Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:22 19.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Коментар относто събитията от последните дни.нови  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано01.02.05 10:40



Или казано направо смятам, че крайно време да си изберем модератор ако не за друго то поне за да банва и трие такива като Ежко.
Който е ЗА нека остави един постинг в подкрепа. Смятам, че е необходимо за спокойствието на клуба.

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Re: Коментар относто събитията от последните дни.нови [re: AЛБATPOC]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано01.02.05 10:42



Съгласна.
Няма ли желаещи доброволци?



Тема Re: Коментар относто събитията от последните дни.нови [re: AЛБATPOC]  
Автор xaджи Дoнчo (Табиетлия чиляк)
Публикувано01.02.05 10:45



Нека си поства.
И без това всички го виждат, колко е жалък.
Езерото и аз му зададохме няколко въпроса, та се посра.
Поне да се посмеем на хорската простотия.
На мен ми е забавно.

Каждый мужчина в душе бармалей.

Редактирано от xaджи Дoнчo на 01.02.05 10:46.



Тема Re: Коментар относто събитията от последните дни. [re: xaджи Дoнчo]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано01.02.05 10:47



Мдааа, Ежко, ако не друго, то поне раздвижи клуба. Че беше доста позаспал по едно време.



Тема Re: Коментар относто събитията от последните дни. [re: xaджи Дoнчo]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано01.02.05 10:56



Принципно съм съгласен, но онази тема за абортите просто преля моята чаша на търпението. Има моменти в живота на една жена, когато тя е в много уязвимо положение и ако бъде акатувана по подобен начин в такъв момент просто ще бъде наранена за дълго и дълбоко. Смятам, че в името на спокойствието на жените, които всички (надявам се) обичаме би трябвало да се опитаме да осигурим по някакъв начин техния комфорт тук.
Затова аз смятам, че клуба се нуждае от модератор. Дай боже да не се налага да се намесва или почти да не се налага, но винаги ще има някой откачен побърканяк който да намери нечие слабо местенце и да наранява тези, които ги боли.

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Re: Коментар относто събитията от последните дни. [re: AЛБATPOC]  
Автор woman (Любяща и любима)
Публикувано01.02.05 11:09



Да, това е много градивна позиция - дай да елиминираме всичко, което не ни харесва, да трием истината, от която боли, да банваме хората, които ни дразнят с позицията си... Ако следваме това, значи всеки трябва да си има клуб, в който да си пише сам, защото ние непрекъснато се дразним едни от други... Аз пък, не искам да чета цинизми и ругатни тук...
Също така не искам да се обижда, човек заради принципите и морала му... Е, според теб - да изритам 10 човека, да закрия клуба или... просто да спра да пиша тук, като не ми харесва?!?
Постингът ми за предишния дух в клуба беше не, за да казвам какво ми харесва на мен и какво не, не за да дразня или обиждам, а да припомня, че този клуб никога не е имал модератор, че именно дамите в него са го поддържали така, както поддържат себе си или къщите си..., съответно и мъжете са били Мъже... И всичко това предполага една атмосфера на толеранс, изслушване, търпимост и пр., както в едно семейство, ако щеш...
Модераторът в случая би бил свекървата..., или съдията в бракоразводен процес..., или любовникът... Без да обиждам никой от изброените персонажи, вкл. и Модераторите . Но, истината е, че този клуб винаги е бил различен от останалите, това исках да подчертая. Явно, вече не може да се запази такъв и ще има нужда от страж... Но, ако той го пази от ценните, истинни и естествено като такива - болезнени теми, а не от простащината, значи клубът трябва да се преименува по - скоро на древна професия, отколкото да носи името на Жена... Защото Жената преди всичко дава живот, обича, пази, вярва, и не на последно място все пак е красива...



Тема Re: Коментар относто събитията от последните дни. [re: AЛБATPOC]  
Автор didata (nova)
Публикувано01.02.05 11:11



на мен пък не ми е забавно. единствената цел на тоя пръдльо Ежко е да създава гадно и тягостно настроение. не влизам в клубовете за да се обременявам с гадости. при това не съм от чувствителните, никак даже, при това му прочетох само 10% от гнусотиите, и пак ми остави гаден вкус в устата. Веднага модератор. Да се затрие този Ежко!



Тема Re: Коментар относто събитията от последните дни. [re: AЛБATPOC]  
Автор Bълk (по-нов и по-лош)
Публикувано01.02.05 11:16



модератор няма морално право да трие мнения и отказва на достъп на потребителя заради това, че мнението на потребител е по-различно от това на другите.



Тема Ех, дидке, дидке - развалих ви рахатлъка,, понеже [re: didata]  
Автор Eжko_ (_бодлидрешко)
Публикувано01.02.05 11:20



не искате да чуете истината, нито да я погледнете с открито лице, неже ли да я приемете с чисто сърце.


Знаете ли, някак си НЕестествено ми звучат думи като "пръдльо" , излезли от сърцето на една Ж е н а.

". . . Защото от препълнено сърце говорят устата. . . " (Матея, 12:34)



Господ е мое упование

Редактирано от Eжko_ на 01.02.05 11:24.



Тема Re: Ех, дидке, дидке - развалих ви рахатлъка,, понеже [re: Eжko_]  
Автор didata (nova)
Публикувано01.02.05 11:27



въобще не ме интересува ТВОЯТА извратена болнава истина, нито ще споря с теб, нито ще ти чета писанията дето си се хабил да ги пишеш. дръж си я черната ти истина, отглеждай си я, поливай си я, и се наслаждавай на нещастното си депресантско битие.

а пък на моята улица грее слънце, знаеш ли? и животът е толкова хубав




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.