Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:23 30.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Мъжете раци!  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано21.08.05 00:45



Имам предвид, че това не е клуб Астрология, но тук винаги съм намирала съпричастност...

Не мога да го разбера моя човек...за повече от година, за него разбрах, че трябва да се държа сравнително безразлично, за да не е един такъв, малко резервиран! Сякаш обаче не знае какво иска и никога не е наясно със себе си! Непрекъснато едни колебания... то, и преди да се сгаджосаме бяха едни тръшкания...то дали сега съм готов за връзка, дали ще мога да ти дам това, което заслужаваш и т.н. Ако му се обаждах всеки ден- се държеше едно такова-никакво...ако пък не го търсех-се обаждаше и ме товареше с вина-ами, ако му се било случило не знам си какво...щяла съм да пропусна някое важно събитие (погребението му)...това, защото работата му е доста опасна! Или защо не съм се интересувала от него...друг ли съм имала! Но това преди година!

И не е ревнив! Всъщност ме ревнувал, ама не си го показвал! А ако питате мен, просто не се усеща...

Толкова много го обичам, а съм убедена, че и той ме обича...или поне винаги го е показвал и доказвал!

Вие имате ли подобни наблюдения към мъжете раци или моят е частен случай?

Охх, как ми олекна само...



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Автор ДЯBOЛ(ka) (С РОГЦА-боде)
Публикувано21.08.05 01:36



бе върху мъже - раци май не, ама аз съм рак, и да ти кажа състояния като колебливост, нерешителност тръшкане и т.н.определено не са ми чужди
е да, виж, вообще не съм ревниваи не я разбирам ревността като чувство

ALL YOU NEED IS LOVE, BUT...КОЙ ЩЕ МИ КАЖЕ КАКВО Е ЛЮБОВ...??


Тема Re: Мъжете раци!нови [re: ДЯBOЛ(ka)]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано21.08.05 01:58



Доколкото са ми казвали...има разлика между жени и мъже раци! Ама аз много, много от астрология не разбирам!

Моя приятел е много ревнив и все си мисли, че ще ме загуби (последното е моя интерпретация)! Все ми намеква за този и онзи...провокациики ми пуска от време, на време! Рови ми уж тайно в телефона...по електронната поща бърка и т.н. Като получа sms-първата му реакция е, че някой пич ми пише!

Не ми е проблем обаче ревността му..даже ми е забавен на моменти, но това колебание!

Но пък го обичам от всякъде...



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Автор166 (Нерегистриран)
Публикувано21.08.05 02:12



Закъсала си го с Рак, така да знаеш!

Ракът е най странният знак на зодиака, защото Луната, царицата на нощта му влияе по драматичен начин. Ракът е странно белязан от тази противоречива планета. Той е единственият знак на зодиака, под нейно влияние. Луната, повелителка на природните сили, на сантименталния живот и чувствеността, дава толкова многобройни импулси на родените под Рака, че те остават понякога напълно неразбрани от околните. Тя ги дарява с подвижност на ума, която се стреми към пароксизъм и с една интуиция, която е почти гадателски дар. Притежават и качества на медиуми, които ги обричат завинаги на едно голямо нервно напрежение.
Ако влиянието на Луната не беше коригирано, както е в повечето случаи, от някое друго благотворно влияние, то би могло да направи ония, които са му подвластни екстравагантни, истерични и дори да доведе до смущения в умствения им живот и психиката. Особено при пълнолуние, или първа четвърт.
Какво да се каже за душевните състояния на Рака, който е под властта на тази истински черна светлина? Той не е и никога няма да бъде същество като другите, защото Луната го е дарила с тази втора природа, богата и опасна, която се нарича свръх въображение. Раците са хора с толкова силно въображение, че то граничи с раздвоението. Това състояние на омагьосаност, плюс една особена неосъзнатост, силно дразнят заобикалящите. Човек трябва веднаж завинаги да се откаже от логиката на разума, за да може да живее в разбирателство с един Рак. Трябва да дрпусне и приеме неговата искреност и непостоянството му, неговата добросъвестност и заслепението му, в които той впрочем постоянно се намира. Ако живеежите с Рак мислят, че той симулира, играта е загубена, неразбирателствата ще се увеличат още повече. Ракът не симулира. Той просто излиза от царството на рационалното, за да влезе без преход в ирационалното. Тъкмо там се движи с най голяма логика и лекота. Освен това, Ракът страда, защото има една чувствителност, подобна на концентричните кръгове, предизвикани от падащ във вода камък, разширяват се до огромни размери. Както вечното движение на вълните, животът на Рака е непрекъснато редуване на емоционални състояния, защото често и най доброто нещо го разстойва. Това, което за другите едва ли има някакво значение, за него е прекалено важно. Тези прояви на свръхчувствителност са особено чести в първата половина от живота на Рака, преди още да се е сблъскал с реалностите на живота. Почти рефлекс е да желаем да закриляме един Рак, защото той е затрогващ като "загубено дете".
Бързо търси и създава дом, тъй като той играе важна роля в живота му, мъж или жена, Ракът е силно привързан към дома си.
...................................................................................................................................
Трудности при упражняване на характера, поради докачлив характер и т.н. и т.н.
При съвместен живот е редно да оставяме на Раците собствена атмосфера и да не се опитваме да ги превъзпитаваме.
ЛОШИЯТ МУ ХАРАКТЕР
И други знаци на зодиака са трудни, но като че ли няма толкова труден като Ракът. Той държи да бъде уважаван и само на тази цена може да има съгласие с него. Сблъсъците, студенината, грубостта, лошите маниери, както и любопитството по отношение на частния му живот са също причини за дрязги с Рака. Мъж или жена, той не прощава никога и още по малко забравя. Те си замълчават, трупат в себе си, но само до настъпването на определен момент, който ще е най болезнен за другия, Ракът пришпорва своята злопаметност и може да стане зъл. По своему горделив много държи на мнението, което имат за него околните. Ако се опитате да проникнете в неговите мисли, той се обижда и започва да гледа с лошо око на всички опити за сближаване, спира да отговаря на въпроси отнасящи се лично до него и ако настоявате, надменно ви обръща гръб. Той се оставя да стигнете до него само ако го обкръжите с една атмосфера на мекота и спокойствие.
ТРУДЕН БРАК
Привлекателен знак. Любовта му е бърза и шумна. Винаги белязана с някаква фантазия, която я прави пламенна. Ракът събужда страсти, предизвиква бурни, често разтърсващи пориви. Защо Ракът е толкова привличащ? Защото кара другите да се възвисяват и ги преобразява. Често извлича от тях най доброто, на което са способни, а понякога и най лошото, ревността, като старателно прикрива своята. С други думи, ако е трудно да бъдеш обичана от един Рак завинаги, още по трудно е да обичаш един Рак винаги.
Той е толкова недоверчив, че никой не може да си представи в каква степен колко подозрителен и безразсъден може да стане, ако веднаж реши, че е неразбран, или че е измамено доверието му. Бракът му невинаги успява, тъй като често застава срещу съпруга, която е идеализирал, а тя се оказва различна от представите му. Често разрухата на брака му се дължи на многобройните и чудновати изисквания, които среща жена му, невинаги достатъчно гъвкава, за да разбере навиците и нуждите му. Тогава се стига до странични забежки, но не защото е неверен по природа, а защото иска да намери идеалната жена.
...................................................................................................................................

И като си почнала, напиши и твоят знак, за да ти кажа как се отнася той към Рака, защото ме заболяха ръцете да цъкам.



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: 166]  
АвторMъж - pak (Нерегистриран)
Публикувано21.08.05 02:41



Еееее, евала! Аз съм мъж, зодия рак и по-точно определение за зодията си не бях чел. Сякаш всичко е писано за мен! Просто нямам думи! Ех, сега ми отваряте работа и ме карате да почна да вярвам на астрологията. Ами, да хубаво го е казал 166 - такива сме, недоверчиви, чувствителни и злопаметни.
Всичко е вярно :) Ако имате въпроси питайте. Аз не съм астролог, но честно бих си излял душата в помощ да характеризираме мъжът рак :)
И много-много не раздухвайте случая, че ние сме малко потайни и не искаме много да се говори за нас или ако се говори само с добро.



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Автор Cлaв ()
Публикувано21.08.05 10:10



хаха

най-големите келеши и търтеи в целия зодиак

три кръвни врага имам и те са Раци... не е ли странно? все пак не си ги подбирам по зодия



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Автор darkwitch_25 (сладко зло)
Публикувано21.08.05 10:32



Луминоске, моят също е зодия рак, но се разбираме повече от перфектно, почти не се караме, подкрепяме се винаги и въобще всичко е чудесно. Това обаче може би до голяма степен се дължи на факта, че сме от почти 5 г заедно и вече сме си напаснали характерите, и двамата знаем кой от какво се дразни и просто не го правим.
ДЕйствително са ревниви, но пък аз ужасно се забавлявам да го дразня и той го знае, така че не ми се връзва много на изпълненията, защото съм му доказала, че съм стабилен и сериозен човек /аз съм Козирог/. Най ми е сладък, когато е на море или сам на почивка, както сега, но като се чуем и му кажа, че отивам на диско с приятелки почва да се цупи /но не ми казва/ и звъни непрекъснато да пита забавлявала ли съм се, къде съм била и т.н.Общо взето като усеща че може и да ме загуби става много по - страстен и сладък ....Ами какво да ти кажа, то всичко е строго индивидуално, но като цяло имам добри впечатления от мъжете раци



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Cлaв]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано21.08.05 11:28



Моят приятел не е келеш и търтей!



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: darkwitch_25]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано21.08.05 11:37



Ама и ние се разбираме! До сега, за повече от година мисля, че не сме се карали! Естествено изключвам женските ми фръцвания и капризи! А за напасването на характерите- та, ние сме с почти сходни характери! Харесваме едни и същи неща, слушаме една и съща музика, предпочитаме едни и същи заведения, дразним се от едно и също и т.н.! Може би като единствена разлика определяме до момента месоядството-той обожава месо, докато аз не толкова! Но не мисля, че това е проблем...всъщност и физически не си приличаме! Та, това са двете разлики!

