Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:13 11.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Благодаря ти за любезността.нови [re: AЛБATPOC]  
Автор Bълk (по-нов и по-лош)
Публикувано01.02.05 15:56



знам лошите страни, нали аз съм модератор в мъжки клуб. Просто се опитвам да кажа, че да си модератор не значи това, че ще триеш нещо различно от мнението ти.

Пък и не значи да триеш нещо различно от мнение на мнозинство, защото това не е демократия а е демократически централизъм (комсомолската му работа насаждаща повиновение към тълпата)


Редактирано от Bълk на 01.02.05 15:57.



Тема Re: не,нови [re: DarkCat]  
Авторж (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 15:57



мисля, че алб. просто се дразни на ежко , а не че толко има мерак да модерира. което си е съвсем човешко. и мен ме дразни тоз. не мисля, че писанията му имат някакви катастрофални последици и определено не се класифицират като спам или обиди и явно и модератор не би могъл с чиста съвест да ги изтрие...ма пак си дразни. с тези правила най много мен да ме филтрират с всичките ми епитети по бодливия.



Тема Re: не,нови [re: ж]  
Автор DarkCat (хищна)
Публикувано01.02.05 16:02



вероятно да, ще подлежат на модериране тези които по си изпускат нервите. Ежко достатъчно разумно пише, така че да няма причина да бъде заключен или изттрит. но виж останалите дето скачат срещу него с обидите и определенията...

а пък аз си мисля че на АЛБАТРОС просто му е мерак да стане модератор, но е лисичест и се прикрива



Тема Тебе ще те предложа за модераторка.нови [re: DarkCat]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано01.02.05 16:28



Аз може и да съм лисичест, но съм праволинеен и почтен за разлика от една котка, която криволичи из тъмното.

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Re: Благодаря ти за любезността.нови [re: Bълk]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано01.02.05 16:43



Зная добре че си модератор в мъжкия. И други неща зная за теб, но нека ги коментираме на срещата на клуба ако дойда. Става ли? Когато се случи да се срещнем очи в очи ще ти кажа каква треска имаше ти в моите очи доста време. Приятно ми е, че все пак си я изгладил.

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Противнови [re: AЛБATPOC]  
Автор Jill (на война)
Публикувано01.02.05 16:48



Не пиша много често тук, но все пак да си кажа.. Против съм модераторите по принципни съображения. До сега във всички клубове, в които съм се задържала по-дълго съм гласувала против. В различните случаи е имало различна развръзка, но забелязах, че клубовете с модератори се превръщат по-лесно в затворено общество, което не допуска нови членове. Това не е единствената причина естествено, но допринася.

Пиша и в клубове, които нямат модератор - няма големи проблеми.

Спам&Реклама темите бързо слизат на задни страници и не пречат никому.

Така че.. ви съветвам да се откажете от модератор.

...if men are to be ruled, then the enemy is reason.


Тема мда..нови [re: ж]  
Автор Jill (на война)
Публикувано01.02.05 16:50



То, ако човек и в нета не може да си отпусне душата и да си каже какво мисли за другите, то каква остава за реалния свят..

...if men are to be ruled, then the enemy is reason.


Тема Re: Коментар относто събитията от последните дни.нови [re: xaджи Дoнчo]  
Автор Eжko_ (_бодлидрешко)
Публикувано01.02.05 17:08




Нека си поства.
И без това всички го виждат, колко е жалък.
Езерото и аз му зададохме няколко въпроса, та се посра.
Поне да се посмеем на хорската простотия.
На мен ми е забавно.


Здравейте хаджи,
Как сте, поуспокоиха ли се духовете

"На мен ми е забавно", казвате. Знаете ли, когато прочетох Вашият постинг, и на мен ми стана забавно. С Ваше позволение Ви съветвам, да си го прочетете и Вие няколко пъти - може пък накрая и да разберете защо.

Хайде, със здраве и лека, спокойна вечер

Редактирано от Eжko_ на 01.02.05 17:15.



Тема Re: безнови [re: !Блyдницa]  
Авторkaka ти (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 17:19



Още повече, че пише - Женски клуб, само за жени. Аз нямам нищо против да го посещават мъже, де.Но да не се изживяват като ''власт имащи".



Тема Re: Коментар относто събитията от последните дни.нови [re: Eжko_]  
Автор xaджи Дoнчo (Табиетлия чиляк)
Публикувано01.02.05 17:30



Още ли не си си намерил кой да ти смени памперса?


Виж, аз не се подигравам на теб, а на начина ти на мислене.
Уви, достигнал си наивността на детската душа, но не и чистотата.
И до романтичността на Дон Кихот си далеч.

Каждый мужчина в душе бармалей.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.