Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:00 01.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Имам нужда от съвета ви!нови [re: Пpиятeл]  
Авторcлaдypaнa (Нерегистриран)
Публикувано09.06.05 10:31



Отиваш директно при съответния подполковник и разказваш всичко. Ама дълго (защото отначало едва ли ще повярва) и с подробности. Може пък той да го озапти.



Тема Re: Приятел,нови [re: Пpиятeл]  
АвторПpиятeлka (Нерегистриран)
Публикувано10.06.05 10:56



ти много точно си снел мерките и на двамата - до сантиметър
Как ги правиш тези работи с окомера?



Тема Моля ви за извинениенови [re: Пpиятeл]  
АвторПpиятeл (Нерегистриран)
Публикувано10.06.05 11:19



и с чувство за срам си признавам че май бях подведен.

След като вдигнах шум до небето, и и осигурих разговор с висш прокурор, тя отказа да иде на срещата, дори и с мен.

Вчера ми каза, "независимо, че се отнася така с мен, аз още го обичам и се надявам един ден да бъде пак прекрасния принц с когото се запознах в началото и който ме очарова. Това беше начин да се опитам да го променя, но нещата станаха твърде сериозни.".

Кажете ми как да реагирам следващия път .....



Тема Re: Извинен си!нови [re: Пpиятeл]  
АвторПpиятeлka (Нерегистриран)
Публикувано10.06.05 11:27



Следващия път им снеми по-точно мерките - до милиметър.



Тема Re: Моля ви за извинениенови [re: Пpиятeл]  
Автор pchelichkata maya (неповторима :))
Публикувано10.06.05 11:31



Като казваш че си бил подведен кажи тя когато ти разказа помоли ли те за помощ или ти сам пое инициативата?
За нея нищо няма да кажа щото трябва да пиша основно с точки и звездички

Carpe diem




Тема Re: Моля ви за извинениенови [re: pchelichkata maya]  
АвторПpиятeл (Нерегистриран)
Публикувано10.06.05 11:34



Помоли ме да направя така че да не я бие вече и да не се чувства като кукла за бой и секс. Каза ми че не иска да се чувства така, да живее като нормално момиче.

Нищо не разбирам вече...... тотално съм объркан.



Тема Re: Извинен си!нови [re: Пpиятeлka]  
АвторПpиятeл (Нерегистриран)
Публикувано10.06.05 11:36



Мисля че хумора ти е неуместен, но ще ти кажа че нейните мерки ги знам, тя сама ми е казвала колко кг е и колко иска да свали.. колко е висока и т.н.

А за неговите, знам пак от нея.



Тема Re: Моля ви за извинениенови [re: Пpиятeл]  
Автор kpитичнa (досущ като теб)
Публикувано10.06.05 11:39



А ти какво чакаш? Направи така, че да не го обича вече..хм..
Ама има нещо, дето не го разбрах..Как така хем го обича, хем той я изнасилва? Аз ли нещо съм сбъркана, ама..струва ми се, че когато правя секс с човек който обичам, желая, и...т.н. това не му се вика изнасилване?
Или..нейния случай е друг- обича го, желае го, ама не иска да „му пуска” (извинявай за цинизма)..
И още.. бие я преди или след секс?или повреме ? Ами..ако просто са си садо-мазо дружинка..ти кво се месиш?
И се запитай..дали не иска да събуди твоето съжаление, защото вижда, че не си безразличен към нея.. Или просто си търси внимание.. Или пък ти си търсиш кого да закриляш?
Уф..
Жал ми е, че има такива жени, ама..какво общо имат тук заплахите към семействвото й? Всичко е толкова противоречиво, че..направо си мисля, че или ти баламосваш нас, или тя теб, ама..какво ли значение има...щом се вързахме всички ?

"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"


Тема Re: Моля ви за извинениенови [re: Пpиятeл]  
Автор pchelichkata maya (неповторима :))
Публикувано10.06.05 11:41



Какво да ти кажа.. и аз не разбирам.. Съжалявам, че много момичета които наистина се нуждаят от помощ нямат хора като теб до себе си..

Carpe diem




Тема Re: Моля ви за извинениенови [re: Пpиятeл]  
Автор VirgoМодератор (виновна)
Публикувано10.06.05 11:42



Ами като начало опитай се да й внушиш, че има нужда от помощ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.