А проблемът, за който пиша се състои точно в това, което и ти си писала...

"Общо взето като усеща че може и да ме загуби става много по - страстен и сладък ...."

И при моя човек е така, а защо трябва да "играя" подобни роли! Няма причина да ме загуби, а пък много ми харесва, когато е един такъв страстен и сладък-точно както казваш!

Другото, което се сещам сега е, че дори използваме едни и същи изразни средства и се разбираме само с поглед! Пък такова нещо ми се случва за пръв път за моите 20 години!

Редактирано от Luminosa на 21.08.05 11:47.



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: 166]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано21.08.05 11:40



Стига бе, чак да съм го закъсала!

Аз съм стрелкиня и доколкото знам така съпоставени зодиите рак-стрелец, комбинацията не е добра, но доколкото са ми казвали хора, разбиращи от астрология асцедентите, десцедентите, слънцата, луните и не знам си още какво са в пълна хармония!



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Автор darkwitch_25 (сладко зло)
Публикувано21.08.05 11:46



Това с провокирането на внимание мисля, че важи за всички. А пък и аз го правя не с такава цел, а защото много се забавлявам да лазя на някой по нервите /голям съм дебил/...колкото по - нервен става, толкова повече аз се забавлявам, докато накрая и двамата се смеем и така....



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: darkwitch_25]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано21.08.05 11:49



И това означава, че докато съм с него, все трябва да го провокирам ли? Да се правя, че му се изплъзвам...? И как стават тия неща? Дай малко акъл, щото мен хич не ме бива в актьорското майсторство!



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
АвторKpиcтинa (Нерегистриран)
Публикувано21.08.05 12:30



И аз съм стрелец, а приятелят ми е рак. Но май сме много различни. И въпреки това си го обичам. Вярно е това, че са колебливи, несигурни (което ги кара да са ревниви) и чевствителни. Но пък аз като стрелец съм пламенна и влизам в дълбоките води без колебание, така че неговата нерешителност по отношение на връзката ни не ме плаши, макар понякога да искам да е по-категоричен. Истина е, че трябва непрекъснато да ме су доказва, че го обичаш. Ревнува, но се прикрива - виждате ли, аз съм над тези неща. Но по изпуснати реплики разбирам колко го е впечатлил някакъв контакт мой с друг мъж. Способен е ако реши, че му лазиш по нервите или, че го ядосваш да ти скрои номер или да се държи необичайнол А бе, понякога е като малките деца мъжът-рак.
Във връзка с тази негова нерешителност и несигурност днес исках нещо да пиша и да искам съвет.



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Автор166 (Нерегистриран)
Публикувано21.08.05 12:33



Стрелецът е прекалено независим за предпочитанията на Рака. Могат да ги свържат най вече чудесни приятелски и професионални отношения. Често Стрелецът има силно влияние върху Рака, когото преобразява и стимулира.
Трайни и сантиментални връзки могат да се създадат при условие, че съществува взаимно разбирателство и уважение. Ако Стрелецът е готов на компромиси може да се породи голяма страст и траен брак.



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: 166]  
АвторKpиcтинa (Нерегистриран)
Публикувано21.08.05 12:39



Абсолютно съм съгласна.
А и съм готова на компромиси. Въпросът е дали той е достатъчно мъдър да ги оцени или ще хукне да търси емоцията и интересното другаде...



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Mъж - pak]  
Автор166 (Нерегистриран)
Публикувано21.08.05 12:50



Пич, аз съм относително добър. Чакай да видим дали ще те уцеля и тук
ЗДРАВЕТО НА РАЦИ МЪЖЕ

Поддатливи са към болести на стомаха и бронхите. Пъва декада е склонна към лимфни увреждания, втора към смущения в жлезите, а всички заедно към проблеми с храносмилателния тракт. Слаби точки: гърден кош и слабини. Мъжът Рак няма желязно здраве, напротив, донякъде слабо и чувствително. Понякога страда и от въображаеми болести от нервно психически характер. Склонен е да драматизира и понякога вижда тежка болест и в относително малките неразположения. Упоритостта обаче, му помага да преодолява тези състояния. Фазите на Луната, от първа до четвърта и минавайки през пълнолунието дават на родените под знака изключително контрастен характер. Ако човек съумее да се отнесе към тази нестабилност с по голяма гъвкавост и не и противоречи, може да открие в този знак изумителни личности за наблюдение.
Ако да се живее с Рак е приключение за другите, то за Рака е истинска авантюра да понася и разбира останалите. Мъжете Раци са деца на Луната и нощта. Доста активни в късните вечерни и нощни часове. Често пускат котва, а викат да бъдат спасени



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: 166]  
Авторdarkwitch_25 (Нерегистриран)
Публикувано21.08.05 12:57



хаха...активен през нощта паркира се в легълцето в 22 часа



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Cлaв]  
Автор166 (Нерегистриран)
Публикувано21.08.05 13:01



Ти Славе, не си баш прав.
РАЦИ:
Гай Юлий Цезар
Жан Жак Русо
Хемингуей
Гарибалди
Марсел Пруст
Жорж Санд
Пучини и т.н., хора все популярни с мързела си, нали?

..........за да упражнява професията си и да поеме лтговорност, Ракът трябва да преодолее всичките си вътрешни противоречия и трудности, а това никак не е лесно. Тези блестящи индивидуалност често се пилеят в нервни ходове и грешки в ориентацията. Професионалните дебати са трудни, защото не са годни да се приспособяват и подчиняват и имат докачлив характер. Те обаче имат голяма работоспособност и упорита енергия, стига веднаж да намерят подходяща треактория.
По правило, блестящи професионални успехи постигат едва във втората половина от живота си. Първата е често пропиляна в търсене на подходящо поприще. Те са изключително индивидуални умове и в работата си влагат обич и търпението на мравка.

понятно?



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Kpиcтинa]  
Автор166 (Нерегистриран)
Публикувано21.08.05 13:07



Всички жестове биват правилно оценявани, нЕма страшно.
Това, че не не показват, не следва, че не зачитат и уважават търпението и любовта на партньора.
Като правило не хукват мъжете Раци. Уважават и са силно привързани към уюта, ако жената им го е създала.Обикновено изневеряват само на думи. Не ги принуждавайте да ревнуват, това би могло да ги подтикне към изневяра, която дори не желаят.



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Авторзx (Нерегистриран)
Публикувано21.08.05 13:18



описаното ми звучи като женски номера и терзания:)) познавам жени раци, които доста наподобяват.



Тема нормалнонови [re: зx]  
Автор DreamsComeTrue (videnie)
Публикувано21.08.05 13:43



рак е женски знак.
Беше ми интересно да прочета толкова подробни анализи на мъжете Рак. Светнах се какво да очаквам от моето малко Раче... а и се отчаях... не им лесно на тези хора...



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Kpиcтинa]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано21.08.05 13:54



Явно наистина асцедентите, десцедентите, луните, слунцата и прочие са много по важни, от зодията!

Ние не сме различни...ама хич! Може би, защото неговия асцедент е стрелец...не знам!

Явно нерешителността и несигурността са си характерни черти за рачетата!



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: 166]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано21.08.05 13:57



Определено при нас съществува взаимното разбирателство и уважение! Това не мога да го оспоря! Аз по принцип и компромиси правя...това не ми е проблем! Често, да не кажа почти винаги оставям да решава нещата той! Хич не обичам да се налагам!
Но ми е правило впечатление, че понякога, когато се сдухам нещо и той прави компромиси!



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: 166]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано21.08.05 14:02



Моят рак е много ориентиран професионално! Харесва си работата, мен пък ме плаши, защото е доста рискована...но го подкрепям, обича си адреналина човека! Силно впечатление ми е направил, че е много амбициозен в това отношение...поставя си цел, скоро я постига, но вместо да й се порадва малко-той вече има нова цел, която гони!
Определено го възприемам като работохолик!
И може всичко да е, но не е мързелив!

А кога човек встъпва във втората половина от живота си? Все си мисля, че не би трябвало да има такова нещо...защото не се знае на кой, кога ми е писано!

Моето раче е на 29 г.



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: зx]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано21.08.05 14:03



Определено не се терзая, и не искам да му погаждам никакви женски номера! Съжалявам, ако съм се изразила погрешно!



Тема Re: нормалнонови [re: DreamsComeTrue]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано21.08.05 14:05



Да, и аз стигнах до подобни заключения...самото им съществуване им е трудно! Аз, затова се опитвам да го разбирам и подкрепям във всичко...та, ако мога поне да му поулесня живота!



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: ДЯBOЛ(ka)]  
Автор Плoвдивчaнka (зелена)
Публикувано21.08.05 14:05



Хм, аз не съм рак... пък се колебая за какво ли не, а като се затръшкам - спиране няма.
Обаче много добре я разбирам ревността като чувство. Тва е щото поначало ги разбирам работите.

Не мисля, че писаното за зодиите и опитът с други раци ще ти помогне. Опитай се да си опознаеш човека.
Или може и изобщо мъжете - раци или не. ;-)
Ако пък толкова разчиташ на астрологията, и ако му знаеш часа на раждане, защо не му поръчаш индивидуален хороскоп? Мисля, че има хора, които се занимават с това.

Иначе моят опит с мъж рак беше - таман почнах да го харесвам и той спря да ме иска и избяга.

Редактирано от Плoвдивчaнka на 21.08.05 14:08.



