Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:00 02.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Коментар относто събитията от последните дни.нови [re: AЛБATPOC]  
Автор Bълk (по-нов и по-лош)
Публикувано01.02.05 12:42



това е малко субективно, но е така, клубарите сами си определят правила и се стараят да ги спазват. Модератор е необходим при трагични случаи когато дискусията или е извън правилата на форума или излиза от рамките на общоприет нетикет.

Но, не забравяй и другото, мъжки и женски клуб са общи клубове и модерирането е доста ограничено поради специфика на тези клубове. Не можеш да триеш или заключваш мнение на някой мъж в женски клуб защото то не съвпада с мнението на жени, стига да не се минава границата на общоприетите норми и правилата на клуба.



Тема Re: Коментар относто събитията от последните дни.нови [re: woman]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано01.02.05 12:50



Абортът може и да е убийство, но определено не смятам, че други имат право да решават вместо тази, която ще го прави. Нито имат право да издевателстват психически над нея. Дали ще реагираш по същия начин ако се наложи на собствената ти дъщеря или ще се опиташ да търсиш най-доброто решение?
Нека не забравяме колко се пречупват проблемите през собствената ни призма и нека се опитваме да бъдем взаимно толерантни.
А за тези, които няма да се съобразят с това нека си изберем един полицай. Понякога дори само наличието на полицай е достатъчно за успокояване на страстите. Все пак едно е да си сигурен, че няма модератор в клуба а съвсем друго е ако вероятността да те изтрият съществува. Това автоматично слага задръжки на много хора. Повярвай ми.

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Re: Коментар относто събитията от последните дни.нови [re: Bълk]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано01.02.05 12:53



Аз не искам да трия никого. Аз искам просто да се спазва добрия тон и да не се издевателства над хора в тежък за тях момент. Случвало ми се е да видя как някой се срива понеже е бил в тежък момент и някои капки от клубовете са преляли чашата.

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Re: Коментар относто събитията от последните дни. [re: AЛБATPOC]  
АвторMoмичe (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 12:55



Понеже аз съм виновницата за тези събития, мога да ти кажа, че нищо не можа да ме разколебае или нарани. В живота си съм била толкова наранявана, че знам как да игнорирам хора, които подхождат само с такова намерение. Случи ми се нещо много неприятно. Но знаех, че мога да се справя и успявам. Сама съм, но не се оплаквам, бащата просто се доказа като незаслужаващ вниманието и уважението ми. И вече е в миналото. А и познавам много хубави и стойностни хора, чиито качества сега оценявам още повече, от позицията на човек, преминал през тежък момент и видял много от своите илюзии да се сриват, включително тази, че съм умно момиче, което няма да допусне да му се случи това. Сигурна съм вече и че никога няма да си позволя с лека ръка да съдя някой направил грешка от наивност или просто човещина... И страшно съм доволна, че има и сред вас ведри и добри хора.



Тема Re: Коментар относто събитията от последните дни. [re: AЛБATPOC]  
Автор Bълk (по-нов и по-лош)
Публикувано01.02.05 12:59



значи, автора на темата трябва да си дава сметка, че ще има какви ли не мнения по нея, не може да се очакват само добри, това е публична дискусия, както има някой "за" и е аргументиран, така ще има и някой "против" и също е алгументиран. Тежеста на момента в който се намира автор никого не го интересува, темата може да бъде дискутирана още години след това стига да не отиде в архива.



Тема Re: Коментар относто събитията от последните дни. [re: Bълk]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано01.02.05 13:05



Може и да е така, но определено смятам, че думите Хомо Сапиенс би трябвало да означават и наличие на някакъв разум, както и поне мъничко добронамереност. Ние животни ли сме или човеци?

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Re: Коментар относто събитията от последните дни. [re: Moмичe]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано01.02.05 13:12



Честно да ти кажа аз нещата при теб в крайна сметка ги почувствах (имам предвид след пояснението ти, че вече си направила аборт) не толкова като колебание колкото като проверка на общественото мнение. Дали съм прав не зная. Я си представи обаче как би се почувствало едно момиче, което се колебае какво да направи? Ако искаш да коментираме нещо бих го направил с удоволствие, но нека не е в тази тема. Нея я пуснах специално по повод това да се реши дали да има модератор в клуба или да няма.
Личното ми мнение е че е добре да има. Ако повечето хора решат, че не е добре да има значи няма да има. Точка.

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема абортът не е убийство. точка [re: woman]  
Авторж (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 13:14



ама защо го казвате абортът е убийство като научен факт- то не е научен факт- а интерпретация. твоята интерпретация. много други хора/ доста вещи/ смятат, че не е. за мен абортът не е еквивалентен на това да убиеш роден човек. така , че няма точки мочки:)
това, което ме дразни в ежко, не е ,че си има мнение, а че го изказва натрапчиво по 300 пъти- това е пасивна агресия и е по неприятно от това, някои да те псува и нарича с обидни епитети.



Тема Re: Коментар относто събитията от последните дни. [re: AЛБATPOC]  
Автор Bълk (по-нов и по-лош)
Публикувано01.02.05 13:15



което и да е мнение публикувано в общото пространство може да получи както позитивни така и негативни отговори (стига да не излизат извън границите) и това не е повод за модериране. Не можеш да очакваш, че ти като пуснеш мнение с еди кой си проблем и да получиш само положителни и подкрепящи те отговори (то и при пускане можеш да напишеш така, че всички или ще те подкрепят или ще то отричат).



Тема Re: Коментар относто събитията от последните дни. [re: AЛБATPOC]  
Автормoмичe (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 13:16



По-скоро темата ми беше опит да се свържа с други минали през този път, за споделяне и взаимоуспокоение. Защото по разбираеми причини не съм казала на никого какво ми се случи. А е трудно да пазиш само в себе си такова нещо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.