Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:38 03.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Всичко с главата надолу -нови  
Автор Stefan (seabird)
Публикувано20.10.05 20:38



това е манталитетът на нашата България.

Защо изгониха Силвето? Тя е толкова фино създание - с тези почти рисувани от Бога устни, с меките черти на лицето си - вечно усмихната и бързо разделяща се с тъгата и лошото настроение... Слугуваше им от добра воля, стройна и призивно изваяна - завиждаха й и затова я изгониха. Момичето си имаше визия - и за хубавото, и за лошото - просто привлекателна със своята индивидуалност (няма нищо по-скучно от само положителните хора!).

Девизът на българите: ДА НЯМАМЕ НИЩО ХУБАВО!

P.S. Навярно твърде много я харесвах и затова не забелязах защо я изгониха.


Love should be everything or not at all...

Тема Re: Всичко с главата надолу -нови [re: Stefan]  
Автор Mapжeнa ()
Публикувано20.10.05 22:31



честно да ти кажа и аз така мисля - подлост, завист и киселчок в гроздето...



Тема Re: Всичко с главата надолу -нови [re: Stefan]  
Автор Blue Eyes (блондинка)
Публикувано20.10.05 22:55



Ами не бих съдила за това от този факт.
Като я гледам - не изглежда зле момичето, ама на очите си вярвам, не на картинка. Е, това е странична тема.
Но, Стефан, мразя обобщения и как да се изразя, извадката не е представителна. А и тоз сериал не го гледам, не ме влече просто... Чудя се на тези, които са толкова запалени по него. Друго кино в ежедневието си нямат ли? Но това е от моята камбанария, а аз, както вече е станало ясно гледам отвисоко.



Тема Хайде стига с тозинови [re: Stefan]  
Автор VirgoМодератор (Тайпан)
Публикувано21.10.05 09:56



ББ.

Стефане, ти поне си сериозен човек, доколкото се познаваме. Хайде да ги оставим намира тези простотии, които текат по Нова телевизия



Тема Re: Всичко с главата надолу -нови [re: Stefan]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано21.10.05 10:01



Абе да ти кажа - хубавото си е хубаво,
ама стойностното си е още по-добре.....



Тема Re: Всичко с главата надолу -нови [re: Stefan]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано21.10.05 10:28



Абе, Стефчо, момичето е готино, ама освен от тоалети и скъпи автомобили от друго интересува ли се? Пардон - да забърше гадже със скъп автомобил.



Тема Re: Всичко с главата надолу -нови [re: copadevino]  
Автор HAДEЖДA - (ИПСБ)
Публикувано21.10.05 11:40



ОФФФ ами другите от кво се интресуват беее, Философия, класическа музика, ренесансови творбимуаха ха ха , смях в залата от ония дни попадам на някакъв анонс, какво щели да дават вечерта, и дават как един от мъжете вътре коментираше, че Миро бил много прост - освен за пари и коли , за друго не говорил ?!?!?
Нямам желание да се застоя повечко преед екрана, но от чисто народопсихологически аспект, знайш ли от гледане на ББ и слушане на реакции и комнтари на гледащите го колко интересни изводи може да си направи човек??

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ – ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ


Тема Re: Хайде стига с тозинови [re: Virgo]  
Автор Cтaниcлaв! (Онзи)
Публикувано21.10.05 11:44



А аз съм несериозен
Леке напрао :)



Тема Ай сянови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор VirgoМодератор (Тайпан)
Публикувано21.10.05 11:45



да вадя лигомера ли?



Тема Re: Ай сянови [re: Virgo]  
Автор Cтaниcлaв! (Онзи)
Публикувано21.10.05 11:48





щом требе




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.