Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:18 10.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите?нови [re: kaka ти]  
Автор pchelichkata maya (неповторима :))
Публикувано25.05.05 10:36



Благодаря!

Carpe diem




Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите?нови [re: pchelichkata maya]  
Автор VirgoМодератор (виновна)
Публикувано25.05.05 10:40



Здрасти пчеличке,
всъщност хората нямат угода. Ако намериш някой на твоята възраст други критики ще отнесеш и все нещо ще има за "подобрение"
Свиркай си и бъдете щастливи



Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите?нови [re: Virgo]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 10:43



Нашите са с 14-годишна разлика в полза на баща ми.
Изключително щастлив и успешен брак:)



Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите? [re: Virgo]  
Автор pchelichkata maya (неповторима :))
Публикувано25.05.05 10:44



Здрасти .
Хората винаги ще си приказват. Данък обществено мнение не плащам.

Carpe diem




Тема Re: би ли пояснила как точно я скапва [re: DreamNow]  
Авторянa (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 10:45



6 години разлика не е кой знае какво - 10 години обаче е предела. От тук нагоре нещата се сговняват. 10 години е цяло едно поколение. Мисълта ми беше че 10 години разлика е много, да не говорим за 15, 20 години разлика. Твоята разлика е в рамките на нормалното.



Тема Re: Добре де. [re: lt;gt;]  
Автор....... (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 10:48



Ми моят е с три години по-малък и на моменти ми иде да го сменя щото ми инфантилее,
ама още се въздържам



Тема 37 години разлика. [re: KristiANNA]  
Автор cюpпpиз (променлива)
Публикувано25.05.05 11:00



Всичко е въпрос на желание да си с някого и в крайна сметка въпрос на любов.
Свекърва ми и свекър ми /който вече е покойник/ имат 37 години разлика! Тя е била само на 21, когато са се оженили, а той на 58. Тя казва, че са имали и много трудни моменти, разбира се, но ако може да се върне назад би избрала пак него. Имали са чудесен брак, две деца и много, което да получат един от друг. И нека уточня, той не е милионер :)

Редактирано от cюpпpиз на 25.05.05 11:02.



Тема Re: Добре де. [re: .......]  
Авторянa (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 11:02



бе той, моят дядо, дето е с десет години по-стар от мен ми инфантилее и то яко, та така ми иде да го сменя с някой улегнал по-млад. Не се вижда че му растат косми от носа, а и от ушите и че по корема му има целулит, ами като се плюсне пред телевизора и като ми захвърля едно сладострастни погледи...ох, мъка, мъка.
По-старият мъж е боже наказание.



Тема Re: 37 години разлика. [re: cюpпpиз]  
АвторPoдa (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 11:06



Весел живот е живяла свекърва ти не ще и дума - на 30 с 67 годишен до нея, а на 40 с 77 годишен, ех то - купон, купон, то - секс, то- щастие, то -забавления, то- радост, но нищо така им се пада на свекървите.



Тема Re: Разлика във възрастта на партньорите? [re: Ginger]  
Автор Ginger ()
Публикувано25.05.05 11:28



не знам за кого да се закача по-напред след като изчетох всичко за старите мъже...момичета, от кога годините станаха мерило за успешен брак, връзка и т.н? не е ли все още Божа работа кой с кого се чувства щастлив и обичан? аз може да съм на 24, ама да ми се седи пред телевизора през уикенда, защото съм се наживяла..някой мъж на 50 г. може да го удари кризата на втората младост и да си хване някоя 20 г. девойка...никой от нищо не е застрахован и не разбирам момичетата с по-възрастни мъже изказали се в темата че те ги състарявали...а вашата " сила " на младостта къде отиде? не вярвам че един мъж може да състари една жена, ако я обсипва с грижи и любов, по-скоро една млада жена би подмладила в такава ситуация един по-стар мъж...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.