Тема Re: Е, що ти малко рачето........нови [re: DreamsComeTrue]  
Автор166 (Нерегистриран)
Публикувано21.08.05 14:07



ДЕЦАТА РАЦИ: ТРУДНИ И ЧУВСТВИТЕЛНИ


Те са свръхчувствителни и безпокойни. Към тях трябва да се отнасяме с много такт. Те са подложени на криви от свръхвъзбуда и имат изключителна нужда от любов, нежност и разбиране. Но.......в същото време не бива да ги глезите. Любезността, разбирането и утешителните думи са по ефикасни от непрекъснатите прегръдки. Едно прекалено строго държание с проповеди и силни упреци е абсолютна грешка. Тези деца имат нужда да усещат, че ги подкрепяте и често да им връщате доверието с по някой комплимент.
Общо взето са спокойни, но също така непостоянни и своеобразни. Тъй като са много чувствителни, лесно се обиждат от другарите си при игра, или от учителите си. Родителите трябва да не се тревожат особено много когато ги виждат облени в сълзи. Често е грешка да бъдат защитавани, когато са в конфликт с други деца. Напротив, трябва да ги учим да се приспособяват към околните. Когато са малки обичат спокойните игри и играчките, занимания с къщна работа, проявяват голяма чувствителност към животните, цветята и растенията. Родителите на децата Раци се нуждаят от голямо търпение за да разберат мистериозните си деца. Задачата им като възпитатели е доста трудна от най ранно детство до юношеството. Никога не бива да се забравя възможността за едно скъсване и затова трябва да се направи всичко възможно то да бъде избегнато. Да не се обръща прекалено голямо внимание на техните кризи, но и да не се правим, че не ги забелязваме. Едно добро решение е да се обграждат с добри и весели другари малките Раци, тъй като те имат склонност към самота. Родителите им никога не бива да забравят тяхната чувствителност, която ще им позволи да си спомнят всяка несправедливост дори и след 20 години.




Тема Re: нормалнонови [re: DreamsComeTrue]  
Автор esti ()
Публикувано21.08.05 14:12



Не се отчайвай Дрийм! Раците са хубави хора и са доста силни - не се дават лесно, нищо, че много хора не ги разбират.
Аз имам много раци около себе си, вкл. и сина ми - душичките им са много дълбоко скрити, но успееш ли да ги намериш, няма проблем. Много чувствителни хора са и за да можеш да ги "усещаш" трябва и ти да си доста чувствителен и да можеш да мислиш и да се пазиш от прибързани изводи, защото при тях не винаги това, което се вижда е това, което чувстват.

да нацелуваш бебчо!



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Автор166 (Нерегистриран)
Публикувано21.08.05 14:19



Мдааааааа, не се знае на кой колко е писано, но за втора половина се счита възрастта след 35 год.

Твоичкият просто си е намерил вероятно попрището по рано и затова го виждаш работохолик. Ако пък все още не е създал гнезденцето, което е характерно за природата му на Рак, няма да се успокои, докато не го намести според желанието си. В критична ситуация, Ракът изненадва с образцова дисциплина и бърза мобилизация на силите си.
Голям любител на четенето и асимилатор на прочетеното той поглъща всичко и знае много. Затваря всичко в себе си и обича да трупа идеи, мисли и впечатления.

Забравих да спомена, че дейност, свързани с височина като авиаторство, алпинизъм и др., не са препоръчителни, въпреки че Раците ги харесват.



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Авторзx (Нерегистриран)
Публикувано21.08.05 15:43



ми изобщо не си се изразила грешно, нито аз съм те разбрала грешно...аз за него говорих това с терзанията обясненията и прочее съм го срещала изключително и само при жени и то точно в този изказ "не знам какво мога да ти дам ала бала" . все едно приятелките си (рачки)слушам:)).със стереотипното си, шаблонно мислене не мога да си представя мъж в тази роля. просто това да не знаеш какво искаш и да си на настроения е по типично за жените. не смятам, че той ти ги погажда тези номера съзнателно или нарочно си играе,поне съдейки от познатите ми жени рачки, който са и много сладки де.



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: зx]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано21.08.05 15:54



О, и аз не съм сигурна, че го прави нарочно...даже не съм се и замисляла! Явно си е такъв по природа...аз и затова вече съм се попримирила!

Радвам се, че сме се разбрали!



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: 166]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано21.08.05 16:02



Ей, точно тук...все едно за него говориш!

А относно работохолизма...той не смятал, че е такъв, но щом аз съм го преценила като такъв, сигурно има нещо вярно!

Той работи точно при критични ситуации...и ако няма образцова дисциплина и бърза мобилизация, вероятно няма да го работи това!
За четенето и възприятието си пак прав...аз нали съм студентка, пък той е далече от тия неща...и много пъти ми се е случвало да не мога да разбера даден текст, например по физика или химия...той го чете веднъж...и ми го разказва и обяснява по невероятно разбираем начин!

Не се занимава с авиаторство и алпинизъм...въпреки че ми звучи доста по-безопасно!



Тема Re: жената рак?нови [re: 166]  
АвторEma_ (Нерегистриран)
Публикувано21.08.05 23:29



Поздравления!
Аз като рак и майка на рак, мога само да те поздравя.
нещо по конкретно за Жената Рак?

Поздрави





Тема Re: Мъжете раци!нови [re: 166]  
Автор Гaнимa (fairy-tale)
Публикувано22.08.05 00:23



Жорж Санд е жена .


"Ще тръгнеш ли по пътека, за която знаеш, че няма да те отведе доникъде?"


Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Mъж - pak]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано22.08.05 00:35



Верно, че и моя човек не обича да се говори за него!


Щом си предлагаш помощта...кажи как показвате, че обичате жената до себе си? Да съпоставя и по този въпрос нещата! Да видим дали се припокриват! Моят приятел досега е имал само две сериозни връзки, за по 4 години! Държи на сериозните връзки! всъщност май е имал и 2-3 по-краткотрайни! Но твърди, че аз съм 3-тата жена в живота му, която е обичал! Според теб имам ли основания да му вярвам...
Да не говорим, че ме е страх да го питам коя е обичал повече...страх ме е от отговора!

Охх, все едно съм отишла на врачка (никога не съм ходила)...такива едни въпроси задавам! Но днес разбрах, че явно зодиите стоят на дълбоко в човешкото поведение!


Пуснах темата, за да потърся сродни души и да намеря съпричастност относно особения му характер...а намерих една дузина хора, които познават и най-съкровените кътчета от душата на моя приятел!



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: 166]  
Автор Cлaв ()
Публикувано22.08.05 08:42



мъже с объркана сексуална ориентация

но това не е важно в случая

И да напомня оня виц, който си е направо истина - питай мързела да те учи на акъл.

Няма значение. Явно този приятел е рядкостно изключение... както навсякъде между другото

Като ми се преработи, седам и чекам да ми мине


Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Автор darkwitch_25 (сладко зло)
Публикувано22.08.05 08:44



Ами ти как му показваш, че го обичаш?Предполагам по същия начин - като го подкрепяш, когато има нужда; като му вдъхваш вяра,когато е обезверен;когато си с него, когато няма кой; като споделяте всички хубави и лоши моменти заедно. Това дали някой те обича се усеща, няма нужда да те уверяват по десет пъти на ден, за да го знаеш. И никога недей да се съпоставяш с бивши, просто хората са толкова различни, че и ги обичаш по различен начен и заради различни неща. А и какво значение има дали някоя я е обичал повече, след като сега е с теб , а не с нея.[usmihvam se



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Автор double_freshness (always)
Публикувано22.08.05 09:03



Luminosa,

"Да не говорим, че ме е страх да го питам коя е обичал повече...страх ме е от отговора!"

????
не мога да разбера как въобще можеш да го питаш подобно нещо, а да не говорим да разбереш отговора!

с подобни "знания' само си утежняваш връзката.. и най- вече съзнанието си



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Автор VirgoМодератор (Vipera ammodyte)
Публикувано22.08.05 09:10



Колкото мъже-раци познавам предпочитам да са ми приятели, отколкото партньори.
Незнам. А уж знаците ни си подхождали



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: 166]  
АвторMъж - pak (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 09:22



И това е вярно. За въображаемите болести, които съм си предписвал много съм си чукал главата. Не разбирам нищо от фази на Луната, но съм се побърквал четейки медицинска литература и симптоми на болести. Всъщност, тези неща са доста типични за някои жени, но си признавам, че и с мен са се случвали.



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
АвторMъж - pak (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 09:30



Мисля, че твоят човек не те лъже. Относно предаността: През целият си живот съм имал само две сериозни приятелки и връзките продължиха дълго (първата 3 години, втората 4). Винаги съм давал много повече от това, което съм вземал в една връзка, от което съм страдал и това занапред ще се промени, понеже осъзнах, че ми носи болка.
Спецовете ще кажат дали ракът по принцип е верен, но знай, че аз макар да съм много странен тип, макар да съм крив и трудно да ме разбират другите съм принципен и верен. Никога не съм изневерявал на приятелките си и съм го правил, защото съм много инатлив и неподатлив на провокации. Дали ми се е искало и дали съм имал възможнос да изневеря? О, да! И ми се е искало, и съм можел да го направя, НО... не исках, трябваше да остана чист, за да мога всеки път като й кажа "обичам те", да го правя със същата сила както и в началото на връзката. Мисля, че повечето мъже раци са верни. Поне аз със сигурност съм такъв. :)



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Автор Плoвдивчaнka (зелена)
Публикувано22.08.05 09:43



то, и преди да се сгаджосаме бяха едни тръшкания...то дали сега съм готов за връзка, дали ще мога да ти дам това, което заслужаваш и т.н.

Това ми заприлича малко на "моя" случай с мъж Рак, ама малко, защото при "твоя" явно са си били искрени колебания. Тези думи може да не са означавали "това, което заслужаваш", а например "дали си струва да си губя времето с тая". ;-) Но все едно, важното е, че наистина се е колебаел. Щом все пак сте се сгаджосали, значи не е било само за учтиво измъкване - нали знаеш, като вица за дипломата, който като иска да ти каже "не", казва "може би", а после ти трябва да се досещаш, че имаш работа с дипломат. ;-)

Какво те притеснява всъщност - казваш "много го обичам, а съм убедена, че и той ме обича", къде е проблемът? Имал си странности, ами всеки си има. Как да разбираш мотивите му и как да се държиш - честно, аз поне не мисля, че описанията на зодиите ще ти помогнат. Нямам мнение за астрологията, но не съм забелязала хората да постъпват по един и същи начин с едни и същи мотиви, само защото са родени през един и същ месец. Тоя спор за зодиите е стар и тия думи със сигурност си ги чувала хиляди пъти, но все пак.
Колкото по-добре го познаваш него самия, толкова е по-ясно кое защо прави. Или го питай защо, ако иска да обяснява. Или ако познаваш хора с подобни характери и наклонности, те сигурно биха могли да обяснят, но въобще не е задължително според мен да са от същата зодия. Но ти си знаеш.

