Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:12 24.10.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема обезкосмяваненови  
Автор toni4ka (непознат )
Публикувано13.07.05 23:40



Абе чудя се как да си махна космите на ръцете - какъв начин да избера? После ако реша да престана да ги махам, ще станат ли по - дебели или гъсти?
Вие какъв начин използате?



Тема Re: обезкосмяваненови [re: toni4ka]  
Автор DarkCat ()
Публикувано13.07.05 23:45



сега ще ти препоръчам нещо евтино, ефикасно, качествено

аз лично го ползвам за крака

купуваш си течна кола маска на Джанкар, българска е, струва 75 ст. нарязваш си няколко ленти от стар чаршаф /перат се и се ползват многогратно/

слаташ тубичката в гореща вода да се размекне и лесно да се нанася

намазваш с шпатула /намери си дървена, тая в кутийката не става за нищо/ лепиш памучната лента отгоре, изчакваш няколко секунди и дърпаш в посока обратна на растежа на космите

става перфектно, после няма възпаления, няма проблеми

необходимо е малко практика и после става за секунди

ако решиш да спреш да ги махаш предполагам, че ще се върнат в предишното състояние. но да станат повече няма начин



Тема Re: обезкосмяваненови [re: toni4ka]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано14.07.05 00:54



Dark cat ти е казала всичко! Само ще добавя, че при мен доста оредяват, но пак си ги има:(! И другото, което е при мен пластмасовата шпатулка си върши работата перфектно, използвам я по-няколко пъти!

Успех!




Тема Re: обезкосмяваненови [re: toni4ka]  
Автор d-5OO ()
Публикувано14.07.05 00:54



ииииии,не ти ли писна от косматите теми???Купи си един дисков епилатор на Филипс с приставка за интимни части (около 170-200 лева струва)и на Браун маи има и си готова--може ли да се чудиш за такива неща??




Тема Re: обезкосмяваненови [re: DarkCat]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (не е ли ясно?)
Публикувано14.07.05 08:27



Стават малко по-дълги, май. Затова бих препоръчала да не се махат от китките. Иначе този метод си е добър.

Стига простотии бе, тате!


Тема Re: обезкосмяваненови [re: toni4ka]  
Автор VirgoМодератор (виновна)
Публикувано14.07.05 08:55



Между другото аз нямам на ръцете косми, но приятелката ми е много доволна от Стрепс-лентите.
Обаче за краката и други места ходя при козметичка. Така съм свикнала



Тема Re: обезкосмяваненови [re: toni4ka]  
Автор Mъppp (непознат )
Публикувано14.07.05 10:29



С епилатор. След години борба оредяват и изтъняват.



Тема Re: обезкосмяваненови [re: d-5OO]  
Автор Mъppp (непознат )
Публикувано14.07.05 10:39



Това за интимните части не боли ли малко повечко? Иначе за всичко друго използвам епилатор.



Тема Re: обезкосмяваненови [re: d-5OO]  
АвторHEЛИ (Нерегистриран)
Публикувано14.07.05 10:42



А защо да е писнала"косматата тема"?Та това си е гаден проблем!Щем не щем си го имаме и няма лошо да се говори за него.
Според мен не е нужен епилатор с приставка.Моя си е доста старичак на Браун и върши същата работа.Скуби космите навсякъде.
Моите наблюдения са,че истръгнатите косми от корена излизат след време по-тънки,хилави.....пък и минава доста време до следващата епилация.Не ти е нужен и козметик.Абе сладка работа



Тема Re: обезкосмяваненови [re: Mъppp]  
АвторHeли (Нерегистриран)
Публикувано14.07.05 10:44



Боли Дарлинг,само първия път(както при други работи




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.