Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:48 21.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема За жените, които се заглеждат  
Авторпpocтo eдин мъж (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 15:24



Прощавайте дами, че поствам темата в женски клуб, но може би това и е и мястото... разбира се идеята не е моя - просто продължавам една предишна тема "за мъжете, които се заглеждат"...

Питам защо всички го правят! НО искам да се изразя и малко по-конкретно! Прави ми впечатление, че жените също много го правят... а това в крайна сметка си е мъжка черта . Аз не съм мусколест, нито 2 метра висок, нито рус, нито карам ферари, с една дума - най-обикновен мъж. И макар заглеждането да е някакъв вид оценка на за одобрение или неодобрение, много често се нервирам на момичета, които се заглеждат в мен. Ето няколко случая:
1. Тя и той се целуват. Заглеждам ги и се замислям, че приятелката ми ми липсва и ще и купя сладоледена торта, защото много обича. И в този момент виждам, че дамата целува и прегръща момчето си, но се е втренчила в мен. Дори когато се прегръщат ми се усмихва и ми намига.
2. Дискотека - тя танцува сексапилно около него, но гледа в мен. Непрекъснато! Аз естествено си бия камшика. Все пак съм в общество и не ми е приятно - приятелите ме бъзикат, приятелката ми, която много обичам се натъжава.
3. Ходя си по улицата. От отсрещната страна пресича момиче. Върви вече срещу мен. В момента в който трябва да се разминем, както се разминават всички нормални хора по българските тясни улички и да се сместим тя спира. Не можем да се разминем... тя гледа в мен! Помислих че ми е приятелка и се вгледах в лицето й! Усмихнах й се, казах й здрасти. Не я познавах - аз съм 100% физиономист! В този момент тя се увери че съм я видял и съм оценил колко е красива - вдигна си гордо нослето и напъчено се размина с мен и се отдалечи. Не ми отговори дори на поздрава!

И тук идва въпросът ми към вас дами - защо го правите!? И защо когато когато очевидно търсите контакт, ако кажа "здрасти" го приемате като обида? И защо не отвръщате на поздрав? И защо го правите когато сте с мъж, около който се увъртате? И какво искате/очаквате от един мъж, в който се заглеждате? Моля Ви, дами - кажете ми как да се държа!?

Мека седмица и весел уикенд на всички Ви!



Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: пpocтo eдин мъж]  
Автормъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 15:42



Много си краен. Аз също се заглеждам, но си обичам моето момче. И той не е 2м., не е Шварценегер. Много жени го заглеждат / и не само/и аз се радвам, че е избрал мен.



Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: пpocтo eдин мъж]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 15:53



Поомешал си понятията
Човешко е да поглеждаш към другите хора, интересно е - свят шарен.
Това, че заглеждам някого, не значи, че го свалям.
Впрочем, аз си меря погледите и жестовете, не искам да бъдат интерпретирани погрешно. Мисля, че ти именно това правиш - погрешни интерпретации...
Използвам случаят да вметна, че е грозно да гледаш втренчено някого. Показва липса на възпитание. Колкото и да е интересен субекта...
Много често се случва някой да ме гледа така и вече питах една дама дали се познаваме отнякъде, така ме беше зяпнала...




Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: пpocтo eдин мъж]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано05.07.05 16:03



Нали не очакваш всички маци по улицата, в дискотеката, по спирките и в градския транспорт да гледат само във върховете на обувките си, докато ти ги наблюдаваш дали ще те загледат.........хъм?



Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: пpocтo eдин мъж]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано05.07.05 16:11



Ами нормално е някой като види, че го гледаш, да отвърне на погледа, не мислиш ли?
Особенно в първия случай, който си описал, ми и аз ако съм с моя и видя, че някой ни зяпа, ще го загледам... най малкото за да разбера дали е познат или просто зяпач...

С нокти и зъби до край своята чест отстоявай!
Не остарявай, Любов, моля те, не остарявай!


Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: пpocтo eдин мъж]  
Автор O123 (привидно споко)
Публикувано05.07.05 16:14



Вместо да се радваш, че те заглеждат ти...... неразбрах, неприятно ли ти е?