Сякаш обаче не знае какво иска и никога не е наясно със себе си!
С този, за който споменах, ходихме веднъж в Метро да си купи палатка. Два часа обикаляхме, гледахме, той се чуди, чуди и накрая не си купи. И сам си каза, че имал навик все да се колебае.
Ама то и аз се колебая, бе! Ти винаги ли знаеш какво искаш? Коя блузка да си купиш, каква салата да си поръчаш, за това ли да си похарчиш парите, или за това, тази специалност ли да запишеш, или тази (гледам, че в профила ти пише "студентка"), Пешо ли да избереш, или Гошо... Все някога за нещо човек се колебае. Някои - по-често.

Насила хубост не става.


Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Mъж - pak]  
Автор darkwitch_25 (сладко зло)
Публикувано22.08.05 09:49



и аз мисля, че раците са верни, но само доколкото са щастливи вътре в семейството си, респ.връзката си. Ако се почувстват наранени или предадени, мисля че стават по детски отмъстителни и агресивни.



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: darkwitch_25]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано22.08.05 11:33



Ами той ме подкрепя много, притеснява се за мен, що се отнася за училище-колкото и смешно да звучи, ми поставя условия, трчбва да изкарвам високи оценки, обажда ми се непрекъснато, от време на време и sms-и пише!...заради всичките тези неща по-горе бях казала, че не се съмнявам в обичта му, дотолкова, доколкото някой може да бъде сигурен в другия!

А относно предишните...аз самата не съм обичала никого както него, всъщност досега съм имала само една мнооого сериозна връзка, но това е разбираемо за годините ми...и някакси ми се иска и за него да съм такава, какъвто е той за мен!



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: double_freshness]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано22.08.05 11:34



Права си, аз затова не съм питала...щото дори и да ми каже, после пак ще има съмнения дали пък не е послъгнал (шегувам се)!



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Virgo]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано22.08.05 11:35



Значи си наясно с характерите им? Е, при нас няма как да бъдат отношенията ни само приятелски...позадълбали сме вече!



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Mъж - pak]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано22.08.05 11:38



Охх, начинът по който говориш, много ми напомня-знаеш на кого! Явно мъжете раци имате общо мислене по дадени въпроси!

На мен ми ги е развивал същите лекции за изневярата...само, че е казвал, че никога не го е правил, просто защото не е имал нужда от това, а не защото не е искал или се е подтискал да го направи!



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Плoвдивчaнka]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано22.08.05 11:40



Естествено, че всички се колебаем...но той се колебае за нещо, за които според мен трябва да има твърдо становище! Пък и е мъж...според мен трябва да знае какво иска! Той даже и в това си противоречи-веднъж ми казва "Аз знам какво искам", а в следващия момент "Не знам..."!



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Авторaтя (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 11:58



Моето слънце е раче и слава богу не проявява такива качества. На зодии изобщо не вярвам, но най-любимите ми хора са рачета и общото между тях е, че са много миролюбиви и мили хора.



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Авторkaтя (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 11:59



Моето слънце е раче и слава богу не проявява такива качества. На зодии изобщо не вярвам, но най-любимите ми хора са рачета и общото между тях е, че са много миролюбиви и мили хора.



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 12:01



Да, същичките наблюдения имам и аз за мъжете от тази зодия. Стигна се дотам, че веднъж си казах, че не искам да имам повече нищо общо с мъж от тази зодия
Не им харесвам мнителността, резервираността, ревността, а нерешителността им е пословична



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Ecтpeлa]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано22.08.05 12:27



мнителността, резервираността, ревността, а нерешителността им е пословична



Именно!



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
АвторБлyдницa (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 12:41



виж сега за мъжът и отношението му към теб не се гледа слънцето му ..а в кои знаци са му луната и венерата...пусни данните на пича на бележка за да ти кажа..щото е много вероятно да има някоя от двете планети във везнипо това което описваш
иначе обобщенията са нещо не добро...айде аз да не си отварям устата за проклетите раци..



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 12:42



Не намирам начин да се разбера с тях, и това е!
Но ти си гледай твоя човек, не се съобразявай с писания тук
Най-лошият вариант би бил ти да си от елемента Огън (действена, импулсивна, пряма), а той да е Рак, ама какво да се прави - Любов необяснима!



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Блyдницa]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано22.08.05 13:08



Къде да ти ги пусна, след като не си регистрирана?



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Ecтpeлa]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано22.08.05 13:11



Гледам си го и още как!

Просто тук сякаш всички го познават...наравно с мен!

Аз съм си стрелче=огън, а асцедента ми е овен...а неговия асцедент също е стрелец...много сме огнени, чак париме!



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Автор AнreлИHKA (с крилца)
Публикувано22.08.05 13:11



а бе всичко си имам

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: Мъжете раци!нови [re: AнreлИHKA]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано22.08.05 13:23



Това да се чува!



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Автор AнreлИHKA (с крилца)
Публикувано22.08.05 13:41



писАх че имам регистрация, да пуснеш данните на гаджето и час на раждане ако ги знаеш

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: Мъжете раци!нови [re: AнreлИHKA]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано22.08.05 13:45



Уфф, много съм замаяна...естествено, че му знам подробностите! оствин ти бележка!



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано22.08.05 14:03



Преди години имах почти 3 годишна връзка с един рак. И при него бяха едни колебания, едни съмнения...едни Хамлетовски въпроси. Така и не успя да вземе каквото и да било решение по въпроса за развоя на нашата връзка и накрая се разделихме.
Много си го обичах, обаче постоянно ми късаше нервичките.



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: copadevino]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано22.08.05 14:20



Хехех, ще се повторя за стотен път, като кажа, че знам за какво ми говориш!



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано22.08.05 14:36



Е, мога само да ти пожелая един щастлив завършек на вашата връзка, защото, както ти казах, при мен последва раздяла.



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: copadevino]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано22.08.05 14:40



Пу, пу...опазил ме Господ! Както съм зашеметено влюбена, кой знае как ще го преживея и как ще ми се отрази!



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано22.08.05 15:04



Трябва да ти кажа, че мен тази връзка в един момент до такава степен започна да ме натоварва, че приех раздялата едва ли не с облекчение.
Е, имаше и страдание, разбира се, но времете лекува.



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: copadevino]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано22.08.05 15:07



Мен, взаимоотношенията ни, не ме натоварват, даже напротив! Това е единственият човек до този момент в живота ми, който може от най-сдуханото състояние да ме изкара на повърхността...обратното също е в сила! Добре, че не злоупотребява!

Ти каква зодия каза, че си?



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано22.08.05 15:12



Ами аз съм Телец. И доколкото си спомням все на мен ми се налагаше да го извеждам от сдуханите състояния, в които изпадаше.
Хубаво е, че се чувстваш така с него. Това наистина е предпоставка за една дълга връзка.



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: copadevino]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано22.08.05 15:16



Уж телците се връзват с раците! А стрелците не!

Явно не си зависи само от зодиите...уф, това го заключавам за 100-тен път само в ази тема!



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано22.08.05 15:21



Ами разбира се, че не зависи от зодиите, а от самите хора.
Обаче аз явно с водни знаци не се разбирам, понеже и връзката ми с една риба претърпя крах.



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: copadevino]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано22.08.05 15:25



Е, кажи с кои ти върви поне!



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано22.08.05 15:28



Ами странното е, че първата ми голяма любов беше Водолей, много се разбирахме с него и след толкова години отново съм с Водолей.
А се разбирам и с представителите на моята собствена зодия.



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: copadevino]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано22.08.05 15:55



Желая ти много щастие с този водолей!



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано22.08.05 16:09



Да ти се връща!



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Автор Лиrлa (разглезена)
Публикувано22.08.05 17:44



И аз имам известен опит с раците и мога да ти кажа, че ако се държи така, все едно не знае какво иска и не е наясно със себе си, значи най-вероятно това е точно така! Аз имах точно две доста продължителни и изнервящи връзки с раци, и накрая, когато вече бях решила първо да проверявам зодията и след това да се съгласявам на първа среща, срещнах настоящия си съпруг /също рак/, който обаче въпреки всички присъщи на зодията съмнения и колебания беше сигурен какво иска и така...вече от доста години сме семейство, имаме деца и т.н.



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Лиrлa]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано22.08.05 17:55



Това е ясно, аз не съм се съмнявала, че например ме мотае...знае или не знае какво иска! Просто ми е странно...

И на теб ти желая мнооого щастие!



Тема Re: жената рак?нови [re: Ema_]  
Автор166 (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 18:03



Жената Рак поделя с мъжа всички характерни за зодията белези.
Ако е подложена на добро влияние тя ще бъде великолепна майка и домакиня. Изпълнена е с непреодолим чар и пълен с поезия поглед. Под влиянието на Луната обаче, се лута във всевъзможни изпитания и за нея е безкрайно трудно да преодолее грешки и абсолютната си липса на реализъм в изискванията към околните. Жената Рак, може да освети цял един живот със своето вълшебство. Прекрасна домакиня и кулинарка, тя обича да приготвя красиви трапези, да се огражда с красиви и скъпи предмети, подрежда дома си с много вкус и уют. Има слабост към изисканите дрехи и парфюми. Дразнещи са изискванията, кито тя непрекъснато поставя към близки и познати, вдигайки летвата прекалено високо. Предпочита да блести в театралната ложа, пред шума в дискотеката. Предпочита сериозните и стабилни връзки пред зашеметяващите бързи флиртове. Ненадмината кокетка, тя е от жените дето могат да се оправят в ситуациите "две и двеста" еднакво добре. Домът е първото и основно изискване в живота и. Гостоприемна. Вярна. Грижовна. Кокетна. Лабилна като нервна система. Най често се оплаква от безсъние, главоболие и...самота, дори и сред много хора. Критична. Предпочита интелекта пред красотата.



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Автор166 (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 18:10



Запомни!

