Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:59 16.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Кажете ми за сексуалното въздържаниенови  
Авторkиkимopa (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 19:41



Една от авторките на тема тук казва в един постинг, че:

физиологически за една жена е много по опасно продължително време без секс от колкото за един мъж.

Доста учудващо. И на мен ми се е случвало да изкарам към шест месеца без секс, но необратими поражения засега не съм забелязала да ми е нанесло това. Пък и не съм фригидна, нито пък с някакви по-различни от обичайните сексуални практики. Изобщо всичко си ми е на мястото.
Обаче има ли нещо вярно в този цитат?
Кое е това опасно, което сполетява жената, ако не прави секс... едиколко си време?
Много ми е странно. Ще споделите ли какво знаете по въпроса?



Тема Re: Кажете ми за сексуалното въздържаниенови [re: kиkимopa]  
Авторж (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 20:03



абе какво вадите извън контекст неща, които съм казвала.
- първо не съм имала предвид 6 месеца под продължителен период,
-второ беше в отговор на един господин/ госпожа, който твърдеше, че за мъж е много по трудно да се въздържа, и затова не можел да ми даде съвет от личен опит.
-трето ИЗОБщО ОНАЗИ ТЕМА НЕ БЕшЕ ЗА СЕКСУАЛНОТО ВЪЗДЪРЖАНИЕ. какво сте се вкопчили. говорих за липса на ПАРТНЬОР т.е. на СТАБИЛНИ ОТНОшЕНИЯ С НЯКОГО без значение дали има секс или не.защото мен ме интересува емоционалния и психически аспект .
п.с. а за вреди- ами нередовен цикъл, стрес и други.
п.с.1стоп пикинг он ми.



Тема Re: Кажете ми за сексуалното въздържаниенови [re: kиkимopa]  
Автор Kontra ()
Публикувано01.02.05 20:03



aз нищо не знам по въпроса и въпреки че всички иначе толкова симпатични хора, които са успяли да устискат на ръчна по година и кусур имат искреното ми възхищение някак си не виждам за чий хуй ни е да задълбаваме толко грубо в дебрите на чисто хипотетичното

не отдавна една бивша ми разказваше как познат на нейна позната си имал "сериозни медицински проблеми", щото без да си пада запален чекист се озовал далеч от любовната си изгора, а за млад мъж било максимаааааааааааааааално опасно да не тръска чушката за повече от месец
абсолютни глупости
щото освен с гадже и аз мноо-мноо не съм по спортния чекибой съвсем наскоро не го бях тръскал буквално за 4 месеца - нито на чекия, нито със Сашка на задна прашка
верно е, че в тоя период постоянно и перманентно със и без причина ... просто си стърчеше ... до степен в която в един момент косматия крив доста странно някак си ... изтръпна
но еби му мамата - още си е на мястото, жив и здрав, крив и курав
и въпросната бивша изобщо не съжалявам, че я разкарах
прекалено беше тъпа, късаше ми нервите

както и да е - тва дет всъщност исках да кажа общо взето се изчерпва с абсолютните глупости и липсата на файда от излишна реторика по темата



Тема нещо което ме шокиранови [re: kиkимopa]  
АвторБлyдницa (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 20:30



и научих наскоро..приятелка на майка ми отстрани идеалното семейство той никога не и повишава тон....тя го гледа в очите след 40г. брак
на погребението му пристига и любовницата с която въпросния има връзка близо 20г
малко след погребението тя разказа, че той от 20г. не е правил секс с нея
, при това тя е от старото поколение на 60г..така, че никога не му е изневерявала, маструбацията също е нещо непознато / сигурна съм/ и след всичко това тя продължава да го обича
не казвам, че трябва да е пример за някого.. да не дава Господ за никоя тук
късмет



Тема Re: Кажете ми за сексуалното въздържаниенови [re: kиkимopa]  
Автор *pearl (в короната)
Публикувано01.02.05 20:40



говори се за сексуално въздържание ако повече от три години не си имала сексуални контакти. шест месеца без секс не се смята за въдържание .

скоро четох една статия че докато мъжете прибягват редовно до самосекс, малко жени го правят и считат че е нормално.

не съм видяла жена да е умряла защото се е въздържала от секс. а и секса при жените е по-скоро в главата - от там психическите разтройства при жените са по-често срещано явление отколкото при мъжете ако се наложи въздържание от секс - било то доброволно или доброзорно.

не искам да те дразня но монахините живеят до дълбока старост - не само защото живеят близо до природата .


Вчера е история, утре е мистерия, днес е подарък .


Тема Re: Кажете ми за сексуалното въздържаниенови [re: ж]  
Автортцъ (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 20:42



да ти припомня какво каза - '' и дали след това няма да ми бъде още по-трудно да се напасна с друг човек. всички около мен са постоянно с гаджета и един месец им се вижда проблемно, а аз явно съм свикнала...''


обаче неа значение



Тема Re: нещо което ме шокиранови [re: Блyдницa]  
Автор Kontra ()
Публикувано01.02.05 20:55




брутализмо

горката жена



Тема Re: Кажете ми за сексуалното въздържаниенови [re: ж]  
Автор DarkCat (хищна)
Публикувано01.02.05 20:57



нека се разчепка темата де нали гледаш че е скука

във виртуалния свят проблема е, че го има черно на бяло и трудно може да се отметне човек .... мда....пък някои неща как изглеждат като са извадени от контекста....



Тема Re: нещо което ме шокиранови [re: Kontra]  
Автор !Блyдницa (/любопитна/)
Публикувано01.02.05 20:58



и най-странното е че не е само тя така...но пък казват че имало и такава любов

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: нещо което ме шокира [re: !Блyдницa]  
Автор Kontra ()
Публикувано01.02.05 21:10



честита регистрация

може би съм твърде прост, но тва не мога да го разбера
ако е ... несподелена любовна драма - за повече нема как да върже и ти е приятно дори само да си с човека - хубу
но за съпруг и съпруга за мен тва, дет академично му викат платонична любофф започва и свършва със случая от оня виц - " има с кой, има къде, няма с какво "




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.