Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:01 11.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: ех, ще взема да отида на едни курсовенови [re: DarkCat]  
Автор xaджи Дoнчo (Табиетлия чиляк)
Публикувано01.02.05 14:57



А аз ти давам пример.

Че като съм различен и споделям някаква идея, не се отнасям към другите като към по-долни от мен или като към заблудени. И не си въобразявам, че имам мисия да спася света, като втълпявам вегетарианството на околните.

Както ако любител на ръчно плетени пуловери започне да праща по няколко теми на ден, обяснявайки ти, че не бива да носиш пуловер от фабрика, защото ще гориш в ада.

Каждый мужчина в душе бармалей.


Тема не си ли даваш сметка ...нови [re: AЛБATPOC]  
Автор Bълk (по-нов и по-лош)
Публикувано01.02.05 15:02



.. че който и да е от хора отговарящи на постингите ти може да е същия Ежко но е с друг логин или там не знам какво?

или може би ти и Ежко сте една и същата персона и така се бъзикате с умове и мненията на хората (вид шизофрения), м? Все пак сме в Интернет и анонимното пространство


Редактирано от Bълk на 01.02.05 15:10.



Тема Re: Враг пред портата а :))))нови [re: AЛБATPOC]  
Автор DarkCat ()
Публикувано01.02.05 15:09



не съм си закачила табелка "Аз съм стойностен човек"

страхувам се не от това че ще бъда персонално модерирана, а от променената обстановка в клуба и от угрозата всеки с различно мнение от модераторката да бъде поставен под забрана



Тема Re: Разгеле :)))) [re: AЛБATPOC]  
Автор DarkCat ()
Публикувано01.02.05 15:11



мисля след малко да ме хване виртуална шизофрения и тогава ще се издави всичко....



Тема Re: Враг пред портата а :)))) [re: DarkCat]  
Автор Bълk (по-нов и по-лош)
Публикувано01.02.05 15:13



то и аз се опитах това да му кажа, ама в отговор слушам промиване на мозъка с тема "добронамеренност" и там какво ли не.



Тема айде курс за ръчно плетиво [re: xaджи Дoнчo]  
Автор DarkCat ()
Публикувано01.02.05 15:13



от утре

най-лесния начин някой да замине в небитието /визирам 2-ра страница/ е да не се пише в темата му....лесно, просто, ............. и трудно изпълнимо



Тема Re:добронамереността [re: Bълk]  
Автор DarkCat (хищна)
Публикувано01.02.05 15:17



като някой почне да иска да прави добро и веднага изпадам в притеснение

все ми се върти в главата, че цялата тая доброрнамереност е за модераторския флаг /както мисли и !Блудница/ ....

пък и такива спасители..... хм, я виж ти...



Тема Re: айде курс за ръчно плетиво [re: DarkCat]  
Автор xaджи Дoнчo (Табиетлия чиляк)
Публикувано01.02.05 15:18



И по шев и кройка и по тъчене. Че ризите задължително трябва да са на ръка ушити, от ръчно тъкан плат!

Ми не е баш така, щото този някой продължава да си пише в темата, а все някой се наема да му отговори.

Каждый мужчина в душе бармалей.


Тема Re: айде курс за ръчно плетиво [re: DarkCat]  
Автор xaджи Дoнчo (Табиетлия чиляк)
Публикувано01.02.05 15:21



Обаче виж че доста живна клуба, пък и всеки си показа уменията/неуменията да води спор по деликатна тема.
Изказванията на доста хора само ми затвърдиха положителното мнение за тях. Макар и не всички да съвпадаха с личната ми позиция.

Каждый мужчина в душе бармалей.


Тема Re:добронамереността [re: DarkCat]  
Автор Bълk (по-нов и по-лош)
Публикувано01.02.05 15:21



функциите на модератор са доста по-различни и много точно се определят от правила които всеки един от нас чете регистрирайки се в този форум.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.