Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 29.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема 12 "НЕ" в личните отношения с един мъжнови  
Автормaлчиk (Нерегистриран)
Публикувано06.08.05 14:07



за тези, които не са го чели...12-те отговора на царя :)
/копнато от liniastandart.com/


1. От мъжа не трябва нищо да се изисква, може само да се помоли.
2. Мъжете не бива да се сравняват, това ги обижда. Сравненията с "бившите" се възприемат особено болезнено.
3. Не бива за ... размера. Може да си мислиш каквото си искаш. Да го изречеш - абсолютно за-бра-не-но.
4. В присъствието на мъж не бива дълго и упоително да се говори. Може само: кратко, делово, изключително по работа, с кратки, ясно формулирани фрази и с неголеми абзаци. Желателно е да се говори бавно, да се правят паузи.
5. Не бива да се караш на мъж в присъствието на други мъже.
6. Не бива да си изясняваш отношенията с мъж, който е гладен, изморен, недоспал, който е загубил на карти, който е станал с неподходяща част на тялото си нагоре, който е препил или недопил и тн. и т.н.
7. На мъж не бива да предлагаш ръката и сърцето си. Той по-добре знае какви ръце и сърца са му нужни. Също така не бива да го обвързваш и с бащинство.
8. Не бива да нареждаш на един мъж какво да облече за което и да е мероприятие. Той си има свой стил и направо му бъркаш в ... /дислокацията на проникващата процедура е по твой избор/, когато се съмняваш в правилността на същия.
9. На мъж не бива да се изневерява. По някаква странна причина той изпада в ярост.
10. Не бива да биеш мъж. Физически той е по-силен и може да ти го върне.
11. Не бива да "надскачаш" мъжа във всички области. Трябва да има неща, в които той да е по-добър от теб. Даже ако това не отговаря на действителността.
12. От мъжа не бива да очакваш едновременно: големи пари, безкрайни светли чувства и великолепен и разнообразен секс. Трябва да си избереш само едно. И да се успокоиш най-накрая.




Тема Re: 12 "НЕ" в личните отношения с един мъжнови [re: мaлчиk]  
АвторБapбapeлa (Нерегистриран)
Публикувано06.08.05 14:20



сега остана да измислим 12 ' НЕ' в личните отношения с жена. сигурно няма да са 12 само.



Тема Re: хайде денови [re: Бapбapeлa]  
Автормaлчиk (Нерегистриран)
Публикувано06.08.05 14:26



ако е възможно да ги пакетирате до 12 "НЕ"-та, ще положите своя неоценим принос към световния мир



Тема Re: 12 "НЕ" в личните отношения с един мъжнови [re: Бapбapeлa]  
Автор мaйнaTA (реалистъ)
Публикувано06.08.05 14:34



хехеее ето и двата варианта
hthttp://www.az-jenata.com/display.php?show_article=13&open_article=513
http://www.az-jenata.com/display.php?show_article=13&open_article=1472

майната им на правилата !!!


Тема Re: по съществонови [re: мaйнaTA]  
Автормaлчиk (Нерегистриран)
Публикувано06.08.05 14:58



женския манифест противоречи на т.4 от гореупоменатите положения :)

но аз все още имам една чуденка
толкова ли е важен въпроса с капака на тоалетната чиния
ако го намеря спуснат, го вдигам...толкова ли е трудоемко тя да направи обратното?




Тема мдаааа Мальчикнови [re: мaлчиk]  
АвторБлyдницa (Нерегистриран)
Публикувано06.08.05 15:17



интересно а кои са начините по които да обичаме жените...дали имат повече от 1 подточка....
но то си е ясно , че по принцип жените душа не носим...и ще се съобразяваме като трябва



Тема Re: библейска истина енови [re: Блyдницa]  
Автормaлчиk (Нерегистриран)
Публикувано06.08.05 15:27



че е по-целесъобразно да се каже, какво да НЕ се прави, а не какво ДА се прави.
жените си ги обичаме по дефиниция
вместо емоционален изблик, що не напишеш твоите 12 НЕ-та в мъжкия клуб



Тема Re: 12 "НЕ" в личните отношения с един мъжнови [re: мaлчиk]  
Автор Mapжeнa ()
Публикувано07.08.05 10:37



Бе ние за мъж ли говорим или за тиквеник?
Това са им първосигналните страхове, но има и такива, които са ги преодолели.

А по точка 8 мога да ти кажа, че е точно обратното - повечето ми гаджета сами са търсели съвета ми как да се облекат за това или онова по-специално излизане. Не се стремя да им налагам, просто обсъждаме, даже ме дразнеше един, който настояваше непременно аз да съм изберяла, като детенце някакво....Но знам че би ме дразнила и обратната крайност, все пак етикета изисква кавалерът да се съобрази с облеклото на дамата, а не обратно.



Тема Re: 12 "НЕ" в личните отношения с един мъжнови [re: мaлчиk]  
Автор nova_pita6ta (непознат )
Публикувано07.08.05 12:16



по т.6 - и кога все пак можеш да изясниш отношенията си с него?
Общо взето правилата са такива наистина, но до кога ще се съобразяваме с крехката им психика?



Тема Re :)нови [re: Mapжeнa]  
Автормaлчиk (Нерегистриран)
Публикувано07.08.05 12:28



дали е мъж или тиквеник, решаваш ти
просто е синтезирано, какво не бива да се прави, пък ти ако прецениш действай точно наобратно

идеята на т.8 не са специалните случаи и необходимостта кавалера да се съобразява с дамата, а за натрапчивите и съвсем ненужни указания давани с повод и без повод. превърне ли се това в система...така неречения мъж, няма да може да направи и една крачка без съответните инструкции




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.