Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:58 28.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Мъжете раци!нови  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано21.08.05 00:45



Имам предвид, че това не е клуб Астрология, но тук винаги съм намирала съпричастност...

Не мога да го разбера моя човек...за повече от година, за него разбрах, че трябва да се държа сравнително безразлично, за да не е един такъв, малко резервиран! Сякаш обаче не знае какво иска и никога не е наясно със себе си! Непрекъснато едни колебания... то, и преди да се сгаджосаме бяха едни тръшкания...то дали сега съм готов за връзка, дали ще мога да ти дам това, което заслужаваш и т.н. Ако му се обаждах всеки ден- се държеше едно такова-никакво...ако пък не го търсех-се обаждаше и ме товареше с вина-ами, ако му се било случило не знам си какво...щяла съм да пропусна някое важно събитие (погребението му)...това, защото работата му е доста опасна! Или защо не съм се интересувала от него...друг ли съм имала! Но това преди година!

И не е ревнив! Всъщност ме ревнувал, ама не си го показвал! А ако питате мен, просто не се усеща...

Толкова много го обичам, а съм убедена, че и той ме обича...или поне винаги го е показвал и доказвал!

Вие имате ли подобни наблюдения към мъжете раци или моят е частен случай?

Охх, как ми олекна само...



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Автор ДЯBOЛ(ka) (С РОГЦА-боде)
Публикувано21.08.05 01:36



бе върху мъже - раци май не, ама аз съм рак, и да ти кажа състояния като колебливост, нерешителност тръшкане и т.н.определено не са ми чужди
е да, виж, вообще не съм ревниваи не я разбирам ревността като чувство

ALL YOU NEED IS LOVE, BUT...КОЙ ЩЕ МИ КАЖЕ КАКВО Е ЛЮБОВ...??


Тема Re: Мъжете раци!нови [re: ДЯBOЛ(ka)]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано21.08.05 01:58



Доколкото са ми казвали...има разлика между жени и мъже раци! Ама аз много, много от астрология не разбирам!

Моя приятел е много ревнив и все си мисли, че ще ме загуби (последното е моя интерпретация)! Все ми намеква за този и онзи...провокациики ми пуска от време, на време! Рови ми уж тайно в телефона...по електронната поща бърка и т.н. Като получа sms-първата му реакция е, че някой пич ми пише!

Не ми е проблем обаче ревността му..даже ми е забавен на моменти, но това колебание!

Но пък го обичам от всякъде...



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Автор166 (Нерегистриран)
Публикувано21.08.05 02:12



Закъсала си го с Рак, така да знаеш!

Ракът е най странният знак на зодиака, защото Луната, царицата на нощта му влияе по драматичен начин. Ракът е странно белязан от тази противоречива планета. Той е единственият знак на зодиака, под нейно влияние. Луната, повелителка на природните сили, на сантименталния живот и чувствеността, дава толкова многобройни импулси на родените под Рака, че те остават понякога напълно неразбрани от околните. Тя ги дарява с подвижност на ума, която се стреми към пароксизъм и с една интуиция, която е почти гадателски дар. Притежават и качества на медиуми, които ги обричат завинаги на едно голямо нервно напрежение.
Ако влиянието на Луната не беше коригирано, както е в повечето случаи, от някое друго благотворно влияние, то би могло да направи ония, които са му подвластни екстравагантни, истерични и дори да доведе до смущения в умствения им живот и психиката. Особено при пълнолуние, или първа четвърт.
Какво да се каже за душевните състояния на Рака, който е под властта на тази истински черна светлина? Той не е и никога няма да бъде същество като другите, защото Луната го е дарила с тази втора природа, богата и опасна, която се нарича свръх въображение. Раците са хора с толкова силно въображение, че то граничи с раздвоението. Това състояние на омагьосаност, плюс една особена неосъзнатост, силно дразнят заобикалящите. Човек трябва веднаж завинаги да се откаже от логиката на разума, за да може да живее в разбирателство с един Рак. Трябва да дрпусне и приеме неговата искреност и непостоянството му, неговата добросъвестност и заслепението му, в които той впрочем постоянно се намира. Ако живеежите с Рак мислят, че той симулира, играта е загубена, неразбирателствата ще се увеличат още повече. Ракът не симулира. Той просто излиза от царството на рационалното, за да влезе без преход в ирационалното. Тъкмо там се движи с най голяма логика и лекота. Освен това, Ракът страда, защото има една чувствителност, подобна на концентричните кръгове, предизвикани от падащ във вода камък, разширяват се до огромни размери. Както вечното движение на вълните, животът на Рака е непрекъснато редуване на емоционални състояния, защото често и най доброто нещо го разстойва. Това, което за другите едва ли има някакво значение, за него е прекалено важно. Тези прояви на свръхчувствителност са особено чести в първата половина от живота на Рака, преди още да се е сблъскал с реалностите на живота. Почти рефлекс е да желаем да закриляме един Рак, защото той е затрогващ като "загубено дете".
Бързо търси и създава дом, тъй като той играе важна роля в живота му, мъж или жена, Ракът е силно привързан към дома си.
...................................................................................................................................
Трудности при упражняване на характера, поради докачлив характер и т.н. и т.н.
При съвместен живот е редно да оставяме на Раците собствена атмосфера и да не се опитваме да ги превъзпитаваме.
ЛОШИЯТ МУ ХАРАКТЕР
И други знаци на зодиака са трудни, но като че ли няма толкова труден като Ракът. Той държи да бъде уважаван и само на тази цена може да има съгласие с него. Сблъсъците, студенината, грубостта, лошите маниери, както и любопитството по отношение на частния му живот са също причини за дрязги с Рака. Мъж или жена, той не прощава никога и още по малко забравя. Те си замълчават, трупат в себе си, но само до настъпването на определен момент, който ще е най болезнен за другия, Ракът пришпорва своята злопаметност и може да стане зъл. По своему горделив много държи на мнението, което имат за него околните. Ако се опитате да проникнете в неговите мисли, той се обижда и започва да гледа с лошо око на всички опити за сближаване, спира да отговаря на въпроси отнасящи се лично до него и ако настоявате, надменно ви обръща гръб. Той се оставя да стигнете до него само ако го обкръжите с една атмосфера на мекота и спокойствие.
ТРУДЕН БРАК
Привлекателен знак. Любовта му е бърза и шумна. Винаги белязана с някаква фантазия, която я прави пламенна. Ракът събужда страсти, предизвиква бурни, често разтърсващи пориви. Защо Ракът е толкова привличащ? Защото кара другите да се възвисяват и ги преобразява. Често извлича от тях най доброто, на което са способни, а понякога и най лошото, ревността, като старателно прикрива своята. С други думи, ако е трудно да бъдеш обичана от един Рак завинаги, още по трудно е да обичаш един Рак винаги.
Той е толкова недоверчив, че никой не може да си представи в каква степен колко подозрителен и безразсъден може да стане, ако веднаж реши, че е неразбран, или че е измамено доверието му. Бракът му невинаги успява, тъй като често застава срещу съпруга, която е идеализирал, а тя се оказва различна от представите му. Често разрухата на брака му се дължи на многобройните и чудновати изисквания, които среща жена му, невинаги достатъчно гъвкава, за да разбере навиците и нуждите му. Тогава се стига до странични забежки, но не защото е неверен по природа, а защото иска да намери идеалната жена.
...................................................................................................................................

