Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:16 26.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Половинката ми се депресира...нови [re: пpocтo мъж]  
Автор Фpeди (мъгла)
Публикувано09.09.05 10:10



Ами ако искаш да те разведат иди в клуба на разведените. Винаги ще се намерят олигофрени, които така да те подковат, че накрая да направиш каквото пожелаеш и да смяташ, че си божествено прав.

Обичам жабешки бутчета...



Тема Re: Kaзвам ти го направо...ще те заболи обаче!нови [re: пpocтo мъж]  
Автор LlRA.. ((съзвездие))
Публикувано09.09.05 10:13



Просто на жена ти и е скучно и еднообразно вече с теб! Ти може да се скъсаш от идеи и действия, но няма ли я нейната тръпка...забрави!
Жената е още млада, но чувства че живота и се изплъзва леко полека с деца, мъж и нищо друго интересно! Иска някаква промяна, но явно не и достига все още философия за да знае как да я осъществи! Ако е над 40 и живота я е поочукал, ще си действа за интересите, ще си завърти собствен бизнес, ще се шматка и ще си има и свой живот освен този с теб)))...приятели, контакти, връзки...отговорности!
А сега хем и се иска , хем не и стиска)))...Хем я гризе съвест спрямо теб, хем и липсва лудост, смелост и амбиция да се захване сама със себе си! Не знам, може и да си пада малко лигла...това ти ще кажеш...ако е така, не очаквай адекватна развръзка, щото и тя не знае какво иска!
Но сигурно е че иска някаква промяна...хем иска да е под крилце май, хем и вълка да е нахранен...ама така не става! Може би се дразни и от тотална финансова зависимост...колкото и да си грижовен, човек си иска своето...малко но свое! И той да си го контролира и управлява!
Никога не съм искала мъж с пари и с чувство за налагащо се умствено превъзходство , да ме насочва кое е добре за мен...ама аз съм дивачка))) Но усещам тотален протест у нея за нещо което супер я дразни...и май накрая дразнителя ще се окажеш ти!!! Де да те знам, що за птица си? Това е твоята версия...нищо лично, апропо!

Извод: На жената и се иска нещо ново под слънцето...нова тръпка и изживявания, ами кофти е ама ако в тия години не натвори всички глупости...кога? Казва ти го човек с богаааат опит)))... знам, че някои неща можеше да ги пропусна, но сърце лудо не трае)))...а авантюризма част ли е от пейзажа...забрави за будна съвест и разум)))

Редактирано от LlRA.. на 09.09.05 10:29.



Тема Re: Половинката ми се депресира...нови [re: pe4en]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано09.09.05 10:15



Ами вас кой ще ви търпи бре,
кой ви излъга,
че се консервирате
Че някои му и повярвахте



Тема Re: Половинката ми се депресира...нови [re: пpocтo мъж]  
Автор VirgoМодератор (Черна мамба)
Публикувано09.09.05 10:20



Ами може би има прекалено много свободно време



Тема Re: Половинката ми се депресира...нови [re: Virgo]  
Автор Xoлдън (уморен)
Публикувано09.09.05 10:24



Писах вече нещо по въпроса.Човек като има много свободно време започва да прави глупости.



Тема Re: Половинката ми се депресира...нови [re: Xoлдън]  
Автор VirgoМодератор (Черна мамба)
Публикувано09.09.05 10:31



Жените пък двойно повече

Както се казва на жена много деца, мокри дърва и никакви пари на ръка



Тема Re: Половинката ми се депресира...нови [re: Virgo]  
Автор LlRA.. ((съзвездие))
Публикувано09.09.05 10:46



...е да де , ама ако е попаднал на ЖЕНА...ще бере ядове)))

(ох, що не ми се падна такъв с разбиранията за дървата , децата и без парата на ръката)))...така щях да се заиграя с него)))



Тема Re: Половинката ми се депресира...нови [re: LlRA..]  
Автор VirgoМодератор (Черна мамба)
Публикувано09.09.05 10:57



Това е някаква много стара приказка и я знам от дядо ми и едва ли е валидна в наши дни



Тема Re: Половинката ми се депресира...нови [re: Virgo]  
Автор LlRA.. ((съзвездие))
Публикувано09.09.05 11:15



...ахааа, уважавам аз дядови и бабини слова)))... особено е симпатично, когато си ги спомняме... ...създава се някаква своеобразна метафизична връзка с тях!



Тема Re: Kaзвам ти го направо...ще те заболи обаче!нови [re: LlRA..]  
Авторпpocтo мъж (Нерегистриран)
Публикувано09.09.05 12:22



Мдаааа колкото до моята версия така е, не ме знаеш що за птица съм. Вероятно имам своите трески за дялане вероятно съм много че и трябва промяна съм убеден, не знае как да я осъществи ... просто периода стана дълъг и аз се опитвам да побутна малко да тръгне, може би иска сама да го направи но не и стига лудост авантюризъм или каквото и да е ... но на мен не ми се чака. Че е еднообразно с мен не ме боли защото съм наясно с това, опитвам се да се откача малко от нея за да не и писва ... ма тя като че се е вкопчила в единствения мъж и все държи да съм около нея и да участва във всичко което правя.
Уффф не е лесно явно да си жена ... май ще се помъча още малко ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.