Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:13 15.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема За жените, които се заглеждат  
Авторпpocтo eдин мъж (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 15:24



Прощавайте дами, че поствам темата в женски клуб, но може би това и е и мястото... разбира се идеята не е моя - просто продължавам една предишна тема "за мъжете, които се заглеждат"...

Питам защо всички го правят! НО искам да се изразя и малко по-конкретно! Прави ми впечатление, че жените също много го правят... а това в крайна сметка си е мъжка черта . Аз не съм мусколест, нито 2 метра висок, нито рус, нито карам ферари, с една дума - най-обикновен мъж. И макар заглеждането да е някакъв вид оценка на за одобрение или неодобрение, много често се нервирам на момичета, които се заглеждат в мен. Ето няколко случая:
1. Тя и той се целуват. Заглеждам ги и се замислям, че приятелката ми ми липсва и ще и купя сладоледена торта, защото много обича. И в този момент виждам, че дамата целува и прегръща момчето си, но се е втренчила в мен. Дори когато се прегръщат ми се усмихва и ми намига.
2. Дискотека - тя танцува сексапилно около него, но гледа в мен. Непрекъснато! Аз естествено си бия камшика. Все пак съм в общество и не ми е приятно - приятелите ме бъзикат, приятелката ми, която много обичам се натъжава.
3. Ходя си по улицата. От отсрещната страна пресича момиче. Върви вече срещу мен. В момента в който трябва да се разминем, както се разминават всички нормални хора по българските тясни улички и да се сместим тя спира. Не можем да се разминем... тя гледа в мен! Помислих че ми е приятелка и се вгледах в лицето й! Усмихнах й се, казах й здрасти. Не я познавах - аз съм 100% физиономист! В този момент тя се увери че съм я видял и съм оценил колко е красива - вдигна си гордо нослето и напъчено се размина с мен и се отдалечи. Не ми отговори дори на поздрава!

И тук идва въпросът ми към вас дами - защо го правите!? И защо когато когато очевидно търсите контакт, ако кажа "здрасти" го приемате като обида? И защо не отвръщате на поздрав? И защо го правите когато сте с мъж, около който се увъртате? И какво искате/очаквате от един мъж, в който се заглеждате? Моля Ви, дами - кажете ми как да се държа!?

Мека седмица и весел уикенд на всички Ви!



Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: пpocтo eдин мъж]  
Автормъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 15:42



Много си краен. Аз също се заглеждам, но си обичам моето момче. И той не е 2м., не е Шварценегер. Много жени го заглеждат / и не само/и аз се радвам, че е избрал мен.



Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: пpocтo eдин мъж]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 15:53



Поомешал си понятията
Човешко е да поглеждаш към другите хора, интересно е - свят шарен.
Това, че заглеждам някого, не значи, че го свалям.
Впрочем, аз си меря погледите и жестовете, не искам да бъдат интерпретирани погрешно. Мисля, че ти именно това правиш - погрешни интерпретации...
Използвам случаят да вметна, че е грозно да гледаш втренчено някого. Показва липса на възпитание. Колкото и да е интересен субекта...
Много често се случва някой да ме гледа така и вече питах една дама дали се познаваме отнякъде, така ме беше зяпнала...




Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: пpocтo eдин мъж]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано05.07.05 16:03



Нали не очакваш всички маци по улицата, в дискотеката, по спирките и в градския транспорт да гледат само във върховете на обувките си, докато ти ги наблюдаваш дали ще те загледат.........хъм?



Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: пpocтo eдин мъж]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано05.07.05 16:11



Ами нормално е някой като види, че го гледаш, да отвърне на погледа, не мислиш ли?
Особенно в първия случай, който си описал, ми и аз ако съм с моя и видя, че някой ни зяпа, ще го загледам... най малкото за да разбера дали е познат или просто зяпач...

С нокти и зъби до край своята чест отстоявай!
Не остарявай, Любов, моля те, не остарявай!


Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: пpocтo eдин мъж]  
Автор O123 (привидно споко)
Публикувано05.07.05 16:14



Вместо да се радваш, че те заглеждат ти...... неразбрах, неприятно ли ти е?

Както писах и в аналогичната тема - Господ за това е дал очите - да гледаме. (прочети си го от там заедно с въпросите)

Заглеждам се. Но само по мъже. И при всеки от тях (загледаните де) ми нахлуват различни мисли. Ама не само порочни.

Животът е история написана от луд .


Тема Razbira se che se zaglejdamнови [re: пpocтo eдин мъж]  
Авторgordi (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 16:15



Kato mine neshto mnoooo hubavo-maj ili jena,spored men vseki se zaglejda.

Parvo -zashtoto krasotata privlicha pogleda sama po sebe si,nezavisimo dali e kon,kola,maj ili jena ,vtoro -tezi ,koito bog e nadaril s povechko hubost praviat

vsichko vazmojno da privlekat vnimanieto na okolnite varhu tva koeto imat--dalgi kraka( zadaljitelno sa razgoleni),seksi tzitzi(zadaljitelno s dalbooko dekolte),muskulesti ramene(haide da im lepnem tatuirovka),dupe kato praskovka( dankite sa razbira se pod papa),tanak glezen(shte mu slojim grivnichka) i tn.

A predizvikatelnoto gledane v ochite si e prosto testvane na sobstvennata pazarna tzena-ako se obarne i toi ,yeah! oshte sam seksi gadje,vapreki talpite ot tezi s tatuiranite dupeta. "Stavam":)
Na vsiaka hubava jena i stava gotino kato useti kak "hvashta oko".
Ako i majat i haresva-e ,togava si osiguriava pone chas pripovdignato nastroenie.



Тема Re: Razbira se che se zaglejdamнови [re: gordi]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 16:23



Уф, неприятно е непрекъснато да те заглеждат



Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: пpocтo eдин мъж]  
Автор Гaнимa (fairy-tale)
Публикувано05.07.05 16:24



Защо си толкова сигурен, че непременно човекът отсреща търси контакт?

Аз се заглеждам в хората, защото са ми интересни... подчертавам хората (няма значение мъже или жени са). Но това рядко продължава повече от няколко мига.

" От пътища кръстосан е света..."


Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: пpocтo eдин мъж]  
Авторx1 (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 16:54



ами в първия и втория случаи има следните варианти - или каката си мисли, че е мнооого хубаво всички да я заглеждат, защото самочувствието й се гради само на това, или иска да накара приятеля си да ревнува и да му отмъсти за това, че и той се е заглеждал пред нея по разни какички а третата сигурно също е търсила одобрение на външния си вид. следващия път може да пробваш вместо ”здрасти” да кажеш някакъв комплимент и ако видиш освен вирнатото носле и победоносна усмивка, да знаеш, че това й е бил проблема...
тъпо е, ама хора всякакви... познавах едни такива смешници - мъжа постоянно пред приятелката си се заглеждаше по жените и й ги показваше, за да види тя колко са по-хубави, слаби, високи, с по-дълги крака и изобщо квото се сетиш по- от нея... което не знам за кво го правеше, щото същия една жена не може да свали ако не му падне от небето, но това е друга тема.
а приятелката му пък на свой ред се заглеждаше по всякакви мъже и му ги коментираше по същия начин..
отначало им се чудех как се търпят един друг, ама след това ми направи впечатление, че и двамата не харесват тези, в които се заглеждат, а го правят само, за да подразнят другия...
е, дълго се изтърпяха наистина, но накрая мацката се ориентира да си хване по-нормален мъж, а тоз човек още си стои без гадже.

