Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:17 02.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Разлика във възрастта на партньорите?  
Автор KristiANNA (dobra)
Публикувано24.05.05 13:02



Здравейте! Интересно ми е какво е мнението на повечето хора за разлики във възрастта на мъжа и жената???? Какво мислите - по-добре ли са отношенията или не. Нашата разлика е близо 11 години, той е по-възрастния. Чувствам се добре с него засега

Нека сме добри.....


Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите?нови [re: KristiANNA]  
Автор Ginger ()
Публикувано24.05.05 13:22



и нашата е почти 11 години, аз на 24, той на 35 и определено се чувстваме добре, срещаме се някъде по средата шегичка разбира се...
след като ти е добре с него, то годините стават просто една цифра с която отмерваме времето...не се замисляй какво ще е след десет години да речем,когато той ще е на 45г, а ти на 34г, защото никой не си е написал съдбата и никой не знае какво ще му се случи тогава...
винаги съм предпочитала по-големи партньори, разбира се без да изпадаме в крайности от порядъка на 20-30 г. разлика...



Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите?нови [re: KristiANNA]  
Автор kpитичнa (досущ като теб)
Публикувано24.05.05 13:23



Мисля,че възрастта няма значение - важна е зрялостта.
Зрялостта се предполага че при мъжете настъпва значително по-късно:))
В този смисъл- идеята за по-голяма разлика във възрастта между партньорите е толкова по-смислена, колкото жената е по-зряла:))


Важното е да се обичате- другото са празни приказки

"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"


Тема Като чуя възрастова разлика и се сещам ...нови [re: KristiANNA]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано24.05.05 13:26



... една мисъл, която много ми допада - може да съм я чула от някъде, може да се е формулирала случайно в ума ми, не знам, но по-възрастният получава младост, по-младият получава опит! Което прави отношенията хубави



Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите?нови [re: kpитичнa]  
Авторбpeй (Нерегистриран)
Публикувано24.05.05 13:49



"засега" признак на зрялост ли е?



Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите?нови [re: KristiANNA]  
Автор HAДEЖДA - (ИПСБ)
Публикувано24.05.05 14:36



малко ретро - навремето преди около 40-60 години тая разлика във възрастта е била общоприета норма,особенно в градските среди, смятало се е че мъжът трябва да си е "стъпил на краката", преди да се ожени, т.е. да има възможност да издържа жена и семейство..Иначе аз не виждам някакъв проблем да съществува и сега такава разлика, важното е на вас да ви е добре. А и между другото по мои наблюдения, на външен вид (а и не само) мъжете много младеят.ей вчера гледах Ст.Данаилов по тв, е не му давам 60 год.. Виж много се коментира, и то по-скоро в негативен аспект обратния случай, когато жената е по-възрастна от мъжа.И най-интереснен и необясним ми е факта, че коментари от сорта "абе тоя как се фана с тая баба, не можа ли нещо по-младо да намери" и др.от сорта съм чувала предимно от жени.Абе, свят широк, хора разни.Желая ти още дълги години да се чувстваш добре с човека до теб

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ – ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ


Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите?нови [re: HAДEЖДA -]  
АвторHинa (Нерегистриран)
Публикувано24.05.05 14:43



В неделя гледах Аманда Лиър. Воабще не и личат годините. Не че можеш да я объркаш с двадесет годишна, но 20 год. по-малко не и мърдат. Та .. новото й гадже е на 30 години, а тя до него видимо е по-възрастна, но сияе и е щастлива.
Та обикновено мъжете сияят до много по-млади жени. Докато и те остареят.
Първият ми съпруг, беше с 22 години по-голям, вторият с 18. Те се подмладиха. Аз събрах опит. Всеки взел и получил. Но получиш ли опит - остаряваш, затова сега мисля третия ми съпруг да е с 18 по-млад дано да се върна назад..



Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите?нови [re: HAДEЖДA -]  
АвторSkodoum (Нерегистриран)
Публикувано24.05.05 14:58



Е колко му даваш на Стефан Данаилов, да не би 20г.
Въпроса е в характерите на партньорите, а не в техния опит. Ако са със съвместими разбирания за живота, то връзката им ще е сполучлива.
Мойте съседи са все млади двойки с разлика от не повече от 5г. Имам предвид от порядъка на 25 - 30 годишни. И живеят щасливо, даже едно от семействата е с 3 деца, а родителите са на 28 години и двамата.
Това с голямата разлика във възрастта е тъпо за мен. Една жена с много по-възрастен мъж (имам предвид разлика над 18 - 25 години), обикновено е жена, която не може да се оправя сама в живота и няма собствено мнение. Освен ако мъжът не е мултимилионер де, тогава се възхищавам на такива жени и особено ако са красиви.
Някак си много по-привлекателно ми изглеждат мъж и жена с малка разлика във възрастта (до 10г.).



Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите?нови [re: Skodoum]  
Автор HAДEЖДA - (ИПСБ)
Публикувано24.05.05 15:05



е естественно не на 20, ама не и на 60

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ – ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ


Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите?нови [re: KristiANNA]  
Автор7kapи (Нерегистриран)
Публикувано24.05.05 15:16



няма точна формула, зависи от това как се чувстваш с даден човек!



Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите?нови [re: KristiANNA]  
Авторkaka ти (Нерегистриран)
Публикувано24.05.05 16:11



Може би ще те разочаровам, но разлика над 10г (+1,-1) се чувства - във визията, в поведението. Особено в по-късна възраст.
Е, ако привличането е много силно, и той е /както вече казаха/ - милионер...



Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите?нови [re: Ginger]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано24.05.05 18:24



А като станеш на 36-37 ще започнеш да търсиш нещо на христова възраст...Вервай ми!
Това е единственния недостатък на голямата възрастова разлика.



Тема Добре де.нови [re: KristiANNA]  
Авторlt;gt; (Нерегистриран)
Публикувано24.05.05 18:41



Досега изхождате от позицията на по-възрастен мъж. Дайте малко и за обратния вариант? Да кажем възрастова разлика от 5-10 години в полза на женската част.



Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите?нови [re: KristiANNA]  
Автор VirgoМодератор (виновна)
Публикувано25.05.05 10:14



Точно толкова е разликата на майка ми и баща ми и не им пречи (наесен ще станат 30) да живеят много години щастливо.
Майка ми винаги е била третото момиченце на баща ми и винаги са били много щастливи. И сега не могат един без друг.



Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите?нови [re: kaka ти]  
Автор pchelichkata maya (неповторима :))
Публикувано25.05.05 10:18



Нашата е 12 години и за сега всичко си е наред (вече 3 години). Мен определено не ме притеснява разликата. Много пъти съм чувала приказки от сорта "намери си някой на твоята възраст" и т.н. но от едното ухо влиза а от другото излиза.

Carpe diem




Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите?нови [re: KristiANNA]  
Авторянa (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 10:20



ох, не знам, но на мен зверски ми писна да чета за разлики във възраста в този клуб, нямаме ли наши женски неща за обсъждане или само за мъжете ще говорим?
а сега на въпроса ти - моят съпруг е десет години по-голям от мен, отвратително е, не си съсипвай живота. От скоро сте заедно и не хващаш разликата - според мен разлика по-голяма от 5 години много рядко може да бъде успешна.
Старият мъж скапва жената.



Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите?нови [re: pchelichkata maya]  
Авторkaka ти (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 10:31



Здраве и любов до старини ви пожелавам!



Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите?нови [re: Skodoum]  
АвторKиka (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 10:32



И на мен - някак си винаги като видя стар мъж с младо момиче и ми става лошо, всичко е толкова ясно. Такива старци ми приличат на вампири - пфффф, гадост. Не случайно няма американски президент с много по-млада жена - просто не е в нормите и в добрите нрави.
С един млад мъж младата жена може да ис живее живота с един по-възрастен е обречена на скука. Любовта не е сделка и много, много ми е мъчно за жени и момичета които се продават - може би такова мъчение има смисъл само ако мъжът е наистина мултимилионер и скоро ще умре:)).



