Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:47 19.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Разлика във възрастта на партньорите?нови  
Автор KristiANNA (dobra)
Публикувано24.05.05 13:02



Здравейте! Интересно ми е какво е мнението на повечето хора за разлики във възрастта на мъжа и жената???? Какво мислите - по-добре ли са отношенията или не. Нашата разлика е близо 11 години, той е по-възрастния. Чувствам се добре с него засега

Нека сме добри.....


Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите?нови [re: KristiANNA]  
Автор Ginger ()
Публикувано24.05.05 13:22



и нашата е почти 11 години, аз на 24, той на 35 и определено се чувстваме добре, срещаме се някъде по средата шегичка разбира се...
след като ти е добре с него, то годините стават просто една цифра с която отмерваме времето...не се замисляй какво ще е след десет години да речем,когато той ще е на 45г, а ти на 34г, защото никой не си е написал съдбата и никой не знае какво ще му се случи тогава...
винаги съм предпочитала по-големи партньори, разбира се без да изпадаме в крайности от порядъка на 20-30 г. разлика...



Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите?нови [re: KristiANNA]  
Автор kpитичнa (досущ като теб)
Публикувано24.05.05 13:23



Мисля,че възрастта няма значение - важна е зрялостта.
Зрялостта се предполага че при мъжете настъпва значително по-късно:))
В този смисъл- идеята за по-голяма разлика във възрастта между партньорите е толкова по-смислена, колкото жената е по-зряла:))


Важното е да се обичате- другото са празни приказки

"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"


Тема Като чуя възрастова разлика и се сещам ...нови [re: KristiANNA]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано24.05.05 13:26



... една мисъл, която много ми допада - може да съм я чула от някъде, може да се е формулирала случайно в ума ми, не знам, но по-възрастният получава младост, по-младият получава опит! Което прави отношенията хубави



Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите? [re: kpитичнa]  
Авторбpeй (Нерегистриран)
Публикувано24.05.05 13:49



"засега" признак на зрялост ли е?



Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите? [re: KristiANNA]  
Автор HAДEЖДA - (ИПСБ)
Публикувано24.05.05 14:36



малко ретро - навремето преди около 40-60 години тая разлика във възрастта е била общоприета норма,особенно в градските среди, смятало се е че мъжът трябва да си е "стъпил на краката", преди да се ожени, т.е. да има възможност да издържа жена и семейство..Иначе аз не виждам някакъв проблем да съществува и сега такава разлика, важното е на вас да ви е добре. А и между другото по мои наблюдения, на външен вид (а и не само) мъжете много младеят.ей вчера гледах Ст.Данаилов по тв, е не му давам 60 год.. Виж много се коментира, и то по-скоро в негативен аспект обратния случай, когато жената е по-възрастна от мъжа.И най-интереснен и необясним ми е факта, че коментари от сорта "абе тоя как се фана с тая баба, не можа ли нещо по-младо да намери" и др.от сорта съм чувала предимно от жени.Абе, свят широк, хора разни.Желая ти още дълги години да се чувстваш добре с човека до теб

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ – ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ


Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите? [re: HAДEЖДA -]  
АвторHинa (Нерегистриран)
Публикувано24.05.05 14:43



В неделя гледах Аманда Лиър. Воабще не и личат годините. Не че можеш да я объркаш с двадесет годишна, но 20 год. по-малко не и мърдат. Та .. новото й гадже е на 30 години, а тя до него видимо е по-възрастна, но сияе и е щастлива.
Та обикновено мъжете сияят до много по-млади жени. Докато и те остареят.
Първият ми съпруг, беше с 22 години по-голям, вторият с 18. Те се подмладиха. Аз събрах опит. Всеки взел и получил. Но получиш ли опит - остаряваш, затова сега мисля третия ми съпруг да е с 18 по-млад дано да се върна назад..



Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите? [re: HAДEЖДA -]  
АвторSkodoum (Нерегистриран)
Публикувано24.05.05 14:58



Е колко му даваш на Стефан Данаилов, да не би 20г.
Въпроса е в характерите на партньорите, а не в техния опит. Ако са със съвместими разбирания за живота, то връзката им ще е сполучлива.
Мойте съседи са все млади двойки с разлика от не повече от 5г. Имам предвид от порядъка на 25 - 30 годишни. И живеят щасливо, даже едно от семействата е с 3 деца, а родителите са на 28 години и двамата.
Това с голямата разлика във възрастта е тъпо за мен. Една жена с много по-възрастен мъж (имам предвид разлика над 18 - 25 години), обикновено е жена, която не може да се оправя сама в живота и няма собствено мнение. Освен ако мъжът не е мултимилионер де, тогава се възхищавам на такива жени и особено ако са красиви.
Някак си много по-привлекателно ми изглеждат мъж и жена с малка разлика във възрастта (до 10г.).



Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите? [re: Skodoum]  
Автор HAДEЖДA - (ИПСБ)
Публикувано24.05.05 15:05



е естественно не на 20, ама не и на 60

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ – ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ


Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите? [re: KristiANNA]  
Автор7kapи (Нерегистриран)
Публикувано24.05.05 15:16



няма точна формула, зависи от това как се чувстваш с даден човек!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.