Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:41 29.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Big Brother 2нови  
Автор sweety81 (просто аз!)
Публикувано20.09.05 09:42



Добро утро на всички клубари:)
Вчера точно в 20ч се паркирах пред тв-то за да видя участниците в бай брадъра:)))
хммм просто онемях...макар че май и несъм очаквала нещо по различно...ама бива бива ама чак пък и да вкарат в къщата момче с проблеми в развитието..жалко е...
та споделете Вашите впечатления за новата къща!



Тема Re: Big Brother 2нови [re: sweety81]  
АвторBat Sali (Нерегистриран)
Публикувано20.09.05 10:00



Ама,како,нидей тъка! Ногу са си убав саквъритрантити!



Тема Re: Big Brother 2нови [re: sweety81]  
Автор идEoт (ентусиаст)
Публикувано20.09.05 10:06



Всичко ми хареса много повече от първия път. Снощи гледах до късно на живо, трябва да ви кажа че мангалчето изглежда по-интелигентно от доста хора в къщата. Има една приказка. Трудът облагородява. Дадоха им инструкции как да се занимават с животните, градината и рибите. Другото готино е че не влизат в чужда къща. Като положат малко труд после ще се почувстват като у дома си ще съградят нещо и че се почустват блажени. Относно голия пич. Ще се оправи. Колкото е глуповат, толкова е и добродушен. Живее с една 35 годишна кака (той е на 21) и са се разделили преди шоуто. Почна да ми харесва. Много яки образи са вкарали. Но биг брадър малко се отклони от таргет групата. Сега ще го гледат повече баби от село, но те незнаят как да си пуснат СМС-а. Като цяло Първите ми впечатления са че шоуто е доста по-благородно от първото, в което участниците живееха в лукс, който малко българи можеха да си позволят. е, Сега ще живеят също в лукс, но ще трябва сами да си го направят. Това ще е като пример към всички нас.
В крайна сметка то е просто едно шоу.

България не ме обича, а аз съм ебати пича.



Тема Re: Big Brother 2нови [re: Bat Sali]  
Автор sweety81 (просто аз!)
Публикувано20.09.05 10:11



особено Бат Сали....:) За него пищна мургава съседка от махалата, в която е израснал заяви, че е „най-хубавият в нашето квартал“ и „Салито навсякъде влиза, и в Европата влиза“.



Тема Re: Big Brother 2нови [re: sweety81]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано20.09.05 10:16



Пуснах го към 10 часа от немай-къде. Мъжа и детето се оказаха блокирани от дъжда при свекито и останаха там да спят, та си бях самичка и друга работа нямах. Мога само едно да кажа - извращение Не знам, много отвратително впечатление ми направиха всичките участници. Прекалено безлични и глуповати фасони, никой не ми направи впечатление, освен онзи, дето беше по бандаж, но той ако си беше с нормални дрехи нямаше и да го забележа.
Иначе са се постарали да го направят интересно откъм шоу - с това, че няма да внесат куфара на единия, със зеленчуцуте и оборите в градината, както и със семейната двойка, за която никой не знае, че е семейна, но как можаха толкова отвратителни участници да изберат???

С нокти и зъби до край своята чест отстоявай!
Не остарявай, Любов, моля те, не остарявай!


Тема Re: Big Brother 2нови [re: sweety81]  
Автор идEoт (ентусиаст)
Публикувано20.09.05 10:22



вие се ебавате , ама историята на Бат Сали е най-поучителна. И като изключим с това доколко му е бил законен бизнеса, е един пример, как може някой от най-голямата мизерия да се издигне и да стане човек. На 13 години не е имал нищо и е живял при баба си в стая два на три.

България не ме обича, а аз съм ебати пича.



Тема Re: Big Brother 2нови [re: lady Marian]  
Автор идEoт (ентусиаст)
Публикувано20.09.05 10:26



Виж от мадамите има един-два севжи юнита. Според мен идеята е да не става както в другите предавания първо да си тръгват жените. За целта обаче е трябвало да сложат по-грозни, щото тия сега ще си избодат очите.

България не ме обича, а аз съм ебати пича.



Тема ей това е яко.нови [re: sweety81]  
Автор идEoт (ентусиаст)
Публикувано20.09.05 10:27



http://www.bigbrother.bg/player_profile.pcgi?player_id=12

България не ме обича, а аз съм ебати пича.



Тема Re: Big Brother 2нови [re: sweety81]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано20.09.05 10:28



Аз се бях зарекла да не я гледам тази простотия, но любопитството ме зачовърка. Много ми е интересно тези няколко лигави мацки, дето са ги избрали, дето само за дрешки и маникюр мислят, как ще се оправят в тези условия.



Тема Re: Big Brother 2нови [re: идEoт]  
Автор sweety81 (просто аз!)
Публикувано20.09.05 10:31



е стига де несъм го казала с цел да се ебавам....просто обсъждаме :)))а какво ще кажеш за фолк певеца с куклата или за мацката дето мечтата и била да прави секс на задната седалка на луксозен автомобил с красив мачооооойеееее:)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.