Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:49 09.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема хора незаслужаващи любовнови  
Авторaз Hyф (Нерегистриран)
Публикувано22.02.05 07:39



Как мислите, има ли хора , който не заслужават да бъдат обичани.



Тема Re: хора незаслужаващи любовнови [re: aз Hyф]  
Автор xaджи Дoнчo (Табиетлия чиляк)
Публикувано22.02.05 09:14



Има хора, които не искат да го заслужат.

Безумству храбрых поем мы песню!


Тема Re: хора незаслужаващи любовнови [re: xaджи Дoнчo]  
АвторHyф (Нерегистриран)
Публикувано22.02.05 09:20



Когато на любов се отвръща с нещо, не мога и аз да го определя, облечено в любов ама не.



Тема Re: хора незаслужаващи любовнови [re: Hyф]  
Автор xaджи Дoнчo (Табиетлия чиляк)
Публикувано22.02.05 09:28



А какво е любовта за теб? Какво са проявите на любовта?
Трябва ли, за да изпитваш любов, другия да изпитва същото? Малко бартер - ти на мене, аз а тебе.

"облечено в любов" - таквоз животно нема. Любовта е вътре, а всичко останало са външни проявления.

Ти питаш дали заслужава да бъде обичан - да, всеки заслужава, даже най-големият престъпник заслужава да бъде обичан.

Нали правиш разликата между това да обичаш някой човек и да бъдете заедно с него? Има хора, с които не можеш да бъдеш заедно, които в живота не са способни да ти дадат това, от което имаш нужда, а даже може да те съсипят. Но това не пречи да ги обичаш.

Безумству храбрых поем мы песню!


Тема Re: хора незаслужаващи любовнови [re: xaджи Дoнчo]  
АвторHaф (Нерегистриран)
Публикувано22.02.05 09:40



Ето това ми е мисълта, за неосъзнатото нараняване на другия.Не очаквам бартел това звучи като ето аз ти давам такова количество любов ти ми отвърне с по-голямо от моето количество.Но пък също ми звучи като пазърлък аз мога да ти дам само това не очаквай повече от мен.Когато обичаш не ти ли се ще да надскочиш себе си. Или може би е редно да си кажеш аз обичам само от тази до тази рамка от там на там сори, нарушават ми се интересите. И що ли пък значи интереси в любовта. Защото когато обичам, но обичам истински моят единствен интерес е да обичам. Явно оставам неразбрана и още по явно съм от хората незаслужаващи любов.



Тема Re: хора незаслужаващи любовнови [re: Haф]  
Автор xaджи Дoнчo (Табиетлия чиляк)
Публикувано22.02.05 09:46



Ти си знаиш. Никого не смятам да убеждавам дали трябва да е обичан или не.

Любовта си има вътрешно и външно проявление.

Вътрешното остава незабелязано, докато двамата не достигнат такова ниво на взаимност, че да си усещат вътрешните състояния. Ама това е отвъд думите, жестовете, секса и т.н.

Всичко останало е външна проява и има безброй варианти. Любовта на котката към мишката също е вид външна проява.

Безумству храбрых поем мы песню!


Тема Re: хора незаслужаващи любовнови [re: xaджи Дoнчo]  
АвторHиф (Нерегистриран)
Публикувано22.02.05 09:52



А ако аз съм достигнала на ниво да усещам и най-финните вибрации на душата му , и той на моята също. Но въпреки това нещо не ми достига това как би го анализирал. Аз не искам да ме убеждаваш в нещо, просто говоря .



Тема Re: хора незаслужаващи любовнови [re: Hиф]  
Автор xaджи Дoнчo (Табиетлия чиляк)
Публикувано22.02.05 10:48



Объркана си много, не мога да ти схвана точно мислите.
Мислиш, че ти не заслужаваш любов?
Обикни себе си, ако ти не се обичаш - как очакваш някой друг да го направи.

Безумству храбрых поем мы песню!


Тема Няманови [re: aз Hyф]  
Автор Virgo (зодия дева)
Публикувано22.02.05 10:50



всеки заслужава да бъде обичан

Моменто ли си огорчена от някой?



Тема Re:нови [re: aз Hyф]  
Автор CondAmn (заливче)
Публикувано22.02.05 11:25



Аз съм чувала изказвания от сорта - ти си израснала без майка, затова не заслужаваш любов (и то от роднини). Сдруги думи - ти си някакво копеле, което няма нормално семейство и заслужава да е нещастно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.