но все си мисля, че тази нелепост се е промъкнала покрай модата да сме мноо отворени, свободни и свободомислещи... и като нещо не ни харесва вместо да си кажем откровено ”пич, това не ми харесва, боли ме, не го прави ако искаш да се чувствам добре с теб”, ние се мъчим да се правим, че не ни пука, за да не кажат, че сме егоисти или квото там ще кажат тия, дето се правят на много модерни.. а колко по-малко проблеми щяха да си създават хората ако поне пред себе си бяха откровени.



Тема Re: Razbira se che se zaglejdamнови [re: gordi]  
Авторkaka ти (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 16:58



Ами да, така си е. Всичко хубаво оглеждам/дискретно/.
Ако и мен ме загледат - кеф ми е, не съм се старала и фръцкала пред огледалото напразно.
Ама ''пазарна цена'' - тцъ, не се предлагам точно по този начин.



Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: x1]  
Авторпpocтo eдин мъж (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 17:46



Да! Естрела - точно това ме притеснява, че в повечето случаи е просташко и може да нарани човек, който не заслужава това (човекът до мен).

Втренченото гледане казва "обърни ми внимание!" или "виж ме!" На такова поведение аз като мъж се сещам само за два начина за реагиране - ignore (за да не нараниш човека до теб) или поздрав (по нормално е да поздравиш някой на улицата, отколкото да се държиш като дърво). Ограничен ли съм в мисленето си (демек задръстен) или има и друг начин на реагиране? За това и питах какви са очакванията Ви когато го правите, дами!? И това че когато съм в настроение поздравявам в такива случаи откога се смята за неприлично поведение (пропуснал съм го този момент), особено от човек, който надали някога, някъде пак ще видите?

Обикновеното поглеждане, към шареният свят е ОК! Правя го и аз и всички които обичат шареното, без да съм нагъл, без да се натрапвам; правя го дори скришно, за да не е просташко...

Благодаря Ви дами за отговорите!



Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: пpocтo eдин мъж]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано05.07.05 18:04



Бе нещо не ми се връзва при тебе.
Жените принципно се заглеждат рядко "втренчено" в мъже.
Или трябва да си много красив, или много екзотичен, или много грозен, много екстравагантен, много смешен.............въобще по обикновенни мъже не се заглеждат.
Другата причина, която кара жените втренчено и любопитно да зяпат един мъж е, ако гаджето до него е много хубаво. Това обезателно привлича женските погледи върху мъжа..............



Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: kem.kem.]  
Авторgordi (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 19:52



nishto podobno.
izobshto ne poznavash jenite

pak i nas ne e lesno da ni hvanat de,moje bi zatova taka si mislish



Тема Re: Razbira se che se zaglejdamнови [re: kaka ти]  
Авторgordi (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 19:57



vsiako neshto si ima pazarna tzena.

dali se predlagash ili ne si e savsem otdelen vaprosSamo ako iskash



Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: пpocтo eдин мъж]  
Автор d-5OO ()
Публикувано06.07.05 01:09



1.може би те дразни,иска да те предизвика и поиграе с теб??
2.дразни те,дава ясно да разбереш че тази вечер е за другия мъжкар,а ти си с празни ръце
3.може би миг стеснителност и тя си е пак тя?Не всички жени са като тази в третия случай,това вече не мога да си го обясня нейна постъпка-всичко може да е,от разсеяност до префънцуненост



Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: пpocтo eдин мъж]  
Авторпpocтo eдим мъж (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 10:05



ха ха! kem kem, направо ме разби! ха ха ха! не съм май никое от посочените, но... ха ха ха... много си права за варянтите... ако ми имаше нещо бих бил по-спокоен, т.е. ще знам защо е това... поне да имах бенка на носа... ха ха ха! представяш ли си след целият този разговор да кажа - "e... забравих да кажа, че имам безопасна игла на носа" ха ха ха! It's not the case!

gordi, не разбрах апострофа ти? за мен ли е? кое е "нищо подобно" и "не разбираш жените" (за последното, междувпрочем очевидно си прав/а след като задавам такива въпроси ). :)))

иначе флирта, поиграването, дразненето дори май ги разбирам (сега като ми казахте Вие за тях) и даже май си обяснявам вече и реакциата на поздрава "здрасти" - когато някой те предизвиква обикновено го прави със самочувствие на превъзходство. Все едно "дай сега да те бия на карти"... и е естествено неприятно когато с усмивка ти отговорят (подигравателно) "дай сега да ме биеш на карти". Не е ли същото!? Може би е обидно да не се впечатлявам от "демонстрирането" на "превъзходство"... ха ха!