И като си почнала, напиши и твоят знак, за да ти кажа как се отнася той към Рака, защото ме заболяха ръцете да цъкам.



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: 166]  
АвторMъж - pak (Нерегистриран)
Публикувано21.08.05 02:41



Еееее, евала! Аз съм мъж, зодия рак и по-точно определение за зодията си не бях чел. Сякаш всичко е писано за мен! Просто нямам думи! Ех, сега ми отваряте работа и ме карате да почна да вярвам на астрологията. Ами, да хубаво го е казал 166 - такива сме, недоверчиви, чувствителни и злопаметни.
Всичко е вярно :) Ако имате въпроси питайте. Аз не съм астролог, но честно бих си излял душата в помощ да характеризираме мъжът рак :)
И много-много не раздухвайте случая, че ние сме малко потайни и не искаме много да се говори за нас или ако се говори само с добро.



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Автор Cлaв ()
Публикувано21.08.05 10:10



хаха

най-големите келеши и търтеи в целия зодиак

три кръвни врага имам и те са Раци... не е ли странно? все пак не си ги подбирам по зодия



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Автор darkwitch_25 (сладко зло)
Публикувано21.08.05 10:32



Луминоске, моят също е зодия рак, но се разбираме повече от перфектно, почти не се караме, подкрепяме се винаги и въобще всичко е чудесно. Това обаче може би до голяма степен се дължи на факта, че сме от почти 5 г заедно и вече сме си напаснали характерите, и двамата знаем кой от какво се дразни и просто не го правим.
ДЕйствително са ревниви, но пък аз ужасно се забавлявам да го дразня и той го знае, така че не ми се връзва много на изпълненията, защото съм му доказала, че съм стабилен и сериозен човек /аз съм Козирог/. Най ми е сладък, когато е на море или сам на почивка, както сега, но като се чуем и му кажа, че отивам на диско с приятелки почва да се цупи /но не ми казва/ и звъни непрекъснато да пита забавлявала ли съм се, къде съм била и т.н.Общо взето като усеща че може и да ме загуби става много по - страстен и сладък ....Ами какво да ти кажа, то всичко е строго индивидуално, но като цяло имам добри впечатления от мъжете раци



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Cлaв]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано21.08.05 11:28



Моят приятел не е келеш и търтей!



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: darkwitch_25]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано21.08.05 11:37



Ама и ние се разбираме! До сега, за повече от година мисля, че не сме се карали! Естествено изключвам женските ми фръцвания и капризи! А за напасването на характерите- та, ние сме с почти сходни характери! Харесваме едни и същи неща, слушаме една и съща музика, предпочитаме едни и същи заведения, дразним се от едно и също и т.н.! Може би като единствена разлика определяме до момента месоядството-той обожава месо, докато аз не толкова! Но не мисля, че това е проблем...всъщност и физически не си приличаме! Та, това са двете разлики!

А проблемът, за който пиша се състои точно в това, което и ти си писала...

"Общо взето като усеща че може и да ме загуби става много по - страстен и сладък ...."

И при моя човек е така, а защо трябва да "играя" подобни роли! Няма причина да ме загуби, а пък много ми харесва, когато е един такъв страстен и сладък-точно както казваш!

Другото, което се сещам сега е, че дори използваме едни и същи изразни средства и се разбираме само с поглед! Пък такова нещо ми се случва за пръв път за моите 20 години!

Редактирано от Luminosa на 21.08.05 11:47.



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: 166]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано21.08.05 11:40



Стига бе, чак да съм го закъсала!

Аз съм стрелкиня и доколкото знам така съпоставени зодиите рак-стрелец, комбинацията не е добра, но доколкото са ми казвали хора, разбиращи от астрология асцедентите, десцедентите, слънцата, луните и не знам си още какво са в пълна хармония!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.