Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 28.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема нещичко за мъжете деви?нови  
Авторrpeтeл (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 17:54



ами освен и аз да се присъединя към общата астрологична тематика с риск да ме затрие вирго(с пълно право), имате ли впечатления от мъжа дева?



Тема Re: нещичко за мъжете деви?нови [re: rpeтeл]  
Автор166 (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 18:58



Мдаааааа.
Това са мъжете на действителния установен порядък, яснота и определеност.
Едни от най големите педанти в целия зодиак. Искат всичко да върви по определени правила и всяко действие да има своя точно определена линия. Трудно им е да затънат в някоя страст, те я КОНТРОЛИРАТ, защото всяко тяхно съждение е резултат на размишление. Не понасят преувеличението, липсата на чувство за мярка. Обичат реда, чистотата, точността, имат силно развито чувство за мярка, или по точно казано чувство за "златната среда". Държат цената им да се знае и да бъде признавана от другите. Умеят да уредят живота си и в най дребните му проявления, страхувайки се да не бъдат изненадани от някое непредвидено събитие.
Те могат да дойдат до някакъв логически компромис, но той винаги е починен на морала, защото чувстват, че именно въз основа на установения ред трябва да се гради всяко поведение. Мъжете родени по знака Дева мразят несигурността, прекалеността, ексцентричността, неяснотата. Техният девиз е: "Място за всяко нещо и всяко нещо на мястото си"! За мнозина от тях този външен и вътрешен ред се превръща в натрапчива идея. Други пък се интересуват твърде много от действията на околните, до там, че се тревожат и възмущават ако поведението на този, или на онзи излиза от рамките на морала и на хармонията. Мъжете Дева са аналитични и критични по природа и ако желаете да получите съвсем точни сведения за нещо, обърнете се към Дева мъж. Дори неохотно и след колебание, той ще ви каже с максимална точност това, което искате да знаете.
Макар и надарени с извънредна интелигентност, Девите нямат либерален дух. Често характера им се базира на пуританска и придирчива основа. За да живее в мир със себе си, роденият Дева трябва да е сигурен, че поведението му е уважавано и работата му е ценена по истинската и стойност. Мъжът Дева не приема хвалебствията, освен ако чувства, че наистина ги заслужава и им придава стойност само ако са справедливо признание за нещо, което е извършил. По малките трудности го объркват. Тогава той става мъчен, несговорчив, почти непоносим.
Ох, ако има интерес ще продължа. Не виждаи защо Вирго трябва да се сърди и неодобрява коментирането на зодии, тъй като до колкото ми е известно, това е едно от т.н. женски занимания и предполагам, че представлява все още интерес за "дорите" ни половинки, наред с домакинските задължения, коментарите по отношение на добрия външен вид и злободневната клюка. Ако греша, поправете ме



Тема "Ако греша, поправете ме..."нови [re: 166]  
Автор Tyлca ()
Публикувано22.08.05 19:03



Нящо...
за мажете
скорпиони?







Тема Re: нещичко за мъжете деви?нови [re: 166]  
Авторrpeтeл (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 19:06



много ти благодаря:)звучи страховито. и все пак имаш ли ЛИчЕН опит? и какво освен реда и логиката(не мои силни черти)би могъл да хареса един дев ?
ами не мисля, че трябва вирго да трие, още повече, че за нейни съзодийници питам :ППП но все пак би могла, тъй като си има "специализиран" клуб по темата, а и така всяка от нас ще попита за своето гадже. т.е. чакат ни доста постинги по темата и се презастраховвам



Тема Б@СИ!нови [re: 166]  
Автор MЪЖжжж (съвсемобикновен)
Публикувано22.08.05 19:17



То ш`съ окаже, че съм дева-стрелец?!

Я ЯК, изстребитель. Мотор мой звенит. Небо моя обитель..


Тема Re: нещичко за мъжете деви?нови [re: rpeтeл]  
Автор166 (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 19:27





"Личен" опит...трудно. Аз също съм мъж.
...Девата не иска да доминира, той иска да служи и подпоиага. Най еволюиралият тип е способен да се отрече от много неща. Когато дойде момент за вземане на активно решение се налага да бъде подтикнат от другиго. Не е склонен да живее сам, защото изпитва нужда от нечия близост.
Отрицателните страни на знака могат да направят от него педант, бюрократ, егоист, мошеник, подлизурко или лъжец, изтънчен и безскрупулен.
Вкус към колите е особеност на този знак и като чудесен техник и механик, той кара кола с ненадмината точност и сигурност. Твърде сръчно поправя дребните повреди и познава колата си в най дребни детайли. Тя е винаги чиста и в ред.
Принципно мъжът Дева не е много весел характер и е доста потаен в любовните си чувства. Често дава вид, че за него най важното е работата, кариерата, научни или интелектуални интереси, много повече отколкото сантименталните връзки. Не бива винаги да му се вярва в това отношение. Рядко е в семейния му живот, както и в любовния да няма усложнения, които водят към продължителни страдания. Дори и когато не намери равновесие и хармония в брака, той трудно решава да се раздели. Търси по скоро компенсация на това си състояние, установявайки и други сърдечни връзки в своя кръг. Изобщо връзките му са дълги, дори и ако поради усложнения неколкократно ги прекъсва. Родените под знака Дева са много често привлекателни за жените със своята привидно безразлична натура и интелектуалния си чар.........



Тема Re: нещичко за мъжете деви?нови [re: rpeтeл]  
Автор Aминa (пътешественик)
Публикувано22.08.05 19:28



Разлюбих една дева и сега съм омъжена за друга. И двамата са много предани в отношенията си и много дискретни. Обичам я мойта девааааааааааааааааааааааааа, боже колко съм влюбена.



Тема Re: нещичко за мъжете деви?нови [re: 166]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано22.08.05 19:46



С изключение на това,че АБСОЛЮТНО всички мъже са податливи на хвалебствия било то и незаслужени,другото е вярно.
Ако не съм много нахална пусни нещо и за мъжките кантари да видим моя опит дали казва същото



Тема Re: нещичко за мъжете деви?нови [re: 166]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано22.08.05 19:52




Отрицателните страни на знака могат да направят от него педант, бюрократ, егоист, мошеник, подлизурко или лъжец, изтънчен и безскрупулен.

Не мога да се съглася с бюрократ,егоист и подлизурко,по-скоро това е за жените деви.Позволявам си да го кажа с риск да обидя някоя клубарка,но имам дългогодишни контакти без да съм ги искала и затова мисля така.



Тема Re: нещичко за мъжете деви?нови [re: Aминa]  
Авторrpeтeл (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 19:59



честито:) да, и аз имам сходни наблюдения. много свестен тип(за преданост май не е уместно да говоря, защото не става дума за сериозни взаимоотношения) и доста търпелив но понякога ми се струва, че е с мен по инерция и не е особено харесващ ме.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.