Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:24 11.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Коментар относто събитията от последните дни.нови [re: woman]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано01.02.05 12:18



Нещо в края на постинга ти ме навява на мисълта, че не вярваш, че обичам жените. Няма да се занимавам с това. Само ще ти кажа какво е моето виждане за ролята на един модератор по принцип.
Ролята на модератора не е да ограничава мненията а по-скоро да служи за нещо като предпазен клапан в момента в който почне да се сипе помия и простотия и след отминаването на този момент модератора просто пак трябва да потъне. Има поне няколко клубчета, които са модерирани наистина добре.
Има и още една роля на модератора, но тя тук едва ли ще е нужна, защото тя се отнася само до клубчетата в които има приети правила.
И естествено модератора трябва да се подчинява на мнението и желанието на клубарите.
Това е моето мнение по въпроса. Що се отнася до темата на Ежко нещата можеха да бъдат и много по-меки ама така нареченият 41 годишен мъж определено не си пада по деликатните изпълнения. Може и да не му харесва, но аз определено го смятам за грубиян.

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема ПРОТИВ МОДЕРАТОРнови [re: AЛБATPOC]  
Автор DarkCat ()
Публикувано01.02.05 12:20



как така ще трие различните????

я стига, че това почва да избива на фашизъм.

клуба е свободен, всеки има право на мнение. различните не се убиват с камъни. който иска чете и пише, който не иска да не отваря теми на определени клубари. точка

С ДВЕ РЪЦЕ ПРОТИВ МОДЕРАТОР



Тема Re: Коментар относто събитията от последните дни.нови [re: didata]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано01.02.05 12:23



Е, на теб май ти трябва ASSASIN от клуба на разведените ама той се отказа от модераторстване преди няколко месеца.
Аз не бих нарекъл Ежко пръдльо. Той определено е интелигентен и умен а в такива ситуации това само увеличава поразиите, които той може да направи. И като съчетаем това с манията за богоизбраност определено нещата стават като селски кенеф в който си хвърлила пакетче мая пролетно време когато слънцето е пекнало.

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Re: Коментар относто събитията от последните дни. [re: AЛБATPOC]  
Автор DarkCat ()
Публикувано01.02.05 12:24



този клуб си е добре без модератор.

Какво толкова си се загрижил за женския клуб?? Така си е чудесен



Тема Re: Коментар относто събитията от последните дни. [re: Bълk]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано01.02.05 12:26



Но модератор има право да изиска от потребител да спазва добрия тон и има право да модерира тези части от мнението на потребител, които са извън добрия тон. Прав ли съм?
Освен ако в правилата приети от клубарите изрично е заложено че псувните и цинизмите са разрешени.

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Re: Коментар относто събитията от последните дни. [re: DarkCat]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано01.02.05 12:31



Ами тогава да помолим Ежко да пусне още няколко теми. Ти го помоли. Аз не мога, защото това местенце определено винаги ми е харесвало и това, което стана в него тия дни не ме радва.
И защо ми се струва, че от твоя постинг лъха неприязън? С какво я предизвиках? Можеш и на бележка да ми кажеш какво те смущава. Подозирам какво е, но ще изчакам бележка от теб за да ти обяснявам.

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Re: Коментар относто събитията от последните дни. [re: AЛБATPOC]  
Автор didata (nova)
Публикувано01.02.05 12:33



аууу, какъв бисер имало - защо не си ме запознал още с този ASSSASIN? да ме препоръчаш в най-скоро време



Тема Re: Коментар относто събитията от последните дни. [re: AЛБATPOC]  
Автор woman (Любяща и любима)
Публикувано01.02.05 12:37



Не съм се съмнявала в любовта ти към жените!!! Сакън! Защо реши така?
Ами, ок - както казах, щом се налага, налага се... Въпросът е там кое е помия и кое не и кой ще го определя това...
Ако човек, който нарича нещата с истинските им имена е грубиян - ок.
Не можем да си живвем с напудрени, розови, успокояващи ни названия на истинските, брутални и груби неща от живота ни.
Да - абортът е убийство. Точка. Случва се. Така, както се случва да убиеш на война, примерно, което е различно, от това да убиеш бабичка за пенсията й. Има си Кой да реши кое убийство какво е, и кое е оправдано, ако изобщо има такова. Но, думата е убийство.
Както думата за заложниците ни в Ирак е обезглавяване.
Както думата за пияния шофьор, убил дете е убиец.
Както думата за липса на ценности и вяра е - пустош.
Много е лесно да се крием зад нови, съвременни определения - като това да наречеш "чуждо присъствие" робството ни... Чудя се, ако сега стане такова нещо... Ще се хвърлят девойки от скалите ли?!? Пфу! По - скоро добре ще се изтъргуват, като гледам какъв е моралът напоследък...



Както и да е. Желая на всички поне не толкова разрушителни и грозни чувства и емоции.



Тема Ще ти разкажа една историйка. [re: DarkCat]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано01.02.05 12:40



Преди време в едно друго клубче беше пусната една тема озаглавена "приятно четене". Темата може и да имаше своето основание по принцип, но определено беше много далече от приятно четиво. Не зная какво е нивото ми на чувствителност. Не съм грубиян, но и не се имам за прекалено чувствителен. От онази тема обаче в буквалния смисъл ми се доповръща. При това нямах отношение към ситуацията описана в темата. Направо не ми се мисли какво би станало с жена, която е имала отношение към подобна ситуация и налети на темата. Вероятността да изпадне в криза или шок според мен е напълно реална.
Не ме питай нито за клубчето нито за клубарката, която беше пуснала темата. И сега се заобикаляме с нея когато вляза в онзи клуб.
Дай боже никога да не разбереш за какво точно говоря и никога да не попадаш в подобна ситуация. Аз казах.

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Re: Коментар относто събитията от последните дни. [re: didata]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано01.02.05 12:41



Ще го намериш в клуба на разведените. Това е бившият им модератор. Приятен на живо и остър в интернет.

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.