Ракът трудно изразява любовта си с думи. Той не разказва, той показва.
Помни добре всичките си стари връзки, но е влюбен само в актуалната.
Не е шампионът на зодиака по верност, но по правило е верен и не изневерява без основателна причина. Познавам Рак, който го е правил само защото съпругата го е тероризирала с подозрения в продължение на месеци по отношение на една дама и той "умникът" го направил, за което след това безкрайно съжаляваше, естествено само в най тесен мъжки кръг. Никога не тормозете един Рак с ревниви подозрения. Ако ви каже, че причина за ревност няма, значи няма.



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: 166]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано22.08.05 18:18



Ще го запомня и още как!

Много благодаря за вниманието!



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Mъж - pak]  
Автор166 (Нерегистриран)
Публикувано22.08.05 18:20



Астрологията, в това число и зодиака са си съвсем сериозни дисциплини. Само затова, че куцо, кьораво и сакато се пише астролог и го обръща на печалбарство, не следва да води до пълно отричане. По тази логика и лечители, екстрасенси и врачки, магьосници никнат като гъби. Мамят с некомпетентност доверието на хората, от това не следва, че няма лечители, екстрасенси, врачки и магьосници. Има и още как. Но разбира се е просто невероятно при 8 милионнто население на страната, една трета да притежава изброените познаия и способности. Истината е, че измамници и некомпетентни типове са затлачили този вид познание и оттам и загубеното доверие. Некадърността се шири като бурен и между медицинския персонал, от което не следва, че медицината е несериозна дисциплина, или?



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: 166]  
Автор imaranta ()
Публикувано23.08.05 14:21



Е аз тука не прочетох нищо вярно!

Живея с рак повече от 10 г. и те такива неща не съм забелязала.




Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Mъж - pak]  
Автор imaranta ()
Публикувано23.08.05 14:29



Подкрепям напълно казаното от теб, макар да съм от другата страна. Мога само да допълня, че са абсолютно всеотдайни и семейството(връзката) за тях са на първо място.




Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Автор anidimova (munka)
Публикувано25.08.05 13:18



А какво бихте казали за комбинацията везни-рак.аз съм везна,а съпругът ми(все още) е рак?



Тема ами аз съм рибинови [re: esti]  
Автор DreamsComeTrue (videnie)
Публикувано25.08.05 15:44



и поне астрологически би следвало да се разбираме с моето малко раче. Много ми е благо милото, страх ме е да не го изям случайно и неволно...



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: anidimova]  
Авторнeckyчaйнa (Нерегистриран)
Публикувано25.08.05 15:45



ама защо казваш "все още"



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: нeckyчaйнa]  
Авторнeckyчaйнa (Нерегистриран)
Публикувано25.08.05 15:47



везни-рак става, но поради естествената дисхрмония м/у тези два слънчеви знака, много важни са и другите аспекти. Например: аз съм рак и трудно общувам с везни, но имам супер приятел (засега само приятел) везни, с който ужасно си пасвам!!!



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: нeckyчaйнa]  
Авторpaчka (Нерегистриран)
Публикувано25.08.05 15:55



Аз се чудех защо толкова трудно се разбирам със себе си, а вече разбрах. Аз съм рак с асцедент везни.



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: paчka]  
АвторMъж pak 2 (Нерегистриран)
Публикувано25.08.05 17:24



Чета, чета и вече почти загубих търпение... (което вероятно потвърждава че сме нетърпеливи, емоционални и не довършваме нещата)

Съдейки по себе си и близките ми раци ние сме доста сексуални и често в една връзка трудно получаваме всичко което искаме. Понякога това е свързано с вътрешни терзания но пък секса си е секс и той е доста важен за нас.

Понякога е трудно да открия партньор който достатъчно да ми пасва защото търся доста разнообразен секс и в никакъв случай само в домашна обстановка...

По отношение на нерешителността ... в много специфични случаи когато решим че решенията са особено важни. Аз тогава за да не се тормозя и да обвинявам някой хвърлям монета.

За ревността съм съвсем съгласен защото ми е в излъшък :)

Обаче за това че не говорим за любовта си а я показваме бих казал че е абслютна глупост! На мен и асцедента ми е рак и не виждам как може да сме романтични ако оставяме любовта ни да само да се показва и да не се разказва... Чак понякога си мисля че аз съм измислил най-хубавите думички и поезията :)

На кратко бих казал че 90% от проблемите ми във връзките които съм имал са по отношение на секса. Другото е как се грижи за къщата ми и за домакинството



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: нeckyчaйнa]  
Автор anidimova (munka)
Публикувано26.08.05 11:32



защото все още ми е съпруг,но сме разделени



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: anidimova]  
Авторнeckyчaйнa (Нерегистриран)
Публикувано26.08.05 11:38



а защо се разделихте?



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: нeckyчaйнa]  
Автор anidimova (munka)
Публикувано26.08.05 15:17



мисля,че това не е въпрос,свързан с темата и не е редно да се отклоняваме.



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Cлaв]  
Авторrak (Нерегистриран)
Публикувано26.08.05 18:21



Slav40 skrii se be



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Авторbodliva tel (Нерегистриран)
Публикувано27.08.05 22:54



Какво да ти кажа и аз имам известни наблюдения за мъжете раци.Те са много безотговорни хора.Но пак много дьржат на хората до себе си и семейството си.
Когато няма хармония между вътрешния и външния свят е неуютно за всеки рак.Не харесват да им се дават мнения-те сами си решават.Много често си сменят настроениетор но бързо им минава стига да ги оставиш на спокойствие.Дано ти е било полезно мнението ми



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: bodliva tel]  
Авторcrazycrazybg (Нерегистриран)
Публикувано25.09.05 19:49



А какво ще кажете за Водолейка и Раче?



Тема Re: Мъж раче и жена Водолей ?нови [re: bodliva tel]  
Авторcrazycrazybg (Нерегистриран)
Публикувано25.09.05 19:51



какво мислите?



Тема Re: Мъж раче и жена Водолей ?нови [re: crazycrazybg]  
Авторжeнa_pak (Нерегистриран)
Публикувано26.09.05 11:09



водолей и рак - да, но няма да е лесно! дано не се чувстваш обсебена от рак, че ние щипем силно!!!



Тема Re: Мъж раче и жена Водолей ?нови [re: crazycrazybg]  
Автор бoйнa oвцa (блее)
Публикувано26.09.05 11:46



лежи ти на астрологичната кълка



Тема Re: Мъж раче и жена Водолей ?нови [re: бoйнa oвцa]  
Автор dji-dji (непознат )
Публикувано26.09.05 18:41



ох много ми е смешно,защото и аз сьм рак!!!Ама жена-демек рачка.Смешно ми е защото все едно че четях за себе си...Ние сме много странни,абе ние изобщо не знаем всьщност кои сме и за какво става вьпрос!!!Много криви,до БОЛКА ревниви(аз преди малко се скарах с гаджето ми-маи има друга)и много своенрави.А имам един приятел(много близЬк)тои е Рак и е сьщият лумпел като мен!На нищо не вярва,лубовта била лудост и т.н.Иначе има страшно чувство за хумор и е страшен приятел.Сегашният ми приятел е Близнак-просто нямам думи.Толкова ми е непонятен,че чак се дразня.А за Водолеите и Раците става-ама до време....По мои наблъдения са сташно сьобразителни все пак



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Автор 2454 (devstvenik)
Публикувано27.09.05 15:43



kakvo oznachava" luminosa"
Twoqt prosto ne e tvoi ,pone zasega



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: 2454]  
Авторнecлyчaйнa (Нерегистриран)
Публикувано27.09.05 15:55



Luminosa не означаваше ли "светла" на испански?



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: нecлyчaйнa]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано27.09.05 19:31



Мда, светла, ясна...но по принцип изобщо не съм светла, като изключим кожата ми! Вложила съм просто позитивизма! Иначе съм италианоговоряща и от там съм го грабнала! На испански не знам как е, но е напълно вероятно...двата езика са много сходни!



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: 2454]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано27.09.05 19:34



Стига пък ти...как не е мой? Не, че го имам за собственост или даденост, но си е с мен на практика! Темата я пусках преди сигурно два месеца, а огромните колебания относно връзката ни, за които писах, бяха преди година и половина!

Редактирано от Luminosa на 27.09.05 19:36.



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Автор Kapaмeлka (бонбонена)
Публикувано28.09.05 12:12



След 24 години брачен живот с Рак, все още съм жива . Но, с ръка на сърцето мога да кажа, че са големи особняци. Баща ми също е Рак, така че впечатленията ми за мъжете-раци, са от рождение. Домошари са, все нещо човъркат, развалят..., но и поправят. Общо взето не са лоши по характер, изключително добри приятели са и адски са привързани към майките си. Това, последното, е много характерно за тях. Миролюбиви са, не обичат скандалите. Никога няма да посегнат на жена, но няма и да я защитят, за да не си нарушат спокойствието. Определено не са лидери в семейството, предпочитат партньорката им да е силната и уверената, а те да са в сянката й. Скромни, честни и трудолюбиви. И при всички тези позитиви, имат един, едничък недостатък - голям инат! Пословичен!!! За предпочитане е да не се провокира .

Такива са моите впечатления. Дано да съм допринесла, поне мъничко, за дооформяне образа на мъжа-Рак. А на тези от вас, които имате връзка с такива мъже, пожелавам много сили и здрави нерви !

Животът е като сладоледа - ближеш го, не ближеш го, той се топи!


Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Kapaмeлka]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано28.09.05 14:44



Много странно...моят приятел изобщо не е привързан към майка си! Говори с не особено добри чувства за нея...причините са тема на друг разговор! Но, въпреки това поддържат контакти, не се карат...просто той е елиминирал достъпа до него! Нито й казва нещо от лични, нито от професионалния живот...не, че е на години, на които трябва да споделя, но той нищо! А тя жената любопитнааааа...
Другото, което ми направи впечатление, за лидерството...аз съм от хората, които не обичат да доминират в една връзка, на рака от самото начало това му хареса и досега нямам други наблюдения!

А за ината..дааа, за съжаление не може да бъде припокрит от всичките му положителни качества! И много обича да прави на пук...не знам какви са твоите впечатления!?