Тема би ли пояснила как точно я скапванови [re: янa]  
Автор DreamNow (videnie)
Публикувано25.05.05 10:33



не стоплям... как го постига. Щото моят е 6 години по голям, това според твоето мнение е много. И понякога ме скапва, но с пубертетщина на моменти. Аз съм на 30, наживяла съм се и отгоре. Но се уморих, нямам вече сили за младежки живот, искам почивка и спокойствие, семеен уют. А той все още иска да се забавлява. А ако беше още по-млад съвем пък едва щях да го изтърпя. Както ми разправя за младините си... радвам, че го срещнах, когато вече почти ги е изживял. Но не съвсем да наблегна. Често младото е наистина лудо. Може би дори всички сме били такива. Ама в един момент като че улягаме. Е тогава вече става проблем да смогнем на темпото на млад мъж.



Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите?нови [re: kaka ти]  
АвторKиka (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 10:35



не само се чувства във визията, а и старият мъж действа остаряващо.
Няколко години с по-стар мъж и си вече съсипана, освен ако не се касае за мултимилионер на смъртно легло.



Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите?нови [re: kaka ти]  
Автор pchelichkata maya (неповторима :))
Публикувано25.05.05 10:36



Благодаря!

Carpe diem




Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите?нови [re: pchelichkata maya]  
Автор VirgoМодератор (виновна)
Публикувано25.05.05 10:40



Здрасти пчеличке,
всъщност хората нямат угода. Ако намериш някой на твоята възраст други критики ще отнесеш и все нещо ще има за "подобрение"
Свиркай си и бъдете щастливи



Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите?нови [re: Virgo]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 10:43



Нашите са с 14-годишна разлика в полза на баща ми.
Изключително щастлив и успешен брак:)



Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите?нови [re: Virgo]  
Автор pchelichkata maya (неповторима :))
Публикувано25.05.05 10:44



Здрасти .
Хората винаги ще си приказват. Данък обществено мнение не плащам.

Carpe diem




Тема Re: би ли пояснила как точно я скапванови [re: DreamNow]  
Авторянa (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 10:45



6 години разлика не е кой знае какво - 10 години обаче е предела. От тук нагоре нещата се сговняват. 10 години е цяло едно поколение. Мисълта ми беше че 10 години разлика е много, да не говорим за 15, 20 години разлика. Твоята разлика е в рамките на нормалното.



Тема Re: Добре де.нови [re: lt;gt;]  
Автор....... (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 10:48



Ми моят е с три години по-малък и на моменти ми иде да го сменя щото ми инфантилее,
ама още се въздържам



Тема 37 години разлика.нови [re: KristiANNA]  
Автор cюpпpиз (променлива)
Публикувано25.05.05 11:00



Всичко е въпрос на желание да си с някого и в крайна сметка въпрос на любов.
Свекърва ми и свекър ми /който вече е покойник/ имат 37 години разлика! Тя е била само на 21, когато са се оженили, а той на 58. Тя казва, че са имали и много трудни моменти, разбира се, но ако може да се върне назад би избрала пак него. Имали са чудесен брак, две деца и много, което да получат един от друг. И нека уточня, той не е милионер :)

Редактирано от cюpпpиз на 25.05.05 11:02.



Тема Re: Добре де.нови [re: .......]  
Авторянa (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 11:02



бе той, моят дядо, дето е с десет години по-стар от мен ми инфантилее и то яко, та така ми иде да го сменя с някой улегнал по-млад. Не се вижда че му растат косми от носа, а и от ушите и че по корема му има целулит, ами като се плюсне пред телевизора и като ми захвърля едно сладострастни погледи...ох, мъка, мъка.
По-старият мъж е боже наказание.



Тема Re: 37 години разлика.нови [re: cюpпpиз]  
АвторPoдa (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 11:06



Весел живот е живяла свекърва ти не ще и дума - на 30 с 67 годишен до нея, а на 40 с 77 годишен, ех то - купон, купон, то - секс, то- щастие, то -забавления, то- радост, но нищо така им се пада на свекървите.



Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите?нови [re: Ginger]  
Автор Ginger ()
Публикувано25.05.05 11:28



не знам за кого да се закача по-напред след като изчетох всичко за старите мъже...момичета, от кога годините станаха мерило за успешен брак, връзка и т.н? не е ли все още Божа работа кой с кого се чувства щастлив и обичан? аз може да съм на 24, ама да ми се седи пред телевизора през уикенда, защото съм се наживяла..някой мъж на 50 г. може да го удари кризата на втората младост и да си хване някоя 20 г. девойка...никой от нищо не е застрахован и не разбирам момичетата с по-възрастни мъже изказали се в темата че те ги състарявали...а вашата " сила " на младостта къде отиде? не вярвам че един мъж може да състари една жена, ако я обсипва с грижи и любов, по-скоро една млада жена би подмладила в такава ситуация един по-стар мъж...



Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите?нови [re: Ginger]  
Авторянa (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 11:35



Кое те кара да мислиш че един стар мъж се хваща с по-млада жена за да я обсипе с грижи и любов?:)))))))Един стар мъж се хваща с млада жена, не за да я обсипе с грижи и любов, пука му на него за нея, а за да получи по-лесно ерекция и да се фука пред приятелите си...Не очаквай грижи и любов от по-старият мъж, мило дете, старият мъж е стар хищник, той умее да манипулира и се интересува само от себе си.



Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите?нови [re: янa]  
Автор Ginger ()
Публикувано25.05.05 11:43



аз говорех за моя "стар" мъж, с почти 11 г. по-голям...нали се заклейми разликата по-голяма от 10г... но това той на 60г, тя на 25 г и на мен ми идва в повече
бтв. той и Брат Пит е стар....на цели 45г...горкичкия, сигурно никоя не му "пуска" има мъже и мъже, 25 годишни торби и 35 годишни стегнати момчета...така че да не генерализираме мисля аз



Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите?нови [re: Ginger]  
Авторянa (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 12:04



без да генерализираме, но на 40 -50 повечето мъже са торби.
мъжете в по-голямата си част, за която говориме тук без да генерализираме, но и без да акцентираме върху изключения като Брад Пит и Стефан Данаилов, тази по-голяма част от мъжете не си правят труда да се поддържат - те разчитат само на парите като чар, иначе се тъпчат като прасета, лежат по цял ден и когато са голи изглеждат отвратително. Справка виж снимки на Валентин Златев и виж снимки на бившото му гадже.:)))))))



Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите?нови [re: янa]  
Автор Ginger ()
Публикувано25.05.05 12:11



дааа стават торби ако не се поддържат, аз гледам по моя си мъж, младенее си, грижи се за себе си, структурата му е спортна и едва ли би се отпуснал с годините, но дори и това да стане, аз си го обичам заради други неща...
г-н Златев ми се водеше шеф по едно време, а ти бодигардовете му виждала ли си ги
не знам за коя от всичките му бивши говориш, но те така или иначе имат доста шаблонна хубост та горе долу добивам представа за какво става въпрос



Тема "Възрастта има значениенови [re: KristiANNA]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано25.05.05 14:51



само ако си сирене."

Dolce vita!


Тема Re: 37 години разлика.нови [re: Poдa]  
Автор VirgoМодератор (виновна)
Публикувано25.05.05 15:09



Според мен няма значение, че е свекърва. Щом това й доставя удоволствие и се чувства щастлива никой няма право да я съди...



