nai-hubaviq podaruk, no az ne iskah takava suma da im q predlagam..taka
uspeh



Тема Re: Подарък за сватбанови [re: 3opИ]  
Автор чepвeнopoзka ()
Публикувано09.11.05 12:23



Ако решиш да е сервиз,има в ЦУМ на 3 етаж.Има за хранене,кристал и много интересни и красиви за кафе.Аз си взех кръгли от много фин порцелан с платинена нишка на чинииката и дръжката на чашката.Много фини-с кеф да си пиеш кафето. Имаше и много други интересни варианти.Ако избереш нещо хубаво,което те може примерно да не си позволят да си купят, е много по-добре от пари според мен.




Тема Re: Подарък за сватбанови [re: 3opИ]  
Автор идEoт (пристрастен)
Публикувано09.11.05 12:41



Ами от работа по 15 часа на ден и без подаръци... проблема ити е решен. слагаш кинти в плик. Нищо друго. Сервиз е тъпо. Ако знаеш къф им е интериора, обаче ако е сервиз да е нещо, което да става за миялна и микровълнова щото тия старите със златните и сребърни лайсни са голям кур за микровълновата.

България не ме обича, а аз съм ебати пича.



Тема Re: Подарък за сватбанови [re: 3opИ]  
Автор3opи (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 13:07



И аз си мислех за варианта с парите, но при всички положения те ще се похарчат. А младоженците са ми близки приятели и ми се ще да им подаря нещо за спомен. И като си го ползват/гледат да си казват „Това ми е от еди кой си.”

Поне на мен като са ми подаряват нещо и след това ми е мило като си помисля.

Наистина съм много затруднена.



Тема Re: Подарък за сватбанови [re: 3opИ]  
Автор VirgoМодератор (Тайпан)
Публикувано09.11.05 13:26



Иконата е добър вариант. Можеш да я купиш от всяка църква и естествено не забравяй да я оставиш за осветяване

Според мен парите не са добра идея. Все пак смисъла на подаръка е доста това над определената вещ



Тема Re: Подарък за сватбанови [re: 3opИ]  
Автордpyra 3opи (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 13:30



в "Практикер" поне допреди няколко дни имаше чудесно френско барбекю за балкон (с коминче, украса и пр.) за 100 лв. Приятно на дизайн, а става и за двор на вила и пр. Все пак така всеки път като си правят весело на душата и ти ще си на масата с тях.



Тема Re: Подарък за сватбанови [re: идEoт]  
Автор чepвeнopoзka ()
Публикувано09.11.05 13:47



какви стари със златни лайсни бе?Ти от кога не си ходил по магазините?За микровълнова стават само наи-простите чинии от аркопал и дуралекс дето ги има на пазара.Щом мислиш,че са подходящи...



Тема Re: Подарък за сватбанови [re: 3opи]  
Автор PPP (една)
Публикувано09.11.05 14:25



Аз съм също за икона.
Не знам какво е това поверие да се подарява на св. Мина. По принцип той помага за брак, верятно оттам идва.
Аз лично бих подарила с Богородица.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.