Явно рачетата са доста интересни и загадъчни хора, защото съм виждала и в други клубове и форуми теми за тях, събрали доооста гласове!



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Kapaмeлka]  
Автор anidimova (munka)
Публикувано28.09.05 16:09



Ама точно все едно е описан моят бивш съпруг-до болка влюбен в майка си,дори повече отколкото в жена си,невероятен инат,много обидчив,все държи да е ухажван и вес прехвърля отговорността на друг.



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Автор 7karina ()
Публикувано29.09.05 22:14



уф, това е сложна зодия...хем им се иска, хем не им стиска

Не се обръщай назад, може би нещо те настига!


Тема Re: Мъжете раци!нови [re: 7karina]  
Авторneznamka (Нерегистриран)
Публикувано29.09.05 22:35



Ей, хора, отне ми цял час да изчета цялата тема!
Не бях влизала във форума от 2 месеца!
Ужааааааааааааааас! Толкова точни описания за характерните рачешки качества не бях чела досега! И в полза на статистиката ще отбележа - и аз си страдам редовно с един "огромен" Рак! Огромен, не по размери, а поради грандиозните му рачешки чудатости: променливите настроения, нерешителността, строгото пазене на личнато пространство /Белият дом е по-малко охраняван/, упорития инат, т.н., и т. н. ... Познато ли ви е?
Иначе съм съгласна с всички мнения относно неговия буден ум, способността му да запаметява бързо, да философства, той е прекрасен събеседник по всички теми! Супер нежен и страстен е в секса! Но защо на другия ден всичко е забравил?!
Или го къта в душата си, и тайничко си припомня всеки миг?!



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: neznamka]  
Авторfair_play (Нерегистриран)
Публикувано30.09.05 11:54



"къта го в душата си и тайничко си припомня всеки миг" - именно!!! аз така тайничко си кътам един скорпион и се правя, че съм му приятелка, ноооооооо това е друга тема.




cos` what I`ve got , there ain`t cure for...



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: 7karina]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано30.09.05 12:30



Мда, 7karina напълно съм съгласна с теб! Явно обаче си го носят дълбоко в себе си, защото вече мнооого време не мога да намеря противоотровата за това им качество! Ако някой я е намерил, да напише тук този безценен акъл!



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: neznamka]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано30.09.05 12:39



...променливите настроения, нерешителността, строгото пазене на личнато пространство /Белият дом е по-малко охраняван/, упорития инат, т.н., и т. н...

Естествено, че са ни познати...говоря в многожествено число не случайно! Просто трябва да се примириш с тези му качества и да го приемеш такъв какъвто е! Аз така направих, и въпреки че от време на време ми е мъничко кофти, мисля че се чувствам по-добре! Освен това си заслужава...в моя приятел намирам страхотни други много положителни качества!
Относно личното пространство...мисля, че трябва да му се влезне здраво по кожата, за да те допусне до себе си! Поне при нас беше така! Например вчера ми разказваше колко много мъчно му било станало за еди си какво си! А това си е проява на слабост...нетипична за него!

Наистина страхотни умствени способности!
И с това, че е нежен и страстен съм съгласна! Но не разбирам кое не помни на другия ден?-Моят рак си е такъв по принцип! С малки изключения, когато се е сдухал от работа, но предвид нервната обстановка, в която работи, му е простено!



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Автор aurora777 (scorpio)
Публикувано30.09.05 14:16



Ракът е идеалист, той търси идеалната жена, според неговите разбирания, а също така търси майката на децата си. Когато е влюбен истински, е едно съкровище-мил, грижовен, всеотдаен. При ситуации в които хем му се иска, хем не му стиска, тогава той се колебае че това е жената. Наистина трябва да му се влезе по кожата, жената на първо място трябва да го разбира и подкрепя и най малкото да е достатучно чувствителна като него.
Аз съм скорпион, с асцедент рак, приятелят ми е рак, с него сме от година и половина, а живеем заедно от пролетта.В началото имаше доста сътресения, кратки раздели, съмнения и т.н.Но сега сме адски близки. Все още ме дразни ината му, склонността да се сърди за дребни неща, но пък положителните качества са толкооова много. В интерес на истината съм малко по голяма от него и май това ми помага да приемам странностите му.
Като чета какво са писали другите момичета и се изумявам, всички ли раци са толкова еднакви?



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: aurora777]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано03.11.05 18:42



ух ! Като чета тук писаното ... и направо се отчайвам!
Голямо колебание пада - наистина



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Aн]  
Авторthe_duke (Нерегистриран)
Публикувано04.11.05 11:32



луди сме, това е. пълни откачалки!
не е лесно да си рак, не е.........



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: the_duke]  
Автор Cтaниcлaв! (nazi)
Публикувано04.11.05 11:37



ареее стигаа сс тияяяяя раациииии веееееееееееееееееее
почват да ми се бунтуват червата от тях



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Virgo]  
Авторпълнa_лиrлa (Нерегистриран)
Публикувано04.11.05 11:46



изобщо не си подхождат , ако си дева!



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
Авторпълнa_лиrлa (Нерегистриран)
Публикувано04.11.05 11:49



нерешителността е пословична за Везните. мноо са сладки!



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Cтaниcлaв!]  
Авторпълнa_лиrлa (Нерегистриран)
Публикувано04.11.05 11:55



Иди до тоалетната!



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: пълнa_лиrлa]  
Автор Cтaниcлaв! (nazi)
Публикувано04.11.05 11:59



неее помагаааааа



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Cтaниcлaв!]  
Авторпълнa_лиrлa (Нерегистриран)
Публикувано04.11.05 12:00



защо?
да не би и тебе да те е захапала някоя от гореспоменатата зодия?
хапе и не пуска, а?



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: пълнa_лиrлa]  
Автор Cтaниcлaв! (nazi)
Публикувано04.11.05 12:03



нее веееее

ни моим да пунасьями мъже раци... гоуеми педауи са



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Cтaниcлaв!]  
Авторпълнa_лиrлa (Нерегистриран)
Публикувано04.11.05 12:05



въх нидьей!
сичкитИ ли?



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: пълнa_лиrлa]  
Автор Cтaниcлaв! (nazi)
Публикувано04.11.05 12:07



миндили до един
свестен още нье съм видЕл



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Cтaниcлaв!]  
Авторпълнa_лиrлa (Нерегистриран)
Публикувано04.11.05 12:10



аааааааа, значи си ги пробвал, мхмхйм, ясно...
а какво е 'миндил"



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: пълнa_лиrлa]  
Автор Cтaниcлaв! (nazi)
Публикувано04.11.05 12:12





пробват тия от Адам и Адам

миндил е с пазарджишки произход, питай в клуб П-к

иначе нормален български аналог не мога да намеря , но е много обидно



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Cтaниcлaв!]  
Авторпълнa_лиrлa (Нерегистриран)
Публикувано04.11.05 12:17



ъхъ, разбрах



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: пълнa_лиrлa]  
Автор anichka21 (непознат)
Публикувано04.11.05 19:42



какво да правя с колебливия РАААААААААААААААААААААААКккккккккккккк
да се откажа ли ?



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: anichka21]  
Авторhi (Нерегистриран)
Публикувано05.11.05 10:07



iskam da popitam ne6to v klub Astrologiq, no tam pi6e, 4e e dostupen samo za 4etene, kakvo trqbva da napravq? Predvaritelno blagodarq!



Тема Re: регистрирай се!нови [re: hi]  
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано05.11.05 10:46



В клуба пишат само регистрирани.

Ветрилото, върху което пишех стихове,
се прокъса
в залеза на лятото.


Тема Re: регистрирай се!нови [re: AюмиAши]  
Авторhi (Нерегистриран)
Публикувано05.11.05 11:08



napravih si kratka registraciq i pak ne stava, ne zanm kude burkam, v info na kluba pi6e, 4e e samo za 4etene????



Тема ще се опитам да ти помогнанови [re: hi]  
Автор VirgoМодератор (Тайпан)
Публикувано05.11.05 11:59



Като си направи кратка регистрация влезе ли през входа. Опиши ми точно какво ти излиза и какво става



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: Luminosa]  
АвторAni (Нерегистриран)
Публикувано05.11.05 16:38



Zdravei! Otne mi pochti polovin chas da izcheta temata. Ot interesno po-interesno! Reshih da ti pisha, zashtoto az samata sum strelec i imah vruzka s edno rache. Kazvam imah, zashtoto to si otide, mislja che provokirah negovija inat, no ne izdurjah i go napravih! Sega stradam ujasno, no ne po-malko otkolkoto i kogato bjahme zaedno. Vsichko napisano tuk za Raka e absolutno tochno - ot vsichkite im slabosti do vsichkite im silni strani. No vupreki vsichko te si ostavat nai-milite i nejni predstaviteli na zodiaka. Ne sum sreshtala drugi takiva muje - predani, lubveobvilni i muje, koito znajat cenata si. Ponjakoga mi se iska da vurna vremeto nazad, no i da mojeh da go napravja dali neshto shte se promeni. Sega znam, che tozi muj shte ostane v surceto mi zavinagi, zashtoto ne sum poznala po-hubava lubov ot negovata. No moje bi e po-zdravoslovno i za dvamata da sme razdeleni. Opitah kakvo li ne, no ne poluchih tova, koeto nai-mnogo iskah - da bude s men bezrezervno, bez kolebanijata, sumnenijata......
Jelaja ti uspeh!



Тема Re: ще се опитам да ти помогнанови [re: Virgo]  
Авторhi (Нерегистриран)
Публикувано05.11.05 20:44



ami da, vlizam prez vhod i hi6to, purviq put me popita kakuv nisk 6te polzvam, az napisah, potvurdih i otnovo ne moga da vlezna



Тема жена Близнаци с мъж Рак?нови [re: Luminosa]  
АвторДимa (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 13:36



Какво биха казали разбиращите за тази комбинация?



