Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:44 28.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема протестнови  
Автор Ali+ (минаващ)
Публикувано16.08.05 13:59



Днес както всичко си вървеше добре ми се наложи спешно да пусна факс - служебно писмо, и тъй като нашият отново не работи аз се запътих към централната поща в града.
За уточнение с гордост ще кажа, че това е втория по големина град! За срамота!
И така прехвърлиха ме от един салон в друг и какво мислите се оказа? В цялата поща, ЩЕНТРАЛНАТА, при наличието на най-малко 10 апарата НЯМА КОЙ ДА МЕ ОбСЛУЖИ!!!!!! Възмутих се още повече, когато на касата няма работно време и в 13.30часа никой не знае в колко часа да дойда и тя ще бъде там!
Напуши ме смях, но този път реших да се оплача и направо при управитела в отдел обслужване с клиенти. Естествено той ме разбра и знаете ли какво направи? Пусна ми факса без пари от техен служебен факс, само и само да не се оплаквам.
Живеем в страхотна държава!



Тема Нищо не моженови [re: Ali+]  
Автор VirgoМодератор (Vipera ammodyte)
Публикувано16.08.05 14:03



да ме учуди вече.

Да не говорим, че пощите са частни вече........



Тема Re: Нищо не моженови [re: Virgo]  
Автор ДЯBOЛ(ka) (С РОГЦА-боде)
Публикувано16.08.05 14:10



опппс, бъркаш с бтк-то, то е частно

ALL YOU NEED IS LOVE, BUT...КОЙ ЩЕ МИ КАЖЕ КАКВО Е ЛЮБОВ...??


Тема Re: Нищо не моженови [re: Virgo]  
Автор Ali+ (минаващ)
Публикувано16.08.05 14:12



Знаеш ли защо така се възмутих Вирго? Вътре имаше десетина служителки в оскъдни дрехи, които само се държаха за дупетата!!!! Е това е вече направо нахалство! Ами защо тогава плащаме редовно сметките си, а сега няма "клалифициран" служител който да ме обслужи?!?!?!?! И какво му е толкова сложното да натиснеш копчето и да набереш номера?!?!?


Да се смея ли или да се смея с глас?



Тема Re: Нищо не моженови [re: ДЯBOЛ(ka)]  
Автор Ali+ (минаващ)
Публикувано16.08.05 14:14



още повече - като частна институция!



Тема Re: Нищо не моженови [re: Virgo]  
Автор d-5OO ()
Публикувано16.08.05 14:16



манталитета на персонала вътре е като на държавен служител: идва на работа с два вестника и се чуди как да убие деня.Нищо ,че са частни ,приказката за бардака го знаеш....




Тема Re: протестнови [re: Ali+]  
Автор мaйнaTA (реалистъ)
Публикувано16.08.05 14:18



би трябвало въпреки това да се оплачеш
Един вид си приела подкуп , като си приела да ти пуснат факса без пари като срещу това си затваряш устата
ЕРГО ти си КОРУМПИРАНА



Тема Re: Нищо не моженови [re: d-5OO]  
Автор Ali+ (минаващ)
Публикувано16.08.05 14:20



хехехехее
така си е. Много е гот обаче когато разберат, че искаш да се оплачеш и то на шефа, започва се едно суетене, едно тичане.....тръпка си е направо



Тема Мила ми Алинови [re: Ali+]  
Автор VirgoМодератор (Vipera ammodyte)
Публикувано16.08.05 14:24



явно не ходиш по държавни институции....

Напълно си права, ама бог високо - цар далеко



Тема Re: Нищо не моженови [re: Ali+]  
Автор d-5OO ()
Публикувано16.08.05 14:24



ама и ти защо си ходила в пощата?По шести като тръгнеш след тунела е пълно с фирми с факсове ,срещу един лев ще ти свършат работа .Или складовете също.Може и да не платиш ако им подариш една хубава усмивка





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.