Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:12 28.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема тест за бременностнови  
АвторTpeвoжнa (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 11:55



Мили дами,
много съм разтревожена и объркана. Не зная дали да се радвам на желаната и очаквана бременост (и дали има такава) или да се притеснявам. Направих си тест. Първо се появи едно размито пето, вместо чертичка. После една ярка черта и тъкмо се бях разочаровала - една много бледа. Проблемът е, че при предходен неуспешен опит да запазя бременността гинеколожката ми каза, че при проблемна бременност втората черта излиза трудно и е неубедителна.



Тема Re: тест за бременностнови [re: Tpeвoжнa]  
Автор Pisunqk ()
Публикувано02.10.05 12:18



о не! не можеш да съдиш по теста за такова нещо!! направи си втори и трети ако трябва или смени марката на теста, или направо си иди на лекар. тревогите с нищо няма да ти помогнат ако си бременна, а напротив... не се тревожи надявам се да си бременна и всичко с теб и бебето да е наред

успех



Тема Re: тест за бременностнови [re: Tpeвoжнa]  
Автор Ginger ()
Публикувано02.10.05 12:25



тичай за още един тест и ако не можеш да изчакаш до утре сутринта, когато концентрацията на човешкия хормон в урината е най-голяма, го направи още днес.
още по-сигурно е да ти направят кръвен тест хайде стискам палци да е дошъл щъркела



Тема Re: тест за бременностнови [re: Tpeвoжнa]  
АвторTheWinner (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 12:38



Според мен не можеш да съдиш по яркостта на чертичката за това дали бремеността ти ще бъде проблемна. Не си създавай излишни тревоги! Яркостта зависи от концентрацията на хормоните, доколкото знам, а концентрацията зависи от много фактори.
Най-добре иди на лекар, няма какво да се занимаваш повече с тестове.
Пожелавам ти бремеността ти да мине леко и да се радваш на прекрасно бебче



Тема Re: тест за бременностнови [re: Tpeвoжнa]  
Автор Meme lndiankata ()
Публикувано02.10.05 17:24



дрън-дрън. Цвета на чертата зависи от теста. не се шашкай. Ако това ще те успокои купи друг модел тест, изчакай няколко дена, и го направи пак. Ще видиш, че всичко ще е наред.



Тема Re: тест за бременностнови [re: Tpeвoжнa]  
Автор Please Disturb (Do you dare?)
Публикувано02.10.05 17:43



Бих ти препоръчала да си смениш гинеколожката!!!!!


как може да ти вкарва такива психически атаки.
цвета на втората черта не зависи от това, дали бременността ще е проблемна или не. Но ако чертата е налице, има големи шансове за бременност, колкото и бледа да е тя.
Направи си тест утре сутринта и по-спокойно.
Аман от некадърници.

Редактирано от Please Disturb на 02.10.05 17:47.



Тема Re: тест за бременностнови [re: Tpeвoжнa]  
Автор Refine ()
Публикувано02.10.05 17:51



Това не е вярно. Направи нов тест, смени марката на теста и за бога, смени гинеколожката си...
Пожелавам ти лека бременност и красиво бебе :)



Тема Re: тест за бременност [re: Tpeвoжнa]  
Автор KaтИ. (мама)
Публикувано02.10.05 21:28



Това са глупости. Моят тест беше със съвсем бледа втора чертичка-даже не бях сигурна дали съм бременна, та го повтарях. Бременността ми беше супер лека, както и раждането. С моя приятелка беше същото-бледа втора черта и безпроблемна бременност, а беше на 38 г. Тъй че не се връзвай и се радвай на новината.



Тема Re: тест за бременностнови [re: Tpeвoжнa]  
АвторTpeвoжнa (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 21:37



Благодаря много на всички за отзивчивостта. Съветите Ви ме успокоиха. Стискайте палци скоро да имам чудесен повод да се "срещна" с вас и в други клубове, предназначени главно за жени.



Тема Re: тест за бременност [re: Tpeвoжнa]  
Автор Jill (на война)
Публикувано03.10.05 14:03



Ако има втора чертичка, каквато и да е тя - бременна си. Само виж какво пише на теста и до колко минути да отчиташ резултата. И бягай на лекар. Късмет.

...if men are to be ruled, then the enemy is reason.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.