Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:19 14.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема .нови  
АвторMaцa (Нерегистриран)
Публикувано03.06.05 14:47



Прибирам се вчера и отварям балкноската врата и едно зелено, хубаво , имам и лозичка , викам си ще бера листа и ще правя сърми. Пускам си телевизия Планета - да вида как върви "елита". Дават песен на Мария - мерцедеси, цобми ,телефони последен модел.
Чувам нещо шушка под балкона. Надничам през решетката и гледам един дядо с бял бастун и черни очила нещо търси. Помислих че търси някоя котка в мазето да храни. Обаче не. Взе да бере коприва- три сртъка под борчето. Сложи ги в торбата , в която имаше един хляб и продължи. По натам набра някаква друга тревичка. Дорева ми се. Викам си бере коприва за чорба. Казах му:
Дядо коприва ли береш, а той с оправдателен тон " Само два стръка съм откъснал"
А аз "Питам те, щом обичаш зелении, да ти набера ли лозови листа за сърми"
И той вика "Да добре" Набрах му листа и му ги давам, той не вижда.Взех му торбата и му ги пъхнах, мислех да го питам има ли ориз ама ме хвана срам , пожелах му "жив и здрав" и се прибрах, теглих една майна на курвата от планета тв и почнах да рева.



Тема Re: .нови [re: Maцa]  
Автор CЛЪHЦE (усмихнато)
Публикувано03.06.05 14:52



Аз редовно си поплаквам - лошото е че виждам и знам за много такива случаи и нищо не мога да направя. Където мога помагам.



Тема Re: .нови [re: Maцa]  
Автор янa_янa (либерално хлапе)
Публикувано03.06.05 14:54



За рев си е.



Тема Re: .нови [re: CЛЪHЦE]  
АвторMaцa (Нерегистриран)
Публикувано03.06.05 14:56



абе нещо си помислих че съм лабилна психически , щом рева, ама мисля че е нормално, много ми е жал за стари хора, ония ден видях в рейса и учителката ми по география от едно време дето ни тормозеше, една стара и одрипана и пак ми се дорева мамка му



Тема Re: Е, защонови [re: Maцa]  
Автор eзepo (Мелюзина)
Публикувано03.06.05 14:58



трябва да ревеш, а не го пита за ориза?Айде марш да го питаш и да поговорите, с такива старци се говори много приятно и интересно.



Тема Re: .нови [re: Maцa]  
Автор, (Нерегистриран)
Публикувано03.06.05 14:59



верно си е за рев... ама пък много ти се зарадвах. незнам ама винаги се радвам на разни такива мънички човешки добринки.
всичко най-хубаво!



Тема Re: .нови [re: Maцa]  
Автор CЛЪHЦE (усмихнато)
Публикувано03.06.05 15:01



А моят любим учител по биология седи в студ и пек на центъра на града и продава гофрети и палачинки.
И всички го познават и го съжеляват-милия не знам как се чуства.



Тема Re: .нови [re: Maцa]  
АвторДивaчkaтa (Нерегистриран)
Публикувано03.06.05 15:03



Господ е Господ - отвърна левитът.- Той не е казал на Мойсей дали е добър или лош, казал му е само "Аз съм " . С една дума той е всичко , което съществува под слънцето - както гръпотевицата, която разрушава къщата, така и ръката на човека, която я построява отново.".......
......
......
- Бог може всичко. ако се ограничаваше да върши само това, което наричаме Добро, нямаше да го наричаме Всемогъщ. Той щеше да властва само на част от Вселената и щеше да съществува някой по могъщ от него , който да следи и да преценява постъпките Му. В такъв случай аз щях да служа на този, който е по-могъщ от Него.......

цитати от 'Петата планина ' - Паулу Коелю

в живота не всичко е справедливо и всичко съществува под слънцето за жалост.



Тема Re: .нови [re: ,]  
Автор SAVANNA (:o))
Публикувано03.06.05 15:04



Ако всеки правеше на ден по една такава малка добринка света нямаше да е така злобен. Нищо не коства да се усмихнеш на непознат и да му пожелаеш приятен ден. Аз често го правя, не свалям усмивката от лицето си дори и да не ми е толкова весело и розово, но пък няма да ви кажа тази усмивка колко врати ми е отворила и колко приятели съм спечелила.

Та и на мен ми е жал за тези хорица, те не заслужават тази съдба, но пък удовлетворението е огромно ако помогнеш на поне 1 от тях, капка внимание и загриженост за тях означава толкова много.



Тема Re: .нови [re: Maцa]  
Автор V-Shokou io kuraiami (НейноВисочество)
Публикувано03.06.05 15:05



ама права си ....... такива хора понякога се обиждат и не приемат помощ. трябваше да му кажеш, че му го подяряваш /каквото и да е/ защото ти е симпатичен

Let’s play master and servant …



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.