Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:19 28.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема диета -> неприятен резултат :(нови  
Автор3вepчe (Нерегистриран)
Публикувано23.06.05 00:36



Здравейте дами!

Питането ми е съвсем сериозно и се надявам тук да чуя някое полезно мнение :)

Проблемчето е следното - приятелката ми (ако не е станало ясно - аз съм от мъжки пол) имаше много хубаво (по моите критерии) тяло, включително и разкошен бюст - няма да го описвам и да слагам снимки - на мен си ми харесваше много. Някъде в началото на пролетта нещо я прихвана и започна едни диети... свали няколко килограма (тя се харесва повече), обаче.. чудните и гърди изчезнаха някъде - сега са доста по-различни... Аз съм навит да и готвя всякакви вкусотии, ама тя не ще... :(

Та: има ли някакъв начин жените да отслабват, без това да им се отразява на прелестите?

Ще се радвам на всички смислени отговори :)



Тема Re: диета -> неприятен резултат :(нови [re: 3вepчe]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано23.06.05 01:48



Не.

Съединителната тъкан се държи ..непредсказуемо.

Като искаш перфектен бюст за вечни времена, сложи й силикон.

Ще изживееш същите моменти при бременност, ( ще умираш...бременността ще я подуе, направи сочна....съблазнителна....но накрая дори тромава...но ти ще го преживееш, както и тя...) .....при раждане...когато на всеки 3 дни бюста й ще е различен..при всеки следващ цикъл....отслабване....надебеляване....и се приготви да купуваш сутиени в поне 4 различни размера всеки месец.

Аз смених 4 размера от пубертета насам....и още не знам на какво съм последно. Всеки месец различно....

Моля ти се...радвай се, че не ти се налага ти да се гледаш така в огледалото и го приеми от шеговитата страна. Радвай се на сочни цици...после се радвай, че тя се чувства добре....или е много сексапилна...виждай хубавото. Ако тя почне да се заяжда дали не ти е малък или клюмнал...няма да ти е много приятно, нали?



Тема Re: диета -> неприятен резултат :(нови [re: 3вepчe]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано23.06.05 01:56



Няма май...освен може би с някакви специални тренировки за съответната област, но не разбирам много от фитнес! Обаче като се подлагаме на диета първо отслабва бюста...а когато напълнеем бюста е последното място, където се качва! Малко са жените които поддържат непрекъснато постоянно тегло-аз редовно си имам няколко килца нагоре/надолу...затова не пропускам да си вдигам едни гирички, защото бюста ми е голям и не ми се мисли как ще изглежда,ако увисне!

Та мисълта ми беше, че може да си е на диета и успоредно с това да си вдига гирички и съм убедена, че ще си запази бюста хубав и стегнат! Аз ги вдигам между 100-150 пъти (естествено не наведнъж) през 1-2 дни и нямам проблеми!

Е надявам се некомпетентното и непрофесионалното ми мнение да ти бъде полезно!



Тема Re: диета -> неприятен резултат :(нови [re: Roxana]  
Автор Luminosa (надеждна)
Публикувано23.06.05 02:01



Хей Рокси, не бъди толкова категорична...става дума за младо момиче (предполагам, поне) не е редно да бъде с увиснал бюст, с оправданието, че това рано, или късно ще се случи...за силикон е доста раничко (поне според моите разбирания)! Аз съм си намислила, че ако един ден родя и имам възможност, ще си го повдигна (стегна) бюста, но силикон не бих си сложила...още повече предвид отрицателните последствия, които могат да настъпят постфактум!

Лека и мека нощ!



Тема Re: диета -> неприятен резултат :(нови [re: Luminosa]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано23.06.05 02:06



Това беше ориентировъчно.

Извинявам се, знам колко е деликатна темата.

Но е истина. И е различно за различните жени. Аз само му пожелавам на пича като е толкова взискателен, поне да има разбиране към горката дама. Никак не е лесно да си жена...знаеш го, нали? Всеки месец различни размери, различни критерии...никога не знаеш как ще си след примерно 1 година.


Ако му рди дете, много да не се втелява. Да си гледа жената и да си я обича със или без идеален бюст.


Такива егоисти са мъжете...не е истина! Една жена е готова на всичко за да има дете...ражда, трае шевове...кърми....гледа дете....понася какви ли не хормонални промени. Пича го интересува само бюста на мацето...бе нямам думи!



Тема Re: диета -> неприятен резултат :(нови [re: 3вepчe]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано23.06.05 02:09



Един небрежен въпрос:

тя като забременее....понеже 9 месеца промени ще ти дойдат зверски нанагорно....като смени теглото си в рамките на около 20 кг приблизително .....и бюста й стане на две огромни бомби...ти какво ще правиш?

Сега се вайкаш за някаква нищожна промяна от диета. А в подобен случай...искаш ли или не искаш дете?



Тема Re: диета -> неприятен резултат :(нови [re: 3вepчe]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано23.06.05 02:14



Още един последен въпрос.

Тя как реагира, ако на теб не ти се иска, паднал ти е или случайно нямаш настроение?

Искаш ли да се оперираш със силикон за нейния кеф....или всеки месец да слагаш разни капички отгоре, както тя сигурно се старае за теб?


ПС:

Никога не разбрах защо можете са толкова взискателни към бюста или теглото на мацето си...но искат на всяка цена венцехваления на парчето си ...без значение какви са фактите и кой знае защо не раждат оттам...и точно оная им работа никак не се променя, ако ще 15 деца да е направила.


Не е ли леко неблагодарно...и не е ли редно мъжа да бъде леко по-снизходителен.....



Тема Re: диета -> неприятен резултат :(нови [re: Roxana]  
Автор Bълk (умора няма)
Публикувано23.06.05 02:19



В отговор на:

Пича го интересува само бюста на мацето




и сФирки



Тема Re: диета -> неприятен резултат :(нови [re: Roxana]  
Автор3вepчe (Нерегистриран)
Публикувано23.06.05 08:54



Хей, хора - ама много на нож ме приемате :)

Ако сте останали с впечатлението, че единственото, което ме интересува са гърдите на любимата ми... сори, явно аз не съм се изразил правилно.

Ясно ми е, че с времето "всичко тече, всичко се променя", че диетите, бременността и други помагат за промените - няма за това, че и се е смалил малко бюста да я оставя я!

Въпросчето ми беше ей така - да знам дали може или не..... и благодаря за полезните отговори:)



Тема Re: диета -> неприятен резултат :(нови [re: Roxana]  
Автор3вepчe (Нерегистриран)
Публикувано23.06.05 09:09



Roxana, ще ти отговоря специално на въпросите:

като не мога да го вдигна, седи, плаче и ме бие с възглавници

майтап де

за операциите - аз нямам нищо против, за съжаление ме спират финансовите ми възможности, а и приятелката ми. Може да ти е странно, но дори и да имах пари тя би предпочела да не рискувам.

А за последните душеизлияния... какво да ти кажа - има различни мъже. Познавам мъже, на които приятелките са слабички (или с нормално телосложение), а изродите ги тормозят с това колко са дебели - явно момичетата много се впрягат на тая тема. Аз моето момиче си го харесвам каквото е - никога не съм и казвал, че е дебела, грозна или нещо такова.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.