Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:38 01.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Имам нужда от съвета ви!нови [re: kилиkaндзep]  
АвторПpиятeл (Нерегистриран)
Публикувано09.06.05 09:48



Мислех и това, то е най-лесното, но ще ме направи уязвим и ще ме постави в ролята на нападател и насилник, а него ще представи в ролята на жертва. Тогава аз ще имам неприятности с полицията, а момичето ще остане само.

Затова оставям "случването на случката" за по-късен период.

Сега и търся охрана само да успее да изкара до края на сесията си и след това ще я скрия.

Вчера говорих с доста хора и организации, но според тях трябва да се чака ново насилване и побой, изваждане на медицинско свидетелство и едва след това жалба.

Реших да пусна и писмо до Соня Момчилова (ПР на МВР) с молба МВР да си свърши работата.

Благодаря ви на всички!
Наистина се окуражих.



Тема Re: Имам нужда от съвета ви!нови [re: идEoт]  
АвторПpиятeл (Нерегистриран)
Публикувано09.06.05 09:52



Да, определено се има за "едра риба", но вече знам, че не е в свои води и ще успеем да го отстраним и помогнем на момичето.

Наистина сега ще се постарая да и осигуря охрана до края на месеца, а след това ще я "скрия".

А после ще се постарая да не остане безнаказано всичко това.



Тема Re: Имам нужда от съвета ви!нови [re: Пpиятeл]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано09.06.05 09:53



Извинявай, ама как става - у тях ли отива, как?
Щото на мен ми звучи направо недостоверно



Тема Re: Имам нужда от съвета ви!нови [re: .]  
АвторПpиятeл (Нерегистриран)
Публикувано09.06.05 09:56



Да, отива у тях, тя живее сама с приятелка. След като се е заключвала и е разбивал вратата, от страх започнала да го пуска (което е голяма грешка според мен).

Дано да не ти се случи да се сблъскаш с подобно нещо, повярвай ми, тя не е на себе си от ужас.



Тема Re: Имам нужда от съвета ви!нови [re: Mишo Шaмapa]  
АвторПpиятeл (Нерегистриран)
Публикувано09.06.05 09:59



Казано честно, организациите ми отговарят общи неща, за щастие срещнах отзивчивост от страна на Областния Прокурор и бившия началник на съответното РДВР, което ми вдъхна надежда, че все пак ще успея да и помогна.

Сега трябва да я убедя че има сили и смелост да се изправи срещу него... а това вече е трудно, но поне не е сама.



Тема Re: Имам нужда от съвета ви!нови [re: Пpиятeл]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано09.06.05 10:08



Ами да ти кажа, не виждам как ще ми се случи - без да казвам голяма дума щото все пак идиоти всякакви, обаче това дето мога да ти кажа - ами просто като дойде - вика полиция, или най-добре бяга навън и ако се наложи - вика.
Иначе Полицията - не вярвам да й се е потулила жалбата - обаче стандартно се процедира така - викат го и подписва декларация, че няма да я тормози и нещо такова. Има и квартални все още
Ама незнам - нещо може да не го вземат насериозно
Обикновено познати се пребиват за много пари дето дължат и не ги връщат



Тема Re: Имам нужда от съвета ви!нови [re: .]  
АвторПpиятeл (Нерегистриран)
Публикувано09.06.05 10:16



Само за информация - лицето има роднински връзки с чин подполковник в съответното РДВР.



Тема Re: Имам нужда от съвета ви!нови [re: Пpиятeл]  
Авторkaka ти (Нерегистриран)
Публикувано09.06.05 10:23



Ама аз не разбрах как ще навреди на семейството и.



Тема Re: Имам нужда от съвета ви!нови [re: Пpиятeл]  
Автор pchelichkata maya (неповторима :))
Публикувано09.06.05 10:23



Бих се учудила ако няма.. а и със съответните сумички много такива "връзки" се създават.

Carpe diem




Тема Re: Имам нужда от съвета ви!нови [re: Пpиятeл]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано09.06.05 10:27



Това е доста нисък чин




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.