Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:26 24.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема "Синчето на мама" като съпруг  
Авторжeнeнa (Нерегистриран)
Публикувано14.08.05 21:53



Според вас нормално ли е мъж на почти 40 години да е толкова силно привързан към полата на мама,че да кисне при нея всяка събота и неделя?Според мен не е нормално.Дразни ме неговата привързаност към нея,защото излиза извън границите на нормалното.Вместо да обръща внимание на мен-жена му-в събота и неделя,вместо да ме извежда някъде,той ме води при нея.Ама че простотия.На всичкото отгоре си фантазира,че на мен ми е интересно там и супер много се забавлявам.Вече ме избива на черен хумор.Дразни ме също и нейното влияние над него.Разбирам,че родителите му са възрастни и се страхуват дали ще има кой да ги гледа,но с подобно ежеседмично кисненене там свекървата постига обратния ефект и ме настройва срещу себе си.Писна ми от глупаци.



Тема Re: "Синчето на мама" като съпруг [re: жeнeнa]  
Автор AнreлинKA (с крилца)
Публикувано14.08.05 21:59



а бе за мъж , съпруг, гадже не е нормално...ама пусто много ми се ще блудния син след време да ми гостува в събота и неделя със снахищетето и дечицата...той сега е на 11 ама мечтая ей така за някога
но изчитаики постинга ти оставам с усещането, че ти искаш той да забрави , че има майка...не може да е под нейно влияние а под твое може нали...ами нормално е да се чува нейното мнение и тя да е важна за него...не забравяй поговорката /Жени много, майката е една/ не съм я измислила аз...

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: "Синчето на мама" като съпруг [re: AнreлинKA]  
Авторжeнeнa (Нерегистриран)
Публикувано14.08.05 22:10



Точно това е,че не е нормално.От всичките му приятели няма нито един като него.За мен те са по-нормални от него.Ами да,като всяка истинска жена искам да имам по-голямо влияние над него от свекървата и мисля,че това е естествено и редно.Тя ли спи с него?Тя ли живее с него?Просто искам да се намери равновесие и да спре да ме мъкне там толкова често.



Тема Re: "Синчето на мама" като съпруг [re: жeнeнa]  
Авторвиkи (Нерегистриран)
Публикувано14.08.05 22:20



ами ти започни да го мъкнеш при твоята майка и да видим дали ще му хареса.



Тема Re: "Синчето на мама" като съпруг [re: жeнeнa]  
Автор AнreлинKA (с крилца)
Публикувано14.08.05 22:21



ти спиш с него..но тя му е дала живот..каквото и да правиш тя е преди теб..така както сега спи с теб...така утре ще спи с друга..но майка му все ще си е майка..и що ти трябва да се сравняваш ...да заемаш стартови места...а относно приятелите може и да са по-добри но ти си избрала него

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: "Синчето на мама" като съпруг [re: жeнeнa]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано14.08.05 22:27



Не, че трябва да те успокоя ... но познавам 43 годишен мъж, който още се държи за полата на мама! При това не е женен, все още де! И той, и "маминка му" силно се надяват да се случи, ама нъц! Мен например ме потиска поведението на тази жена...тя все му гледа в чинията...и го съветва-"Ще ти се подуе стомаха", "Ще качих холестерола", "Това не го яж, че ще получих киселини"! Казва му какво да облече, какво да направи... добре, че жената е от провинцията, защото когато е тук все я мъкне с нас! И в един красив момент на едно приятелско събиране тя решава, че ще пее...може би за моите 20 години не разсъждавам както трябва и преувеличавам, но и приятелят ми, който е на 29 ме подкрепя!

Та, малко направих крачка в страни, но не можах да не го споделя...четейки твоята история, се сетих за нашия човек!

Същата картинка...

Естествено, че не е нормално!

Редактирано от Luminosa на 14.08.05 22:28.



Тема Re: "Синчето на мама" като съпруг [re: AнreлинKA]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано14.08.05 22:36



така както сега спи с теб...така утре ще спи с друга..но майка му все ще си е майка

Ааааааа, ще ме извиняваш, ама... Майка му след ен на брой години няма да я има вече, но жена му ще е там, за да споделят стрините.

С нокти и зъби до край своята чест отстоявай!
Не остарявай, Любов, моля те, не остарявай!


Тема Re: "Синчето на мама" като съпруг [re: Luminosa]  
Автор sarsaparila (истинска)
Публикувано14.08.05 22:46



Ами според мен не е нормално.Опитала ли си да поговориш с него?



Тема Re: "Синчето на мама" като съпруг [re: lady Marian]  
Автор AнreлинKA (с крилца)
Публикувано14.08.05 22:50



съвсем друго се мъча да и обясня...а по отношение на това жената ще е до него до старини...ти сигурна ли си...едва ли някой може да бъде сигурен..
гледам че имаш момче или поне на мъж прилича детенце....дали ще мислиш по същия начин след време и дали ще ти харесва синът ти да те поставя пред някоя друга жена..едва ли
понеже пък аз знам случай на жени който забраняват всякакъв контакт с майката на мъжете си..и той безропотно изпълнява..сякаш други жени няма...и никоя няма да го обича като точно тази...ми това са жалки картинки..а може би поставилата темата иска точно такава победа да постигне
не че обичам свекървите, но т.к. и аз свекърва ще сткавам та се опитвам да погледна и от тази камбанария

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: "Синчето на мама" като съпруг [re: sarsaparila]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано14.08.05 22:54



Еми говори ли сме много пъти...така чисто приятелски! Разбира се не за майка му, опазил ме Бог! Та той я боготвори... Все му намеквам за женичка, че е време да си вземе, а той започва да ми ги разправя едни сърцераздирателни...как трябвало да му тръпне нещо в сърцето, че щял да си ляга с нея всяка нощ и т.н. А реално погледнато изобщо не е за изхвърляне...добре изглездащ (не му давам повече от 35-37), взима добри пари, интелегентен и т.н.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.