Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:31 11.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Коментар относто събитията от последните дни.нови [re: AЛБATPOC]  
Автор V-Пpинцeca нa мpaka (НейноВисочество)
Публикувано01.02.05 17:59



аз съм ЗА
само, че не виждам как точно ще помогне това - по принцип не можеш да триеш мнение само защото не съвпада с твоето ....... тя и простотията по-принцип си има граници, но в Ежковия случай тя няма и тябва нещо да се направи

I like it when we go to extremes, You let me live my dreams...


Тема А в твоя случай?нови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 18:10



май и там няма...



Тема Re: Анови [re: aз]  
Автор V-Пpинцeca нa мpaka (НейноВисочество)
Публикувано01.02.05 18:14



с интелектуални титани като теб .... не смятам и да споря

I like it when we go to extremes, You let me live my dreams...


Тема Re: Анови [re: V-Пpинцeca нa мpaka]  
Авторж (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 19:01



виж "аз"-ът, чиито обръщения са само производни на "курви", може да бъде трит с кееф:)



Тема Re: Анови [re: ж]  
Автор Kontra ()
Публикувано01.02.05 19:19



та де ги тия курви, дет викаш ?
само свиркай и веднага ше се пръкне поне един висококачествен мъж, дет да ги оправи ... с кееф :)



Тема Прединови [re: AЛБATPOC]  
Автор *pearl (в короната)
Публикувано01.02.05 19:32



няколко месеца имаше избор на модератор, но тогава пишещите тук бяха на мнение че не е нужен такъв .


Вчера е история, утре е мистерия, днес е подарък .


Тема Re: противнови [re: AЛБATPOC]  
АвторKontra (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 19:41



братле, осъзнай се :)
кво чАк толко си ръгнал да триеш и кой чак па прелиташ да банваш в поредната виртуална драма ?
поне по подразбиране всички тук сме възрастни хора
и колкото и трогващи да са загрижеността ти за спокойствието в клуба и общото ни благо някак си не виждам де са тълпите от огорчени чупливи кукли


от 4 години и един ден:) съм регистриран в дир-а, а се навъртам наоколо дори от по-отдавна - и иначе плюсовете са доста спорни, а па за клуб без що-годе определена тематика мъдураторът е по-голяма спекария отколкото полза
аджеба, "кому е нужно туй насилие ? " :)
твърдо против



Тема Re: противнови [re: Kontra]  
Автор DarkCat (хищна)
Публикувано01.02.05 20:33



я какво хубаво си му го казал....така де, в няколко реда



Тема Re: противнови [re: DarkCat]  
Автор Kontra ()
Публикувано01.02.05 20:51



затрогващи поздравления както и росни китки изпращай от понеделник до петък сутрин между 9 и 10, а в събота следобед от 2 до 3
освен ако не си изрусена и брутално, и некултурно на зор да кръшкаш с нещо бая младо, максимално мъжествено, почти толкова скромно и учудващо ентелигентно в неделя не давам да ме тормозиш, щото ми е полов ден, демек тогава отебавам всякаква работа



Тема Re: противнови [re: Kontra]  
Автор DarkCat (хищна)
Публикувано01.02.05 20:54



ще се старая да се вместя с китките в посочените часове

бруталност колкото искаш, но по изрусеност не отговарям на критериите и затова отивам да подсмърчам и си правя самокритика




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.