Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:29 20.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Любовта и разликата в годините  
АвторAlice (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 10:13



На 35 съм, семейна. Случи ми се нещо, което не съм и помисляла преди.... Влюбена съм в мъж с 8 осем години по млад от мен. Не знам как да реагирам. Мисълта за него не ме напуска. Чуствам една сила симпатия и превързаност и не секса е водещото в увлечението ми към него. В моето положение единствената връзка, която бих си позволила е приятелството. А на вас случвало ли ви се е, нещо подобно?



Тема Re: Любовта и разликата в годинитенови [re: Alice]  
Авторdarkwitch (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 10:21



Айде стига с едни и същи теми - по-млад мъж или по - стар?! Ставате досадни вече Кой каквото иска това да взима



Тема Re: Любовта и разликата в годинитенови [re: darkwitch]  
АвторAlice (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 10:27



Скъпи, darkwitch! Ако ти е досадно, не чети! изобщо какво правиш в този клуб? Всеки е свободен да пише за каквото иска, а ти би могъл да покажеш уважение към мнението на останалите. Парави са тези дето са казали че ТЪПОТИЯТА ходи по хората.



Тема Re: Любовта и разликата в годинитенови [re: Alice]  
Автор бoйнa oвцa (блее)
Публикувано31.08.05 10:30



Ами това е третата такава тема за последните два-три дена. Какво ново би могъл да каже някой?





Тема Re: Любовта и разликата в годинитенови [re: Alice]  
АвторAlice (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 10:33



Видях, че темата ми се повтаря, затова ще се приместя към вече започнатата .... Sorry!



Тема Re: Любовта и разликата в годинитенови [re: Alice]  
Автор darkwitch_25 (сладко зло)
Публикувано31.08.05 10:37



и "скъпа" Алис , преди да слагаш епитети кое ходи по хората /в частност мен/, защо не вземеш да си направиш ревизия на собственото си положение, защото не аз се чудя дали да изневеря на мъжа си.

Редактирано от darkwitch_25 на 31.08.05 10:38.



Тема Re: Любовта и разликата в годинитенови [re: Alice]  
Автор** (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 10:37



няма лошо, просто се научете малко да попрочетете преди да пишете, пък и все пак предишните 2 аналогични теми са все още на същата страница



Тема Re: Любовта и разликата в годинитенови [re: Alice]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 10:47



Не, ние си гледаме семействата



Тема Re: Любовта и разликата в годинитенови [re: darkwitch_25]  
АвторAlice (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 10:55



Скъпи/а darkwitch, не съм споменавала кое ходи по теб, но щом така си го приел/а, ЯВНО имаш право. Ти се познаваш по добре. И последно уточнение, защото не съм тук за да си губя времето с безсмислени обяснения - в мнението си не съм споменавала за изневяра, а на против. Имам си принципи и ги устоявам. А ти ако говориш за изневяра, вероятно това са ти първите мисли в една така ситуация.... Аз стоя много по виско над тези първични пориви.



Тема Re: Любовта и разликата в годинитенови [re: ...]  
АвторAlice (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 10:59



Аз също! За мен въпроса не е в това дали си гледам семейството и дали да изневеря. Имам си принципи за това. Исках единствено да разбра как го преживяват останалите, изпитали подобно усещане.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.