Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:30 28.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Нормално ли е това?нови [re: .]  
Автор kpитичнa (досущ като теб)
Публикувано19.08.05 15:58



Е..да ти кажа..нямам представа.
Мислех, че в интернет всеки си говори за каквото го интересува..
Все пак..има някаква анонимност..т.е..нещо като разговор с непознати..
Макр, че по характери хората се опознават и дори харесват или не, в крайна сметка може никога да не ги видиш..
По принцип...младежа казва, че е споделял с доста жени....Може пък това да е начина му на свалка..- може някоя да реши да го успокоява..знам ли...
Боя се, че аз не съм най-подходящата за целта


"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"


Тема Re: Нормално ли е това?нови [re: Kpиcтинa]  
Автор kpитичнa (досущ като теб)
Публикувано19.08.05 16:04



За мен казуса е интересен...
Интересно ми е какво би могло да доведе до такова развитие на нещата в едно семейство....
Интересно ми е задължително ли е между мъжа и жената в семейството всичко да е приключило..
Интересно ми е възможно ли е след това нещата в семейството да потръгнат...
Какви са шансовете да се запази..
Ясно е, че всеки има свои виждания, но..като цяло, не съм привърженик на теоричата, че обикновено има колкото хора, толкова и мнения...
В крайна сметка, семейството бивайки част от обществото, се ръководи от нещата които са допустими за него...т.е... интересувам се обществото какво е склонно да приеме за нормално.....
Друг евъпроса, че всеки си има мотив на поведението(или оправдание...).....

"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"


Тема Re: Нормално ли е това?нови [re: kpитичнa]  
Автор KMETA HA HETA (HenogkyneH)
Публикувано19.08.05 16:05



Та..в това семейство има и детенце..на 3-4 години..


Айде само да не намесваме децата.С децата се оправдава всеки безхарактерен човек.Ако той държи на детето си, ще го гледа и така.Той си е типичен любител-рогоносец.И явно иска да се изживява, като страдалец.Иска да бъде съжаляван, според мен де.Само нека да не казва, че държи да я кара на пост и молитва и да бъде верен на жена си, а тя да си хойка колко си ще...Секса не е най-важното в едни взаио0мотношения, но е сред важните неща.Не мислиш ли?

Не ти е нужен метеоролог, за да знаеш откъде духа вятъра!


Тема Re: Нормално ли е това?нови [re: kpитичнa]  
АвторKpиcтинa (Нерегистриран)
Публикувано19.08.05 16:43



Наистина ми се струва, че или е като щраус заровил главата си в пясъка този твой познат или играе ролята на жертвата, на страдалеца, но показвайки се като разбиращ, оценяващ това, което уж го има под повърхността. Мисля, че именно той е слабия в тази връзка и това го кара вместо да каже, че това и онова не му изнася, да го оценява уж от друг ъгъл.
И нали уж му отказвала секс, а пък бил станал по-добър? Кое е истината?
А и доколкото разбирам той знае, че жена му си има друг и му отказва емоционален контакт, а пък той едва ли не го оценява като плюс в отношенията им... Не го разбирам. Той е някакъв модел на мазохист поради нежелание да предприеме нещо. Мисля, че грешката е в неговия телевизор. Или някакъв вид самарянство - тя не ме обича, отхвърля ме, но аз оценявам нещата по друг начин, тя е свободна, не е на въженце. Този вид разсъждения вървят, обаче ако нещо между тях има наистина - някаква връзка по-дълбока от секса - съпричастност, разбиране, взаимност, поддържане. Но не върви, ако последния пристан е секса.



Тема Re: Нормално ли е това?нови [re: kpитичнa]  
Автор expat ()
Публикувано19.08.05 17:40



Ах този Кумчо Вълчо и как не ги е срам днешните Червени шапчици?

Може ли такова нещо да си падат по "лошия герой", оставяйки "рицаря на бял кон" да рони сълзи, чудейки се къде е неговата дива?

А и доста често се срещат Червени Шапчици, които след като употребят Кумчо Вълчо по предназначение и предлагайки му садо мазо удоволствия, го връзват за леглото и ... го сервират на ловеца ... върви търси после положителния герой в приказката....

Приказките не са това, което бяха!

"Непобедимостта зависи от теб самия; уязвимостта на врага - от него самия."


Тема Re: Нормално ли е това?нови [re: kpитичнa]  
Автор expat ()
Публикувано19.08.05 17:41



А нима не е възможно и обратно изнасилване

"Непобедимостта зависи от теб самия; уязвимостта на врага - от него самия."


Тема Re: Нормално ли е това?нови [re: kpитичнa]  
Автор expat ()
Публикувано19.08.05 17:45





В случая мъжа се налага да превъзмогне своето его и чувство за собственост.. а жната не трябва да злоупотребява със "свободата си"

"Непобедимостта зависи от теб самия; уязвимостта на врага - от него самия."

Тема Re: Нормално ли е това?нови [re: expat]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано19.08.05 17:49



Хипотетичен въпрос: може ли жена да изнасили мъж?

Което наричаш обратно изнасилване.



Тема Re: Нормално ли е това?нови [re: Roxana]  
Автор expat ()
Публикувано19.08.05 17:55



Може ли жена да приведе мъж в състояние, при което той да не осъзнава реалността, но да може да бъде възбуден?

Може ли жена да се възползва от тази възбуда?

"Непобедимостта зависи от теб самия; уязвимостта на врага - от него самия."


Тема Re: Нормално ли е това?нови [re: expat]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано19.08.05 18:05



Трудно ми е да си го представя, но да допуснем теоретично, че има. Как тогава ще се получи това "неосъзнаване" на реалността?

Сънища? Дрога? Магия? Хипноза? Наистина ми е трудно да си представя как съзнанието му ще бъде изключено, но ще останат първичните инстинкти и физическата възможност да осъществи полов акт без да разбира какво върши.

И на друго много съм се чудила и мисля, че е невъзможно. Жена да спи и през това време да участва в полов акт, и после тя да смята, че не помни нищо или нищо не е усетила. Единствената прилика, която намирам, е изключването на съзнателно правене, но наистина ми е трудно да си го представя.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.