Тема Re: жена Близнаци с мъж Рак?нови [re: Димa]  
АвторMъж Pak (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 17:54



От личен опит- при мен и моита"Близначка",комбинацията е перфектна!
Пасваме си идеално



Тема Re: ще се опитам да ти помогнанови [re: hi]  
Автор VirgoМодератор (Тайпан)
Публикувано09.11.05 18:03



хм, странно наистина
Би трябвало като се логнеш отново да можеш



Тема жена Близнаци с мъж Рак?нови [re: Mъж Pak]  
АвторДимa (Нерегистриран)
Публикувано10.11.05 10:29



Ми ние сме от много (8 години) заедно...но да ти кажа, сме двете крайности - колкото аз съм бъбрива и квото ми е на сърцето, такова ми е на устата, толкова той е потаен и мълчалив...Ама явно си е от зодията! Доста често се дразни, че не млъквам и че съм бърборана....а аз се дрзня, когато всеки път се опитвам да му извадя думите с ченгел....Иначе всичко друго е ОК .



Тема Re: жена Близнаци с мъж Рак?нови [re: Димa]  
Автор !Блyдницa (омаДьосана)
Публикувано10.11.05 10:31



а другото кое е

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: Мъжете раци-не мога да разберанови [re: Luminosa]  
Автор nerazbira6ta (непознат )
Публикувано22.11.05 13:41



Здравейте на вскички! От скоро чета тук и попаднах на темата,която е пуснало момичето за мъжете раци - е не можах да се въздържа и реших и аз да се включа,но с въпрос и ако някой ми отговори ще го почерпя "виртуално" Тъй като търся помощ от вас ще разкажа малко...Става въпрос за момче по-скоро мъж/почти на 33г.е/ зодията му е рак/затова реших да пиша тук/.Познавам го почти от 5г.първо само по име но тъй като на моя приятелка е познат и навремето са били в една компания се случваше така да се засичаме в едни и същи заведения ,доста често на улицата.Както и да е...може би преди около 3г.с приятелката ми бяхме излезли на кафе и въпросният младеж също беше там,седяхме на една маса и може би тогава се запознахме официално.До тук добре,но...винаги ми е правил впечатление на възпитан и интелигентен човек и след като се запознахме се доубедих че е така .Без да съм искала почувствах нещо и исках да изляза сама с него - на среща Е случихсе взе ми телефона,излязохме и...нищо!! Ето от тук идва молбата за помощ:(( Излизанията ни бяха почти през вечер,не малко пъти сме се виждали и денем ,ако не излизахме се чувахме по телефона.Аз съм на 28г.тогава бях на 25-споменавам това защото начина му на държание е бил такъв който би накарал всяка жена да реши ,че "този мъж" може би я харесва и всичко е някаква свалка - може би с идеята за нещо по сериозно.Държанието беше следното-винаги близо до мен,палене на цигарите,държене на ръка,почти всеки път и почти непрекъснато/ей това най-ме озадачава и даже докато го пиша от вътре ми кипи /,изпращане до вкъщи,приказки по час пред входа/доста пъти и с някакъв вид прегръдки/,един единствен път след изпращане до вкъщи и молба за целувка /от негова страна/и...толкоз.Нищо по-конкретно и нищо повече!Един ден не издържах и го попотах "право куме в очи" какво правиме всъщност?! Какви сме?! Отговорът беше обобщено казано: '' Еми..приятели,какво лошо има?.."Какви приятели бе братче???!!!!!! Прегръдки.целувки,държане на ръце...а ние били приятели!.Е кофти беше защото вече усещах,че много го харесвам и искам да бъда с него.Въпреки всичко той беше единствения човек от мъжки пол с когото мога да говоря за всичко и се чувствах добре.Но...аз се отдръпнах - не можех а и не исках да го виждам повече.Тъжно ми беше и изпитвах срам от себе си! Отръпнах се но какво от това...той продължи да се обажда и да иска да се виждаме.Не се бяхме виждали близо година -две и онзи ден не устоях и се видяхме...както спонех през всичкото време сме се чували по телефона.Държанието беше общо взето същото,може би малко по-резервирано,но все пак.Е от тук идва недоуменито ми така ли трябва да се държи един мъж при положение че иска /незная дали това иска всъщност/ да бъде приятел с жена??!!Никога няма да спра да се чудя какво беше всичко това и за това се обръщам за помощ.Сама немога да си отговора,него няма смисъл да питам.Приятелката ми която го познава "уж"по-добре и тя не може да разбере! И се чудя дали ако се видим пак да му кажа,че не искам да се виждаме повече-/НЕ МОГА да му бъда приятелка/ или да оставя нещата така, да приема отношениението му и толкоз....Не искам да пропусна и факта че от две години си имам приятел и този въпросния "елемент"само ми обърква мислите, когато се обади ,а да не говорим след като се видяхме! Може да ви звучи глупаво и наивно но това ме измъчва трябва да спре - но преди всичко искам да намеря отговор - ЗАЩО??!!
Видях че коментирате зодиите не зная дали е от зодията или от човека...ако за някой има значение той е рак асцендента му е лъв аз съм лъв с асцендент рак/каква ирония /видях че сте коментирали тези неща.
Извинявам се още веднъж ако тук не е правилното място или съм досадила на някого,но имам нужда да разбера - приятелство ли е било или.....



Тема Re: Мъжете раци-не мога да разберанови [re: nerazbira6ta]  
Автор Luminosa. ()
Публикувано23.11.05 00:03



Не знам дали си прочела всичко, което е написано досега много внимателно...общо взето май, раците дежстват по аналогичен начин! Не знам, но болшинството никога не знае какво иска и винаги си противоречи! Според мен, щом след толкова години не е нясно...по-добре го зарежи и си търси късмета другаде! Почти съм сигурна, че това си е чисто губене на време...единствената причина да кажа "почти" е, че никога не се знае и не можем да бъдем сигурни в нищо! Според мен един рак, когато срещне Нея, я пожелава отвсякъде и просто е с нея...без подобни оглушки, които са грозни и обидни!


Успех, каквото и да решиш...тук можем да ти кажем всичко, но само ти си знаеш как точно стоят нещата и как ще постъпиш! Не можеш да обясниш чувствата с думи...




Тема Re: Мъжете раци-не мога да разберанови [re: nerazbira6ta]  
Авторpak (Нерегистриран)
Публикувано23.11.05 17:19



Да, това е типично поведение. Ще ти се наложи ти да си по-активната страна. Впусни се смело, ще преживееш невероятни емоции и изживявания. Наистина никоя друга зодия не може да се сравни в това отношение.

Но предварително знай, че и финалът с Него ще е разтърсващ, убийствен. Това е цената за неповторимите звездни мигове, които ще изживеете. Ти си прецени дали си заслужава



Тема Re: Мъжете раци-не мога да разберанови [re: Luminosa.]  
Авторлopa (Нерегистриран)
Публикувано24.11.05 14:38



писна ми от един мъж рак. Вече цяла година година се познаваме, страшно е нерешителен - хем иска, хем не му стиска. Аз не издържах.

Кажете, моля ви, каква им е цаката? Как да го задържа до себе си?



Тема Re: Мъжете раци-не мога да разберанови [re: nerazbira6ta]  
АвторPaчka 2 (Нерегистриран)
Публикувано24.11.05 15:12



Не е поискал да бъде с тебе, затова не е. Но явно нещо в тебе го привлича, но кое точно и заради какво - ако ти не можеш да разбереш без да питаш, никога няма да го разбереш. Но определено не иска да е с тебе - не си губи времето, може просто да си повдига самочувствието, и покрай това да се чувства добре с тебе. Раците обичат да им се обръща внимание. По принцип. Обаче връзка заради това няма да направят. Просто им е хубаво с хора, които им обръщат внимание и ги ценят.
От друга страна пък, аз в момента имам връзка с Лъв, и това е най-страхотната ми връзка, само лъв може да бъде толкова нежен, и романтичен, и внимателен, и същевременно да не ми позволява да му се кача на главата, защото направя ли го, губя уважение, загубя ли уважение - любовта си отива завинаги. Но лъвовете са много готини хора, наистина, и мъжете, и жените, явно точно този твой рак не може да те оцени. Отрежи го, не се тръшкай заради нещо, което никога няма да го бъде!



Тема Re: Мъжете раци-не мога да разберанови [re: Paчka 2]  
Авторnerazbira6ta (Нерегистриран)
Публикувано24.11.05 16:06



Благодаря ви - страхотни сте! Наистина ми помогнахте,сега знам какво решение да взема! Явно е трябвало някой страничен човек да ми каже тези неща ,за да мога да избера "правилния път". Още веднъж - благодаря и ако има нещо /каквото и да е/ще пиша пак



Тема Re: Мъжете раци-Какво да предприема ?нови [re: nerazbira6ta]  
Авторвлюбeнa и зaryбeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 15:35



Здравейте,много обстойно прочетох всичкети ви писания за това чудо на природата - МЪЖ РАК

голяма слабост са ми тия ръчета,но в същото време са ми голяма загадка и може би именно с това те привличат толкова силно...знам ли и аз аз ще започна отдалеч,за да стигна до болката ми в момента...като начало,ще споделя ,че съм имала голяма рачешка любов,това което ми харесваше е че са много нежни,внимателни,обгрижващи и решетелни и с две думи,чувстваш ,че имаш мъж до себе си и можеш да разчиташ на него.За две години връзка с него ми се запамети репликата - аз трябва да контролирам.....което много ми допада,защото искам да бъде водещият. В същото време най- добрият ми приятел е рак и покрай него ми се разбиха представите за мъжа рак Той е прекалено нерешителен,колебаещ,неден и безумно мнителен....така силно си се затваря в черупката си и това което ме довършва е ,че не иска и не може да повярва,че може да съществува човек,който да го обича безкористно....може би поради многото си разочарования ,така силно се е затворил и не вярваше в никой. Е слава Богу ,намери се човек ,който също като мен е въздушна зодия и успя да му покаже светлината в тунела и сега са приказна двойка Проблемът е чче докато повярва,че това е човекът трябваше де що има приятели да му го обясняваме и доказва ....тази нерешителност и влияние от мнението на другите адски много ме притеснява ! И сега идваме до моя рачешки казус...с него се запознахме по много идиотски начин - кандидаствах за работа при него ,но каква ти работа ....ние говорим за всичко друго ,но не и за работа,ужасно добре и спокойно се чувстваме когато се виждаме и говорим,прехвърчат искри между нас,водят се недвусмислени разговори ,но нищо повече....а аз съм доста нетърпелива и искам развитие .....искам го това момче,но нищо не мога да направя,гледам го само като влюбена ученичка и очаквам той да предприеме нещо....но засега нищо не става....единствените индекации са ,че казва на приятелите си ,че ме харесва за гадже,но аз искам на мен да ми го каже или покаже....и така хора какво да правя ?! не искам да го стесирам или пресирам....а в същото време се страхувам да не мине прекалено много време и да не стане нищо .....ПОМАГАЙТЕ



Тема Re: Мъжете раци-Какво да предприема ?нови [re: влюбeнa и зaryбeнa]  
АвторПepлaтa (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 16:08



Хех хехе, честит ти рак !