Тема Re: 37 години разлика.нови [re: Poдa]  
Автор cюpпpиз (променлива)
Публикувано25.05.05 16:16



Мисля, че всеки има право да бъде щастлив с онова, което го радва. Щом за теб купоните са в основата на щастието - моля, забавлявай се. А фактът, че свекърва ми не би се поколебала да изживее живота си по същия начин доказва, че е била щастлива. Пожелавам ти и ти, поглеждайки назад да не съжаляваш за нищо.
А колкото до свекърва ми /хич не харесвам тази дума, заради отношението, което обикновено се влага в нея/, тя е една от най-прекрасните жени, които познавам. Ако всички жени бяхме като нея, нямаше да има вицове за свекърви и тъщи



Тема Re: Добре де.нови [re: lt;gt;]  
Автор lansky (ИПСБ)
Публикувано25.05.05 16:26



абе може много да се приказва - винаги отговорът е ЗАВИСИ....

като бях на 20 имах гадже 29-годишно.... като бонбонче - джаз балеринка - тъкмо се беше върнала от чужбините..... голям кеф - три месеца....после като ходехме на гости у нейни приятелки.... те госпожите с по 7-8 годишни деца..... хич не се чувствах на място - честно..... като почнаха приказки за по-сериозни неща (разбирай запознаване с нашите.....) до там бяхме....



Тема Re: би ли пояснила как точно я скапванови [re: янa]  
Автор lansky (ИПСБ)
Публикувано25.05.05 16:28



ами да - 10-15 години разлика ----- ако и двамата харесвате едно и също - единият със сигурност не е в ред.....



Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите?нови [re: бpeй]  
Автор kpитичнa (досущ като теб)
Публикувано25.05.05 19:32



"засега" kакво?

"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"


Тема Ginger,нови [re: Ginger]  
Авторcлyчaeн пoceтитeл (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 21:27



а какво общо има вярата в Бог с... Астрологията???



Тема Re: "Възрастта има значениенови [re: Bambi*]  
Автор pchelichkata maya (неповторима :))
Публикувано26.05.05 07:38





Carpe diem




Тема I na6ata razlika 11 godini)нови [re: KristiANNA]  
Авторget_real (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 13:48



Az sam na 25, toi 36 - razbirame se 4udesno, zaedno sme ve4e peta godina)
Ne bi triabvalo razlika v godinite da te pritesniava, a v naglasite i razbiraniata.
Kusmet)))



Тема кво имате против свекървитенови [re: Poдa]  
Автор DreamNow (videnie)
Публикувано26.05.05 14:18



моята па си е супер, предпочитам я пред майка ми и си умирам от кеф, че живее в съседната къща. Да е жива и здрава още 100 години.



Тема Re: Ginger,нови [re: cлyчaeн пoceтитeл]  
Автор Ginger ()
Публикувано26.05.05 17:48



трябва ли да се направя че не съм прочела или ще зададеш въпроса си по по-нормален и разбираем начин?? може и на бележки



Тема LOLнови [re: янa]  
Автор Gia ()
Публикувано27.05.05 01:24



10 години е цяло едно поколение.

Ti sred africanski plemena li jiveesh...?

Patriotism is the virtue of the vicious.
-Oscar Wilde


Тема Re:нови [re: get_real]  
Автор Бo^ (Бо)
Публикувано27.05.05 13:12



Да, и аз съм на това мнение, не във възрастта е въпросът, а до голяма степен и в темперамента на единия и другия.



Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите?нови [re: KristiANNA]  
АвторKobra3 (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 16:20



Щом си добре с него, живей си живота и хич да не ти пука, кой какво мисли за ви възрастовата разлика. Естествено, че ще прочетеш диаметрално противоположни мнения, защото всеки съди от собствен опит, наблюдения и убеждения.
Кой смее да гарантира, че при "подходяща" разлика всичко ще върви по мед и масло? То ако тия правила важеха, хората щяха да са много добре, защото предварително ще знаят с кой ще са добре и с кой - не.
Лично аз познавам поне пет щастливи двойки с най-малко десет години разлика помежду им и още толкова - нещастни. Едва ли щастието и любовта зависят от разликата в годините, по-скоро всичко си е до акъл и характер. Може да си с някой на твоята възраст и да имате много малко общи неща и да се чувстваш нещастна, а може да си снякой даже 10 години по-малък от теб и пак да разсъждава и да се държи по-зряло от теб.
За външността не коментирам. Привличането е химия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.