Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:30 21.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Тема Жена ми неме желае ?!?!?!?! HELP  
Автор AlximikA (\-_-/)
Публикувано16.03.05 18:52



Iskam malko pomo6t.... plsss
Zaedno sme ot 5 meseca ,pravim smetka da se jenim.... mislia 4e sme se namerili...
Istoriatra e slednata:(i dvamata sme na 24)
Kogato se zapoznahme tia be6e bremenna no se be6e razdelila s "tatkoto"(nekav zadnik). O6te sa6tiat den ia pokanih v ka6ti i o6te nesi e tragnala
Nese razdeliame izob6to parvite 2 meseca dokato be6e o6te bremenna(abotra stana mnogo trudno za6toto be6e v mnogo goliam mesec) pravehme seks po 2 pati na den ,4e i pove4e! Tia me revnuva DOSTAAA Abe vaob6te vraskata ni e prekrasna NO sled aborta izvedna6 spria da i se pravi seks... vse e izmorena... vse nei se pravi... marzialo ia... Ne bil problema v men... i tia neznaela kakvo i se slu4va... predi nikoga nei se e slu4valo da nei se pravi seks....

Moliavi kajete ne6to po vaprosa ? kade e problema.... ?

NEMI IZNEVERQVA 100%
OBI4A ME ina4e za6to 6te iska da se jenim ??? (dostata4no e hubava.... vseki 6te ia vzeme)
I TIA ISKA DA PRAVIM SEKS (samo deto kato sme po4neli i jelanieto i is4ezvalo... )
KAZVA 4E SAM DOBAR LUBOVNIK (e to e iasno 4e drugo niama da kaje.... ama sadeiki ot posledniat ni seks.... mislia 4e i e DOSTA hubavo....)

Za poslednite 15 dena sme pravili seks samo 3 pati...... nemislia 4e tova e normalno za 5 mese4na vraska

moliavi jeni.... pomognete ???

Deistvieto ischerpva smisala !


Тема А бре, човеко,нови [re: AlximikA]  
Автор Aяpa (ezeroto)
Публикувано16.03.05 19:05



като е правила аборт много ясно, че няма да й се прави много-много, нали го свързва с нещо неприятно...И аз имам аборт в 4 мес. и ПОВЯРВАЙ, не ми беше много до секс след кървищата и другите гадости...За 15 дни и при това положение си е много добре, не се впрягай

Ти какво си?...Чудовище от приказките- ето какво е!


Тема Re: А бре, човеко,нови [re: Aяpa]  
Автор AlximikA (\-_-/)
Публикувано16.03.05 19:26



Aborta be6e predi 2.5 meseca..... i tia izglejda napalno vastanovena....

Deistvieto ischerpva smisala !


Тема Re: Жена ми неме желае ?!?!?!?! HELPнови [re: AlximikA]  
Автор DarkCat ()
Публикувано16.03.05 19:39



ще и мине, бъди добричък с нея, бъди търпелив

абортите са гадна работа, после мерака изчезва за известно време 0 няколко месеца е нормално



Тема Re: Жена ми неме желае ?!?!?!?! HELPнови [re: AlximikA]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано16.03.05 20:34



Ето ти едно много подходящо изпитание, което ще ви покаже дали наистина сте един за друг или само сега така ви се струва.
Ако искаш да имаш сериозна и дълга връзка с една жена, трябва да се заредиш с увереността, че всички проблеми в отношенията ви са временни. Ако при всяко "не е както в началото" се шашкаш, пиши го бегАло.
И тъй като състоянието е временно, за да го запратиш в миналото възможно най-бързо, трябва и покажеш, че може да разчита на теб. Че цениш в нея не само това, че правите секс. Не настоявай. За сметка на това и показвай, че мислиш за нея, прави и разни изненади, неща, които знаеш, че обича.

И не си мисли, че два месеца са кой знае какво за един аборт. Някои жени и цял живот не им е достатъчен, за да го превъзмогнат. Моментът за нея е труден и трябва да и помогнеш, не да се чувстваш пренебрегнат.



Тема KAK DA OBIASNIA 4e ABORTA BE6E PREDI 3.5 meseca ??нови [re: AlximikA]  
АвторAlximikA (Нерегистриран)
Публикувано19.03.05 10:21



KAK DA OBIASNIA 4e ABORTA BE6E PREDI 3.5 meseca ??
i 4e bremennosta nebe6e zelana..... i 4e sled kato go mahna tia kaza 4e e 6tastliva za6toto ve4e ni6to ne sedialo mejdo nas......

E sled podobni priazki ot neina strana..... nemislia 4e problema e v aborta

Eto i tazi sutrin se biahme sabudili i samo kato i nameknah za seks i izvedna6 i se dospa.......
Mnogo mi e gadno.... neznam kakvo da pravia
A viarvaite mi davam vsi4ko ot sebesi za da e dobre tia!
Ei sega me vidia 4e pi6a ne6to na komputara i sled kato nei kazah to4no kakvo pravia re6i 4e si pi6a s niakoia zena i se razsardi i izleze
E NEIA RAZBIRAM



Тема Re: KAK DA OBIASNIA 4e ABORTA BE6E PREDI 3.5 meseca ??нови [re: AlximikA]  
Автор pchelichkata maya (неповторима :))
Публикувано19.03.05 10:34



Аз съм изпадала в подобна ситуация (без да съм правила аборт) дълго време нямах никакво желание за секс и се заяждах постоянно с приятеля ми. Незнам какво ми стана беше през зимата , може някаква депресия да е била. Като се опомних се чувствах ужасно виновна за отвратителното отношение което проявявах към приятеля ми Чудя се как е ме е понасял .
Мисля че щом ти се е разсърдила че може да си контактуваш с друга явно ревнува. Едва ли ще ревнува човек за който не и пука.
Извинявай , не съм чела подробно предишните мнения но пробвал ли си да говориш с нея за това?

Carpe diem



Тема Re: KAK DA OBIASNIA 4e ABORTA BE6E PREDI 3.5 meseca ??нови [re: pchelichkata maya]  
АвторVi (Нерегистриран)
Публикувано19.03.05 11:15



Moже пред тебе да не признава че е от аборта. Аз направих аборт преди повече от 2 години, след това пак забременях и си имам детенце, но все още като се сетя за цялата история изпадам в депресия и хич неми е до секс. Дай и малко време, всеки по различен начин го преживява, дори и да казва че е нежелана бременноста, самото чуство че е живяло нещо в тебе и си го убил е ужасно бреме.



Тема И аз да изокам...нови [re: AlximikA]  
Автор Aяpa (ezeroto)
Публикувано21.03.05 16:45



Ще ти се сърди, ами...Ти защо не поговорш с нея за това, а си взел да питаш по клубовете Ние не можем да сме в душата и главата й...Кажи й всичко това, което те притеснява, кажи й, че се чувстваш кофти, че се тревожиш за нея...ГОВОРЕТЕ!Как искаш да я разбереш иначе...

Ти какво си?...Чудовище от приказките- ето какво е!


Тема Re: А бре, човеко,нови [re: AlximikA]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 16:54



Физически може би. Няма как да ти обясним усещанията на жената след аборт. Няма как да разбереш, защото сме различни. Дай й време и стига се самонавива за глупости. Все едно на теб да са ти правили някаква операция на пронстата или на топките и тя да ти се мята на всяко кьоше. Свама груба, но направо ми писва от мъжккото неразбиране




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.