Моят съвет е, эапаси се с търпение, но энай, че си эаслужава - по мои наблюдения са най верните и предани мъже.



Тема Re: Мъжете раци-Какво да предприема ?нови [re: Пepлaтa]  
Авторвлюбeнa и зaryбeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 16:22



Благодаря ти !
Знам ,че спечелиш ли един рак е предан завинаги....но това пусто търпение никак не ми е присъщо

а в същото време много добре знам,че мога да го стресирам и да прекъсна нещо толкова красиво .....



Тема Re: Мъжете раци-Какво да предприема ?нови [re: влюбeнa и зaryбeнa]  
АвторПepлaтa (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 16:46



По мой опит, опитвай с леки побутвания в началото. После , когато вече се е раэвила връэката/при рака 1-2 години/ можеш да приложиш и по силни побутвания .





Тема Re: Мъжете раци-Какво да предприема ?нови [re: влюбeнa и зaryбeнa]  
Авторomar (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 17:44



А ти коя зодия си ?



Тема Re: Мъжете раци-Какво да предприема ?нови [re: omar]  
Авторвлюбeнa и зaryбeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 18:24



ахахахахах
това ме развесели определено,Перла....след година - две да се боря за нещо повече

благодаря ти ,ще се пробвама да спазя заръките ти ...обаче в момента се измъчвам,че той нищо не предприема,а в мен едни бурни страсти напират и направо няма спиране....и другата тъпня е че ние се чуваме и виждаме уж заради работа,не искам да работя с него ,а за младежа се боря - та как да му натъртя това
и моята е е дна близнашка работа....направо не е за разправяне



Тема Re: Мъжете раци-Какво да предприема ?нови [re: влюбeнa и зaryбeнa]  
Авторomar (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 18:27



Не съм перла, но карай.Аз съм мъж рак и жена ми е точно близнаци.Добра комбинация е



За рака, най-калпава е една друга женска зодия



Тема Re: Мъжете раци-Какво да предприема ?нови [re: влюбeнa и зaryбeнa]  
АвторПepлaтa (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 20:41



Е, имах предвид брак де

Не энам, пробвай с малко по нахалничка шега, нещо от рода на "ако в скоро време не ме поканиш на служебен обяд, ще трябва аэ да те каня на вечеря" , аа и да не эабравиш да ни раэкажеш после .



Тема Re: Мъжете раци!нови [re: 166]  
Авторnelin (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 09:41



Уаууу, направо си е чудо ,че съм още жив / или тези около мен

/. Страшничко звучи като се чете , ама не бой се наяве не е толкова опасно. И раците сме нещо хора ,де.



Тема Ужас!!!нови [re: crazycrazybg]  
Авторturseshta (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 22:41



До ден днешен се чудя кое е по-здравословно за водолейте, да преживеят няколко години зад решетките за убииство на рак или да продължават с упорството да обичат и угаждат на въпросния!
Това раците са същества, които не знаят какво искат и с това си лутане правят живота на околните лутаница. Да не говорим за прословутата им ревност! Иди обяснявай да речем, че четката за зъби е инструмент за почистване на зъбите, а не е средство, с което си припомняш някакви си изживявания с колегата на пример. Сексфантазиите им са толкова неубоздани, че дори на тях самите им е трудно да ги контролират.
Ако утре сутринта срещна същата любвеобвилност в очите му, с която сега ме изпрати, ме пиши към щастливките...(ама само за сутринта де, че до обяда има цели 6 часа).
Много са готини, ма съм си изгубила някъде корабните въжета и само свирката ми е останала, та се чудя кога ще го отсвиря....За да попадна на поредния рак

Аман!!!



Тема Не стреляйте и аз съм рак!нови [re: Luminosa]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (cancerogen)
Публикувано21.05.07 00:55



Аз съм рак с асцедент козирок. Много упорито и инат копеле! Когато обаче си наумя ,че от нещо няма смисъл просто отебавам! Много е лесно.
Притежавам приятна външност,властен римски профил, издаващ ненатрапчива благородна осанка.Роден съм в 22:22-царското число. С политика обаче не смятам да се захващам за ваша радост, защото всички ще обогатявате уран в Белене и ще се сражавате със сините каски с бракувано оръжие, вместо да ми кесате тука по цел ден и да блещите глупости.
Много майки се напъват без време или гледат да устискат 1-2 часа , за да си излюпат инфантите баш в 22:22!
Повечето обаче не успяват в следствие на което днес живеем в един далеч не добър и справедлив свят.
Имам лека тръпчинка на брадата характерна единствено за хората на изкуството, интелектуалците и чевствителните натури с богат духовен живот. Челото ми е високо, а косата чорлава,здрава и права като сетете се какво друго...Обичам най-много себе си-основна предпоставка , за да обичаш истински и околните.
Понякога съм доста избухлив и импулсивен...имам навика да си създавам проблемите сам, но аз какво съм виновен за това? Не съм колеблив!
Изповядвам максимата:
" Един момент колебание и цял живот ебание с кол!"
Другото мото на живота ми, което следвам неизменно е : "По-добре на хората в устата отколкото на кучето в гъза", но дира вече не ми го зарежда да еба мама му да еба дебадебадебадеба!
Понякога водя тежки вътрешни борби, но това е присъщо само за съвестните и отговорните хора от притеснение да не направат някоя грешка или да не наранят някого, който не заслужава! В последствие разбрах, че това е напразно и дори да допусна грешка поради бруталност или твърдоглавие, уважението винаги е на страната на грубата сила, а не на тоя дето много се обяснява и му мисли. Следователно когато се подигравате моята доброта, ще си търпите последствията, както би казал файла.
Интересен събеседник съм. Доказателство за това е,че често си говоря сам и не ми е никак досадно. По-добре да си говора сам отколкото с разни нефелници, дето дори не изслушвам! Така обменям опит и мнения с единственият човек, който ме разбира и обича най-много и най-истински на земята, а именно със себе си! С хора от моята задия много много се нямам- някви странници са ми.
Имам и купища кусури, за които мраза да говора, най-малко пък тук ,понеже е пълно с разни парцали, които искат да получа бан ,не ме харесват и в изблик на фригидна злоба биха се възползвали от недостатъците ми при първа възможност. Пък и вие да не сте безгрешни, та да тръгна аз да ви се оправдавам за моите недостатъци?
Редовно се отдавам на пороци без да имам угризения за това. Тва дали пафкам треви,ям гъби, смъркам или пия не бива да ви занимава. И депутатите шмъркат от ваще данъци ,ама не им търсите сметка нали?
Не смятам обаче да се променям, че току виж съм станал идеален, а това неминуемо би ме обрекло на самота. Предимството е, че половината човечество ще ми издига култови комплекси в които ще ме боготворят, но останалите в изблици на нихилистично отчаяние ще отричат съвършенството ми....докато ние тука си говорим за зодии и си драпаме ташаците ДПС спечели изборите! Забравих, вас това не ви ебе, защото фирмичките в които бачкате не са турски,нито български и повече ви интересува половия живот на врабците по дувара.

Нищо, като ви наебат лично в гъзъ може пък тогава да се заентересувате малко.

Редактирано от Гидиlongurмpъceн! на 21.05.07 01:00.



Тема Re: Хайде по-спокойничко молим:))нови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Авторвлюбeнa и зaryбeнa (Нерегистриран)
Публикувано21.05.07 18:07



Здравейте пак


Първо искам да благодаря на Перличка ! Пълни ми душата и ще повторя буквално нейната реплика ,та а дано има ефект ! после ще си разкажа всичко
А пък тоз младеж дет е изписал куп глупости не го разбирам може би е в лунен период,има нужда да излее гнева си ,но пък ми е и доста чаровен с това изхвърляне и перчена най- лошото е че не подозира колко уязвим и нараним изглежда с тия послания....типично по рачешки,но затова не можем да му се сърдим



Тема Re: Хайде по-спокойничко молим:))нови [re: влюбeнa и зaryбeнa]  
Автормъж pak (Нерегистриран)
Публикувано21.05.07 18:23



Извинявай за какви глупости говориш ? Както казах толкова ? И не ми отговори коя зодия си.



Тема Re: Хайде по-спокойничко молим:))нови [re: мъж pak]  
Авторвлюбeнa и зaryбeнa (Нерегистриран)
Публикувано21.05.07 18:31



ами според мен изказванието ти е доста агресивно и затова си позволих така да го изкоментирам


а ако си направиш труда да ми прочетеш постовете ,ще разбереш зодията ми
а между другото ти под няколко ник-а ли се подвизаваш тук ?



Тема Re: Хайде по-спокойничко молим:))нови [re: влюбeнa и зaryбeнa]  
Авторmyv rak (Нерегистриран)
Публикувано21.05.07 18:47



Само с този и то само от време на време между лекциите, когато имам свободно време :) Уча ще ставам икономист.



Тема Re: Мъжете раци-Какво да предприема ?нови [re: Пepлaтa]  
Авторбaй Mилe (Нерегистриран)
Публикувано21.05.07 18:58



егати!
за какво са положените "усилия" и "загубеното" време ако всичко не приключи със заветния брак?





Тема Re: Хайде по-спокойничко молим:))нови [re: влюбeнa и зaryбeнa]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (cancerogen)
Публикувано21.05.07 20:30



Виж сега, младежът дето ги е изговорл тия глупости не го е направил от злоба, нито има гняв за изливане. В момента е не в лунен, а в размножителен период.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.