Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:45 28.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Подходяща възраст за първата свирканови  
Автор SoulMate (бие лошо)
Публикувано14.09.05 11:00



Прочетох, че не е извратено 10-годишна да духа. Огромна отговорност била поела. (Да им се даде и право да гласуват, а?)

Стори ми се, че върлите защитници на свободния секс мерят с двоен аршин. Е как се съчетават добро възпитание и високи морални ценности с убеждението, че няма проблем в ранното начало на сексуалния живот. (Да опитат, та да им мине меракът?!!!)

Предполагам, че доброто дете, което слуша съветите на родителите си, ще почака подходящ момент, за да започне да прави секс. Като например ще почака да се почувства ГОТОВО. Всеизвестно е, че когато се почувстваш готов за нещо, го правиш без предубеждения и съмнения.

Не е ненормално това, че детето осъзнава своята сексуалност. Фройд се е преборил с догмите на обществото преди нас, така че не откриваме топлата вода. Не е ненормално детето да има интерес към половите си органи, към тези на противоположния пол, към акта на секса.

Но детето знае какво може и какво не може, кое е за малките и кое е за големите.

След това интро, припомнете моля, с личните си примери, как се чувства момичето когато се кани да направи първата си свирка. На каква възраст ви се се струвало, че никога няма да я направите и кога сте решили, че може и да опитате.

ПС На защитниците за детските сексуални права и чистата свирка, ще припомня, че сексуалността на една личност може да е разстроена в детството от неприятни преживявания, които няма да назовавам. Доста е грозно да слагате всички под общия знаменател на "потиснатите от "горе" фригидизирани женички, за които сексът е нещо мръсно", при условие, че има n-броя житейски ситуации (някои от които приключват в лудницата).



Тема Re: Подходяща възраст за първата свирканови [re: SoulMate]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано14.09.05 11:14



Абе тя да е пълна отличничка,
пък ако иска да духа,
ако иска да не духа



Тема Re: Подходяща възраст за първата свирканови [re: SoulMate]  
Автор Aминa (пътешественик)
Публикувано14.09.05 11:18



Пиша това, защото си изкривила думите ми, а държа да се знае какво е подробното ми мнение по въпроса.

Никъде не съм казвала, че свирка на 10 е ОК. Ако обичаш, не истеризирай, само защото не съм съгласна с теб.

Да наречеш едно дете извратено е глупост. Не си ли виждала 6-годишни да си показват един на друг половите си органи? Това е интерес, който е всичко, но не и извратен. Просто трябва да се контролира. За съжаление, крайно рано е за нашата култура 10-годишни да правят секс или свирки, затова съм съгласна, че е е ужасно, когато се случи. Явно наистина няма кой да насочва това дете. Възможно е и да е била насилена и от там да го е научила. Или задължена, както се случва в интернатите. Или приятелките и са и казали "Ако не го правиш, значи си задръстена". Няма нужда обаче да развяваш многоцветни постинги и да се възмущаваш в пет фермана. Разбрахме колко си потресена.

Не помня първата си свирка. Секс правя от 17 годишна и никога не съм била отвратена от нищо. Имам здрав сексуален живот. Което не прави привърженичка на свободния секс, както ти твърдиш.

Оставям последната дума на теб. Нямам намерение да се надвиквам с теб, защото вече се видя, че можеш да викаш много.



Тема Re: Подходяща възраст за първата свирканови [re: SoulMate]  
Автор !Блyдницa (омаДьосана)
Публикувано14.09.05 11:19



то като дойде не пита

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: Подходяща възраст за първата свирканови [re: SoulMate]  
Автор cecтpa Araтa (от манастира)
Публикувано14.09.05 11:25




"подходяща възраст" се разбира различно от всеки.

Няма да коментирам прочетеното от теб за 10 годишните. Само ще споделя лично мнение - много им е рано и за мен това граничи с извратеността.

Първият секс в живота си (ако мога така да го нарека - първия път) съм правила на малко под 17 год. А първата си свирка я направих малко по-късно, но не помня точно кога.
За някои това сега може да се стори смешно, но хората над 30 ще ме разберат - времената бяха доста различни - морал, ценности, разбирания и т.н.
Да сега може за някои да е нормално и на 12, но за мен, моето семейсто и приятелите ни НЕ Е.

Веки (възрастни и родители) да си възпитава децата както намери за добре. Ако иска и с троен аршин да мери, ама първо за своето си дете, пък след това за чуждите. Невярвам нормален човек да одобрява или дори подтиква детето си към ранен секс. ХА-ХА.


П.П. Не съм прочела предходната тема за свирките на 10 годишните.

Редактирано от cecтpa Araтa на 14.09.05 11:27.



Тема Re: Подходяща възраст за първата свирканови [re: SoulMate]  
Авторexeй (Нерегистриран)
Публикувано14.09.05 11:27



боравенето с категории като извратено по отношение на деца е толкова погрешно, че повече не може да бъде. най-лошото е, че то служи за оправдание, и прави много по-лек преходът към насилствени методи на пре/възпитание.



Тема Re: Подходяща възраст за първата свирканови [re: exeй]  
Авторнecлyчaйнa (Нерегистриран)
Публикувано14.09.05 11:30



ами извратено е да прави фелацио на 10г. че тя още може да не е съзряла физически за секс, пък психически - изключено!!!
аз бях на 19, когато открих оралната любов и веднага ми хареса, особено аз да съм неин обект!



Тема Re: Подходяща възраст за първата свирканови [re: нecлyчaйнa]  
Авторнecлyчaйнa (Нерегистриран)
Публикувано14.09.05 11:32



и едно уточнение: не става дума, че детето е извратено, ами този, на когото го прави е извратен и си е за съда, директно!!!



Тема Re: Подходяща възраст за първата свирканови [re: нecлyчaйнa]  
Авторexeй (Нерегистриран)
Публикувано14.09.05 11:36



все пак, говорим за деца, а не за възрастни.



Тема Re: Подходяща възраст за първата свирканови [re: exeй]  
Автор Aминa (пътешественик)
Публикувано14.09.05 11:38



Да, до колкото разбрах, детето го е направило по собствено желание, но съм сигурна, че е имало подстрекатели или предишен насилник.

Спомням си, че на 10 имах сексуално мисли, но не помня да ми е хрумвало да спя с някого. Май не бях чувала за свирка още.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.