Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:39 29.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Клубна срещанови  
Автор SoulMate (!черешка бях...)
Публикувано05.07.05 13:34



По предложение на Вълк, както сте забелязали, се организира среща.

<-тва е темата

Аз предлагам наличните софиянки да направим смесена среща мъжки+женски клуб. Събота, планирайте от сега. Хайде хора, от другите клубове хората така се изпожениха, разведоха, децата си сватосаха, ние очите не сме си видели (някои от нас). А да, само сме си ги изподрали.

Записвайте се в темата на Вълк, моля.


Възнамерявам да живея вечно...и засега успявам

Тема Re: Клубна срещанови [re: SoulMate]  
Автор HAДEЖДA - (ИПСБ)
Публикувано05.07.05 15:42



ha ха ха, не че искам да те разочеровам, ама на латински начинанието ти звучи така : "КАУЗА ПЕРДУТА " аз от 2 месеца се опитвам нещо такова да организирам, ма не щат клубарките брееееееееее ма и те си имат право да нещат,смеят ли част от тях да се видим очи в очи, след като по н-пъти на тема са ни наричали я курви, я парцали, па не дай се Боже ако не са това за което се представят тук, ууууууууууууууужасссссссссс, кой ще им обръща внимание на кодкодякането от тук насетне?????? .Иначе и аз му предложих на вълчо да се включим към тяхната среща

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ – ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ


Тема Re: Клубна среща [re: HAДEЖДA -]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано05.07.05 15:56



Има решение момичета.........хем да се срещнете, хем да си запазите инкогнитото от форума.
На срещата се запознавайте с истинските си имена. Тя е реална, не е виртуална. Запазете си никовете и тайната на личността си за клубовете. Така виртуалната илюзия няма да се разруши, а в същия момент ще си направите една вероятно интересна и приятна среща и разпивка.



Тема Re: Клубна срещанови [re: HAДEЖДA -]  
Автор Bълk (умора няма)
Публикувано05.07.05 15:56



ми а де, само да се отбележиш та да знам колко места да резервирам



Тема Re: Клубна срещанови [re: Bълk]  
Автор HAДEЖДA - (ИПСБ)
Публикувано05.07.05 16:05



ми черешката явно е навитак, с мене 2, ма изчакай, току виж и други мацки от клуба се навият, па и някои от и тук пишештите братя

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ – ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ


Тема Re: Клубна срещанови [re: HAДEЖДA -]  
Автор Bълk (умора няма)
Публикувано05.07.05 16:12



ама аз носове ще ги броя в друга тема.



Тема Re: Клубна срещанови [re: HAДEЖДA -]  
Автор SoulMate (!черешка бях...)
Публикувано05.07.05 16:23



Така като има фиксирана дата, по-лесно става, иначе е едно влачене, едно мрънкане, ама май съм заета до края на годината, ама то дали няма да си гледам детското тогава, ама май ще простирам, ама незнам кога.
Мдаа.
Хайде дами, идвайте с нас. Лято е!!

Възнамерявам да живея вечно...и засега успявам


Тема Re: Клубна срещанови [re: SoulMate]  
Автор CTAPEЦ (помъдрял)
Публикувано05.07.05 19:19



Значи разбирам така:Млади агънца от женския клуб и млади вълци от мъжкия.А старците като мен обслужващ персонал?
Я дайте възрастова граница та да не стане сакатлък.


Ти го плюеш то мисли,че дъжд го вали


Тема Re: Клубна срещанови [re: CTAPEЦ]  
Автор SoulMate (!черешка бях...)
Публикувано05.07.05 22:02



Възрастова граница за писане в клубовете има ли? Е няма. Ми и за срещата няма :))))))

Възнамерявам да живея вечно...и засега успявам


Тема Re: Клубна срещанови [re: SoulMate]  
Автормъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 01:47



А аз точно тогава ще плета терлици.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.