Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:10 26.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Помощ пръдливи жени!  
АвторУжaceн (Нерегистриран)
Публикувано23.08.05 12:36



Здравейте на работа съм заобиколен с жени - ужас женско царство правят каквото си искат!

Последната им мода е да пърдят, тихичко но миризливо и се правят че нищо не са направили пък като им кажеш (тактично, че понамирисва на развалено)
- Ауу въздухът се е застоял да отворим прозореца...
"Така работим ние..."

"Как ще се е застоял бе, преди 10 минути пак отвяряхме защото пак пърдяхте", ама това не можеш да им го кажеш защото превръщат забележката в "обида на работното място", а опиташ ли се да си по-директен в забележките превръщат проблема в "сексуален тормоз". Баси противните пърдящи същества. "Така работим ние..."

Потресен съм как може да има такива пръдливи жени - отвратен съм "Така работим ние..."

Едната била бременна, другата с колики само за проблеми говорят цял ден, едно позитивно нещо не казаха и клюки, клюки... в края на месеца знам на изуст тъпите списания като 'Cosmopolitan' и подобни - как може да са толкова наивни тия жени и да купуват тия боклуци? "Така работим ние..."

Назначих три нови служителки, белким се оправят останалите, нарочно избрах пълни противоположности на тия дето ги имаме - след 2 месеца тия трите стана като тях. Три нови проблема *** му майката! "Така работим ние..."

Не можеш да уволняваш, едната бременна, другата сама с дете, третата издържа болен ... всяка с "лична драма" - "Така работим ние..."

Другата седмица напускам тази фирма. Заминавам на много далеко - дано там жените са по-интелигентни или поне по-културни или поне да има повече мъже, че в такова женско царство е отврат - дори да си мениджър!

Който ви казва 'гот е да работиш само сред жени' е баси дрънкалото - не му вярвайте! Глезени, мърморещи с тъпи идеи които като им обясниш че са неприложими (и се обосновеш защо) ти обясняват как ги пренебрегваш...


Вярно, на външен вид са като кукли. Да, стават само за едно, ама само един път, не ви трябва да се задълбочавате повече.

Ох, да ходя да си стягам багажа, че полета ми е в събота.



Тема Re: Помощ пръдливи жени!нови [re: Ужaceн]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано23.08.05 12:41



Е, до събота на К.... да те въртят -
ще издържиш



Тема Re: Помощ пръдливи жени!нови [re: Ужaceн]  
Автор VirgoМодератор (Vipera ammodyte)
Публикувано23.08.05 12:44





Добре че съм в мъжки колектив



Тема Re: Помощ пръдливи жени!нови [re: .]  
АвторУжaceн (Нерегистриран)
Публикувано23.08.05 12:46



В отпуска съм до края на седмицата.
Няма как да ме въртят на кол или там каквото имаше предвид.



Тема Re: Помощ пръдливи жени!нови [re: Virgo]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано23.08.05 12:47



Амиии...то явно си зависи от жените. Нашият колектив е 50 на 50. Имаме една секретарка клюкарка, обаче аз лично не й обръщам внимание. С останалите жени такива проблеми няма.



Тема Re: Помощ пръдливи жени!нови [re: copadevino]  
АвторУжaceн (Нерегистриран)
Публикувано23.08.05 12:50



Мъжете ви са в много добро % съотношение.

В случая който описах мъжете (като броим и момчетата от охраната, които по принцип работят за отделна фирма) са около 1% от служителите.



Тема Re: Помощ пръдливи жени!нови [re: Ужaceн]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано23.08.05 12:53



Добре де, ами вие защо назначавате толкова много жени? Не може ли да промените съотношението?



Тема Re: Помощ пръдливи жени!нови [re: Ужaceн]  
Автор........ (Нерегистриран)
Публикувано23.08.05 12:54



Всъщност честно казано,
има много по-лоши примери.
Един колега инженер навремето като
започвал трудовия си стаж в някякво шивашко
предприятие и бил шеф на 30-40 жени -
ами хванали го за топките за "кръщаване"



Тема Re: Помощ пръдливи жени!нови [re: Ужaceн]  
Автор Плoвдивчaнka (зелена)
Публикувано23.08.05 12:54



Това е фейлетон според мен.
Работила съм в стая с още пет жени и един мъж.
И в служба с 20 жени и един мъж.
Знаеш ли как си го тачехме на първото място "мъжа на стаята"?
И изобщо не сме му разправяли за Космополитан - но той май не излизаше тогава, сигурно затова.
А той отбелязваше, че ако работел в отделна стая, в нея щял да може да пуши и да пърди. Не е казал да има нещо друго против компанията на 6 женски.
Е, вярно, по едно време имахме две бременни, дето все на "бебешката тема" си говореха. И понеже на колегата жена му също беше бременна, го питаха тя има ли запек, пък от един друг, дето наскоро неговата беше родила, дружно се поинтересувахме сега "по-широко ли е", когато... (и той каза, че сега е по-тясно). Ама то без това не може, ми така, де.

Я дай някоя от неприложимите идеи да я приложим!

Насила хубост не става.


Тема Re: Помощ пръдливи жени!нови [re: Ужaceн]  
Автор Mъppp (ентусиаст)
Публикувано23.08.05 13:12



Купи им няколко кашона Espumisan. И кючек ще почнат да ти играят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.