Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:21 29.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Имам нужда от съвета ви!нови  
АвторПpиятeл (Нерегистриран)
Публикувано08.06.05 11:38



Имам нужда от съвета ви, не знам дали това е правилното място, но не знам къде да попитам.
Вчера моя приятелка сподели че вече няколко години е пребивана и изнасилвана от бившия и приятел. Той до такава степен я е наплашил, че не иска да подаде жалба (един път го е сторила, но всичко се потулило). Вчера трепереше разказвайки ми всичко...
Човека е доста богат и има силни позиции в различни сфери.
Как мога да и помогна?

ПП Писах писмо на Анимус, но още нямам отговор. Очаквам съветите ви и ви благодаря.



Тема Re: Имам нужда от съвета ви!нови [re: Пpиятeл]  
Автор VirgoМодератор (виновна)
Публикувано08.06.05 12:05



Най-важното е да се чувства обичана и уверена в теб. Само така можеш да й помогнеш да забрави миналото.
По-добре не ровете в него. Всеки рано или късно плаща грешките си.
Важното е тя да се отърси от кошмара и да има сили за новия живот, който й предстои



Тема ако миналото е наистина миналонови [re: Пpиятeл]  
Автор DreamNow (videnie)
Публикувано08.06.05 12:17



защо не го загърбите и да гледате напред. Явно не може да му отмъсти на оня разбойник. А миналото не може да се върне. Тя така или иначе ще трябва да продължи жовота си с травмите от миналото. Лош късмет. Дано поне не и се е отразило много фатално... Ти можеш да и помогнеш показвайки и любов, загриженост и че наистина си по-различeн от бившия и.



Тема Re: ако миналото е наистина миналонови [re: DreamNow]  
Автор pchelichkata maya (неповторима :))
Публикувано08.06.05 12:25



До колкото разбирам от думите му това не е минало.. и не са двойка а просто приятели.
Не мисля че мога да дам съвет ..

Carpe diem




Тема Re: Имам нужда от съвета ви!нови [re: Пpиятeл]  
Автор esti ()
Публикувано08.06.05 12:25



Проблема какъв точно е? Извинявай не разбрах..
Тя просто иска да се отърве от миналото или оня продължава да я тормози?



Тема Re: Имам нужда от съвета ви!нови [re: Пpиятeл]  
Автор Jill (на война)
Публикувано08.06.05 12:26



Има два начина:

1/ скрива се, напуска жилището, сменя телефона, не казва на никой, който може да му каже къде е и т.н.

2/ подава нова жалба в полицията и ако може да издържи раздухва случая в медиите (заплашва, че ще го направи, ако човека е извествен), съд и присъда.

И в двата случая й трябва силен гръб, някой на когото винаги може да се обади за помощ. Ясно, че това полицията няма да го направи.

...if men are to be ruled, then the enemy is reason.


Тема Re: Имам нужда от съвета ви!нови [re: Virgo]  
АвторПpиятeл (Нерегистриран)
Публикувано08.06.05 12:26



Лошото е, че не е минало, а продължава и сега, едва вчера ми сподели...
предложих и да подаде жалба в полицията, но вече се страхува, неуверена е и това много ме притеснява.



Тема Re: Имам нужда от съвета ви!нови [re: Jill]  
АвторПpиятeл (Нерегистриран)
Публикувано08.06.05 12:30



Точно тези неща и предложих и аз, но тя е наплашена до степен че не може да разсъждава трезво. Казва, че ще навреди и на семейството и.
Варианта с медиите също го имам предвид.

Сега разглеждах сайта на МВР... и там няма никаква полезна информация, за какво изобщо ги правят тези сайтове?



Тема и аз не можахнови [re: pchelichkata maya]  
Автор DreamNow (videnie)
Публикувано08.06.05 12:32



баш да схвана в интерес на истината. Но пишеше бивш приятел та предположих, че и всичко е бившо.
Ако не е... значи е много сериозен проблема... И аз не знам какво да кажа



Тема Re: Имам нужда от съвета ви!нови [re: esti]  
АвторПpиятeл (Нерегистриран)
Публикувано08.06.05 12:33



Проблема е: тя не вярва, че някой може да и помогне и предпочита "по-малкото зло - побоя и изнасилването" пред по-неизвестното "голямо зло".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.