Както писах и в аналогичната тема - Господ за това е дал очите - да гледаме. (прочети си го от там заедно с въпросите)

Заглеждам се. Но само по мъже. И при всеки от тях (загледаните де) ми нахлуват различни мисли. Ама не само порочни.

Животът е история написана от луд .


Тема Razbira se che se zaglejdamнови [re: пpocтo eдин мъж]  
Авторgordi (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 16:15



Kato mine neshto mnoooo hubavo-maj ili jena,spored men vseki se zaglejda.

Parvo -zashtoto krasotata privlicha pogleda sama po sebe si,nezavisimo dali e kon,kola,maj ili jena ,vtoro -tezi ,koito bog e nadaril s povechko hubost praviat

vsichko vazmojno da privlekat vnimanieto na okolnite varhu tva koeto imat--dalgi kraka( zadaljitelno sa razgoleni),seksi tzitzi(zadaljitelno s dalbooko dekolte),muskulesti ramene(haide da im lepnem tatuirovka),dupe kato praskovka( dankite sa razbira se pod papa),tanak glezen(shte mu slojim grivnichka) i tn.

A predizvikatelnoto gledane v ochite si e prosto testvane na sobstvennata pazarna tzena-ako se obarne i toi ,yeah! oshte sam seksi gadje,vapreki talpite ot tezi s tatuiranite dupeta. "Stavam":)
Na vsiaka hubava jena i stava gotino kato useti kak "hvashta oko".
Ako i majat i haresva-e ,togava si osiguriava pone chas pripovdignato nastroenie.



Тема Re: Razbira se che se zaglejdamнови [re: gordi]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 16:23



Уф, неприятно е непрекъснато да те заглеждат



Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: пpocтo eдин мъж]  
Автор Гaнимa (fairy-tale)
Публикувано05.07.05 16:24



Защо си толкова сигурен, че непременно човекът отсреща търси контакт?

Аз се заглеждам в хората, защото са ми интересни... подчертавам хората (няма значение мъже или жени са). Но това рядко продължава повече от няколко мига.

" От пътища кръстосан е света..."


Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: пpocтo eдин мъж]  
Авторx1 (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 16:54



ами в първия и втория случаи има следните варианти - или каката си мисли, че е мнооого хубаво всички да я заглеждат, защото самочувствието й се гради само на това, или иска да накара приятеля си да ревнува и да му отмъсти за това, че и той се е заглеждал пред нея по разни какички а третата сигурно също е търсила одобрение на външния си вид. следващия път може да пробваш вместо ”здрасти” да кажеш някакъв комплимент и ако видиш освен вирнатото носле и победоносна усмивка, да знаеш, че това й е бил проблема...
тъпо е, ама хора всякакви... познавах едни такива смешници - мъжа постоянно пред приятелката си се заглеждаше по жените и й ги показваше, за да види тя колко са по-хубави, слаби, високи, с по-дълги крака и изобщо квото се сетиш по- от нея... което не знам за кво го правеше, щото същия една жена не може да свали ако не му падне от небето, но това е друга тема.
а приятелката му пък на свой ред се заглеждаше по всякакви мъже и му ги коментираше по същия начин..
отначало им се чудех как се търпят един друг, ама след това ми направи впечатление, че и двамата не харесват тези, в които се заглеждат, а го правят само, за да подразнят другия...
е, дълго се изтърпяха наистина, но накрая мацката се ориентира да си хване по-нормален мъж, а тоз човек още си стои без гадже.

но все си мисля, че тази нелепост се е промъкнала покрай модата да сме мноо отворени, свободни и свободомислещи... и като нещо не ни харесва вместо да си кажем откровено ”пич, това не ми харесва, боли ме, не го прави ако искаш да се чувствам добре с теб”, ние се мъчим да се правим, че не ни пука, за да не кажат, че сме егоисти или квото там ще кажат тия, дето се правят на много модерни.. а колко по-малко проблеми щяха да си създават хората ако поне пред себе си бяха откровени.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.