Още веднъж, приятен ден и днес на всички Вас, дами!



Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: пpocтo eдин мъж]  
АвторMaka (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 10:48



Според мене по мъже се заглеждат разни комплексарки, дето все не им достига мъжко мнимание и колкото и да ги ухажват все искат още, още и още почитатели наоколо.
Причината се крие, ако подходим като психоаналитици, най-често в нещастно детство, когато момиченцето не е получавало достатъчно любов и внимание от родителите си и по-специално от баща си.



Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: Maka]  
Автор AнreлинKA (с крилца)
Публикувано06.07.05 10:52



ще прощаваш ама връзката с детството и заглеждането по мъжете е погрешно....аз съм такъв пример баща ми ме е обичал винаги повече от брат ми ...но винаги съм била ценителка на хубавите мъже...това докато си намерих най-хубавия

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: пpocтo eдин мъж]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 10:55



Аз лично не гледам втренчено мъже, защото, както казах, едно че е грубо и невъзпитано да се втренчваш в непознат човек и две - не желая да провокирам изкривени тълкувания
Имам мъж до себе си и се държа на положение
Поглеждам дискретно, но да се втренчвам - абсурд!
Но пък мъжете, които са в двойка най-много оглеждат по улицата, това съм забелязала. И като че ли непрекъснато сравняват това, което си имат, с другите мацки
А пък татковците с бебета, те са още по-тежък случай
Човекът до теб няма как да бъде наранен, ако не гледаш като невиждал.
Що се касае до поздравите на улицата - защо да поздравяваш непознат? Не го разбирам. Отминаваш, и това е!



Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: AнreлинKA]  
Автор esti (invisible)
Публикувано06.07.05 10:58



Ангелинкееейййй...ша ти паднат крилцата - пак за мъже приказваш



Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: esti]  
Автор AнreлинKA (с крилца)
Публикувано06.07.05 11:00



ма не за чуждите бре...и това беше в миналото...ти кво сега ще ме лиши от миналото ливсе пак си трябва време да го забравя

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: AнreлинKA]  
АвторMaka (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 11:04



Позволи ми да се усъмня в щедрата любов, която си получавала в детстово си. Нямам разбира се нищо против тебе. Не ме разбирай погрешно. Но самият факт, че се си сложила такъв девиз под постингите показва, че любовта не ти достига.
Нищо лично. Просто едно наблюдение.



Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: Maka]  
Автор AнreлинKA (с крилца)
Публикувано06.07.05 11:13



още една грешка този "девиз" както го наричаш ми е точно от времето когато срещнах голямата любов..и си доказах че нищо друго освен неговата любов не ми е необходимо...ще го махна ако не дай се боже и остана без тази любов...
защо някои от вас мислят само ей така подозирайки , че другите хора са нещастни ...ми не съм
а тате наистина ме обича повече...даже и моето синче обича повече от децата на брат ми...ама ходи го доказвай

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: пpocтo eдин мъж]  
Автор slunchice ()
Публикувано06.07.05 11:14



И аз мисля, че имаш проблем с тълкуването.
Аз съм силно късогледа, но от суета и да не си разглезя очите прекалено, по улиците ходя без очила. Много от моите познати в начлото ми се сърдиха, че ги подминавам като пътни знаци. Аз все се обяснявах. Сега имам изградена система на места, където има реална възможност да засека познат да се вглеждам в хората. Не добър навик, но................
Така, че ако съм те загледала не е било защото те свалям.........
Имам си по изискани начини.........
А и гаджето ми е 2 м и е рус

Редактирано от slunchice на 06.07.05 11:15.



Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: пpocтo eдин мъж]  
Автор Лютa Чyшka ()
Публикувано06.07.05 11:23



Леле какво разсъждение по темата. Не се бях сещала за тез страни на т.нар. проблем. Гледай ти
Жена съм и се заглеждам и по мъже и по жени. Старая се да съм по-дискретна, ако вниманието ми е силно привлечено, но в никой случай не мисля за тъжните очи на гаджето ти, ако ти ми харесваш и искам да те доогледам.
И тъй като доста мога да пиша по темата - остави другите да преценят дали си заслужаваш един по-продължителен поглед, защото отстрани гледката е много по-ясна
А туй за сладоледената торта адски ме изкефи



Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: пpocтo eдим мъж]  
Авторgordi (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 13:07



za kem kem beshe

deto si misli che jenite ne se zaglejdali po "obiknovenni" maje.
Ili che samo togava se zaglejdali ako majat e mnogo hubava matzka.



Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: пpocтo eдин мъж]  
Авторпpocтo eдин мъж (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 15:28



много разнообразни случаи... ха ха - хареса ми това за незрящите!

и тъй като не разбирам защо всички до момента избегнаха да отговорят и на това въпросче, ще го задам пак! Вие като жени, заглеждате един мъж, когато е дискретно и той не види ок, но ако той види и Ви каже "здрасти" и отмине, това би ли Ви обидило, сконфузило, разсърдило?
1. Мъжът който сте загледали също Ви е видял, което е добре...
2. Мъжът който сте загледали е отминал, което значи че не Ви сваля и следователно не иска нищо от вас
3. Мъжът който сте загледали Ви е поздравил, което означава че Ви е засвидетелствал уважение

И пак въпросът - Това би ли Ви обидило, сконфузило, разсърдило? И ако не - защо реакцията Ви е негативна, игнорираща... Пак повтарям - става дума за мъж който сте загледали Вие, а не той вас!





Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: пpocтo eдин мъж]  
Автор slunchice ()
Публикувано06.07.05 16:38



Казва ли са ми не веднъж "здрасти" поради споменатите по - горе причини и аз вече отговарям, защото знам, че аз съм го провокирала.
А ако е и някой симпатичен младеж, нямам нищо против.



Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: пpocтo eдин мъж]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 16:39



Случвало ми се е неведнъж да ми каже някой мъж Здрасти, без изобщо да съм го и поглеждала, пак ти го казвам, както по-горе го казах - не виждам защо непознат трябва да ме поздравява на улицата. Дори да предположим, че съм го погледнала, пак не разбирам защо трябва да ме поздрави.
По-скоро го възприемам като неуместна и неловка свалка



Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: Ecтpeлa]  
Авторпpocтo eдин мъж (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 17:27



ех, Естрела, няма оправия! язък ми за възпитанието! ще си мълча тогава!

ех, Slunchice, няма оправия! язък че хората ще ме мислят за ръб и нескопосан сваляч! ще поздравявам тогава!

естествено че няма да си променя поведението, де... то всъщност до голяма степен се определя от настроението ми на момента, така че както реагирам. Малко е тъжен обаче факта, Естрела, че като че ли сме изкривили толкова силно нормалните/естествени взаимоотношения, че същите те вече се възприемат като просташка свалка, наглост или каквото искаш там го наречи... жалко е, но пък вероятно е естествено за обществото сред което всички живеем!

Дами, моите почитания!



Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: пpocтo eдин мъж]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 17:37



Изкривено е възпитанието, ако не поздравиш съсед, например, или човек, когото често засичаш из квартала.
Но ей така, някое случайно момиче, което те е погледнало, моите почитания!
Все пак, дерзай, не всички мислят като мен



Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: пpocтo eдин мъж]  
АвторHинa (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 18:58



За да не бъдеш криворазбран, защо когато не ти отговорят на поздрава , не го повториш по-настойчиво. Аз правя така, за да разберат, че ПОЗДРАВЯВАМ от уважение и искам отговор от уважение, без да си мислим други недоумелици.
А относно заглеждането, мисля, че обикновено се получава, когато си мислиш нещо, както ти описваш по-горе и просто си зает с нещо друго - целуваш, танцуваш, пазаруваш и т.н., и ако отсрешната страна СТАНЕ РЕАЛНОСТ, т.е.
те върне в осъзнатия свят от твоето концентриране другаде - се стряскаш и не знаеш как да отреагираш, защото много бързо трябва да се отървеш от това , което си мислил или правил и да отговориш. А ако жените действително "те зяпат", защото търсят контакт (както правите вие мъжете) - тогава ще имат и ГОТОВ отговор при твоя поздрав.



Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: Hинa]  
Авторпpocтo eдин мъж (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 10:54



Хей Нина, не съм настоятелен в поздрава си, защото наистина не целя да се запозная с въпросният човек (момиче), нито да я свалям, нито да си говоря с нея. Просто си мислех, че е уважително когато някой ти засвидетелства внимание, по някакъв начин да го направиш и от своя страна. Поглед - поздрав... това е! И не си права, че жената/който и да е човек има готов отговор! Ти не очакваш реакция на твоя поглед. Както вече казах и на мен като мъж ми се случва да загледам (дискретно) някое красиво момиче - както вече обсъдихме в тази тема - "свят шарен" и не очаквам тя да ме заговори/поздрави. Но много пъти се случва именно така. Аз се обърквам... наистина, признавам си... но след секунда две отговарям/поздравявам. За това съдя и че при всички хора е така. Само че Вие дами не реагирате и ми беше интересно защо.

Иначе определено повдигнах темата с ясното съзнание за раграничаване на начинът по който се заглеждат/ме всички:
- дискретно любознателно/адмиративно


- настойчиво ...

Та въпросите ми бяха насочени към второто, защото както виждате всички не мога да му сложа определение





Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: Ecтpeлa]  
Автор DarkCat ()
Публикувано08.07.05 21:19



какво е лошото да кажеш здравей на някой непознат сутринта на улицата който върви срещу теб и ти се усмихва защото му е хубаво, защото е щастлив, просто ей така...

защо трябва да бъде признак на лошо възпитание??

нещо много си се извисила по пътя си ... ах какъв ужас, зажлеждали те.....

ти на каква се правиш? на луда? или мислиш, че тук всички са ненормални? искаш ли да ти кажа какъв е начина да не се набиваш в очи? сигурна съм, че го знаеш....

Като съм в командировки сама определено се старая да бъда незабележима, хич не искам проблеми

като отивам в нощно заведение с любимия обирам погледите. но така не бих тръгнала сама, да не съм луда

а ти се правиш на маймуна



Тема Re: За жените, които се заглеждатнови [re: пpocтo eдин мъж]  
Авторж (Нерегистриран)
Публикувано11.07.05 19:52



извинявай , замислял ли си се какво й е на една жена, да я "поздравяват" и заглеждат през 15 минутки. естествено е да се дразним, да не отговаряме дори и да ни харесваш. а я си представи, че ни е приятно да те гледаме, но нищо повече, един поздрав може да се изтълкува като желание за по-нататъшен контакт. всяка по хубава жена доста сериозно си е патила и не би искала да попадне в подобно положение. аз никога не съм поздрвявала тези, които ме заглеждат, не виждам защо да поздравявам и тези, които заглеждам не сме на село. заглеждането о привлекателно тяло е автоматично запрограмирано
и не нося отговорност;-) а нацупването е с цел избягване на неприятност, както вече споменах.
а принципно и аз имам проблеми с очите и винаги "зяпам". това ми е рефлексивно. все пак ако мине брад пит бих искала да го разпозная




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.