Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:13 29.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема момичета, внимавайте с позите!нови  
АвторПaлaвka (Нерегистриран)
Публикувано08.11.05 13:32



Снощи правихме секс с приятеля ми.

Докато изпробвахме различни пози се спряхме на една, при която ходилата ми са на неговите рамене, колената ми са разтворени, дупето леко надигнато и съм си го разтворила, за да го улесня да прави по-дълбоки прониквания.

Бях много възбудена и овлажнена, а и той доста се постара с език преди това... По едно време той започна да прави резки и дълбоки прониквания в мен, аз преливах от възбуда и при едно от проникванията, явно съм се била поотпуснала, може би, а той не уцели и проникна в ануса ми. Отначало се стъписах, а той ме гледа странно... не го извади веднага, но и малко след това свърши.
Не бих повторила подобни неща, не ги намирам за нормални, но въпреки това впечатленията ми не бяха катастрофално лоши... Но все пак нямам много опит и от около година водя полов живот.

Вие имали ли сте подобни случки?



Тема Re: момичета, внимавайте с позите!нови [re: Пaлaвka]  
Автор HAДEЖДA™ (ИПСБ)
Публикувано08.11.05 14:08



нещо не те разбрах - хем ти е харесало, хем не го намираш за нормално...иначе..вика му се анален секс.....и е нещо съвсем нормално....та кво по-точно те е шокирало??

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ – ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ


Тема Re: момичета, внимавайте с позите!нови [re: HAДEЖДA™]  
АвторПaлaвka (Нерегистриран)
Публикувано08.11.05 15:08



Пак не го намирам за нормално.

'Шокира' е силно казано, изненада ме че го свързвах с болка, а стана толкова внезапно, че по-скоро не го усетих затова и темата е 'внимавайте с позите', защото явно може да стане и изненадващо :)



Тема Re: момичета, внимавайте с позите!нови [re: Пaлaвka]  
Автор HAДEЖДA™ (ИПСБ)
Публикувано08.11.05 15:28



emi свързвала си го с болка, защото така си си го изградила в представите.болка може да има при всеки вид секс.а кое е нормално и кое не - всеки си го избира за себе си.общоприетата дефиниция е - това което доставя удоволствие на всички участващи в него

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ – ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ


Тема Re: момичета, внимавайте с позите! [re: HAДEЖДA™]  
АвторПaлaвka (Нерегистриран)
Публикувано08.11.05 15:32



Да, добре и философски казано!



Тема Re: момичета, внимавайте с позите!нови [re: HAДEЖДA™]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано08.11.05 16:02



Не ми харесва тази дефиниция....много извратени неща доставят удоволствие на някои хора.Съвсем не съм съгласна,че са нормални.Да не давам пример кое е извратено



Тема Re: момичета, внимавайте с позите!нови [re: Пaлaвka]  
Автор.... (Нерегистриран)
Публикувано08.11.05 16:03



Сигурно всеки е имал,
или поне е пробвал да ли му харесва:)



Тема е ти утепа кочо с лопатанови [re: Пaлaвka]  
Автор идEoт (пристрастен)
Публикувано08.11.05 16:22



имаш дарба за разказвач "отначало се стъписах, а той ме гледа странно..." малко като в southpark, когато всички стоят и примигват.
Ти не каза хареса ли ти акто.

България не ме обича, а аз съм ебати пича.



Тема Re: момичета, внимавайте с позите!нови [re: няkoя]  
Автор HAДEЖДA™ (ИПСБ)
Публикувано08.11.05 16:50



ti май не обърна внимание че ставаше въпрос за неща които доставят удоволствие на ПРАВЕЩИТЕ ГИ, а не само на един от тях.Говорим за неща които стават между двама(или повече) ДЕЕСПОСОБНИ човека по тяхно желание.именно там се крие границата на нормалното.и във собствените ни глави. Ако и на мен и на приятеля ми ни харесва да правим анален секс - значи е нормално.ако на някой от нас не му харесва, но другия го направи с него е ИЗНАСИЛВАНЕ. а перверзия е нещо съвсем трето, ако се разровиш в гугъла ще намериш дефиниция.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ – ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ


Тема Re: момичета, внимавайте с позите!нови [re: Пaлaвka]  
Автор 3aйo Бaйo (пухкав)
Публикувано08.11.05 16:54



Подобни неща ми се случват на мен нон стоп, само че понякога в зависимост от възбудата, този вид проникване е съпътствано с мнооооого идиотска болка.
Иначе е много готино






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.