Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:53 29.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема За живота, жените, мъжете, клуба, модератора и пр.нови  
Автор woman (Любяща и любима)
Публикувано28.01.05 17:45



Само няколко примера за това какво представляваше клубът преди време. Ще кажете, че е невъзпитано, защото участвам в повечето теми... Ами, приятно беше и увличищо..., и истинско удоволствие да се говори с хората тук... Сега не знам къде са те, нито кои са. Знам само, че преживях много топли и пълноценни часове, че ме научиха на много неща и, ако съжалявам за нещо то е, че не ги познавам реално.
Не знам защо атмосферата вече не е същата, нито юзерите... Жените ли станахме по - груби, мъжете ли по - малко мъже, или просто и това тук се "побългари"?!
Каквото и да е, моля почерпете се с малко хумор, нежност, класа и много, много толерантност:

, , , ,



Тема Re: За живота, жените, мъжете, клуба, модератора и пр.нови [re: woman]  
Автор Kontra ()
Публикувано28.01.05 17:54



наистина от каките дето пишеха тук преди 3-4 години съвсем буквално ни една не е останала



Тема Re: За живота, жените, мъжете, клуба, модератора и пр.нови [re: woman]  
Автор alex4o (Black Hole)
Публикувано28.01.05 17:56



Мдамм... фрапираща разлика...
Ако добавя още малко коментар, ще ме линчуват... За това, в заключение...
Блазе ти, че си имала възможност да се насладиш на тогавашния дух..




Тема Re: За живота, жените, мъжете, клуба, модератора и пр.нови [re: alex4o]  
Автор Kontra ()
Публикувано28.01.05 18:13



сегашните хора също ич не са лоши, макар че в доста теми работата яко избива и направо набива на .."обичайните заподозрени"
тва заради което на мен ми е спек е, че мноо теми са гола вода
в смисъл то винаги към 1/3 от спама си е било идейни размисли над просълзяващата любовна драма на поредната анонимка, което си е съвсем нормално, ма все пак ... ский са кво става, батка
драма в 5 действия за аборта, дето още от третия постинг е на светлинни години от неква такава... конструктивна дискусия, а преди тва урина едно в десет - мъжете такива, мъжете онакива, на мъжете тва, на мъжете онова и ох, леле, красно Ганкеле, и много моля последния да затвори вратата



Тема Re: За живота, жените, мъжете, клуба, модератора и пр.нови [re: woman]  
Автор DarkCat ()
Публикувано28.01.05 18:22



преди също си е било "българско".... или бъркам?

хубаво че сте се забавлявали и Ви е било добре...ще си откриете друго такова приятно място



Тема Re: За живота, жените, мъжете, клуба, модератора и пр.нови [re: Kontra]  
Автор alex4o (Black Hole)
Публикувано28.01.05 18:32



За това ги подминавам с 200 такива...

1 човек може да си поддържа сам темата пишейки с 20 ника... кажи ми, за к`во да се завирам в подобен бълвоч?

Ми те не могат да станат общество, щот не могат да се опознаят...
забелязах, че стари регнати никове, които ми беше кеф да следя, отдавна липсват...
и сега има, но се броят на 2 - 3 пръста..




Тема Re: За живота, жените, мъжете, клуба, модератора и пр.нови [re: alex4o]  
Автор Kontra ()
Публикувано28.01.05 18:38



верно че баш са е доста спечено, но аз съм оптимист, че скоро ше се изправи неправдата
в един момент дори и на тия, дет най-брутално бозят ше вземе да им писне



Тема Re: За живота, жените, мъжете, клуба, модератора и пр.нови [re: Kontra]  
Автор alex4o (Black Hole)
Публикувано28.01.05 18:54



Свежото се усеща... както и антипода му...
Всеки както си го влече, личен избор, нали?..



Тема Re: За живота, жените, мъжете, клуба, модератора и пр.нови [re: alex4o]  
Автор Kontra ()
Публикувано28.01.05 19:24



ахъ
а във връзка със ставането на " общество " , а и по принцип де - бах мама му, абсолютно квото и да е - винаги има неко тъпо копеле, дето нещо/някой да му е крив и да не е доволен
в Кино примерно работата е мноо лежерна
петнайсетината регистрирани ник-а, които спам-им най-често горе-долу си се знаем кви сме и почти всеки месец си се сбираме на бира
докара се в клуба неква анонимка, дето по случай, че като цяло не харесахме Александър искаше " да ни се празни в устата " и модераторът тъй като не спи по цял ден в клуба баш тогава не беше на линия и съответно веднага изскочи още некъв с почти-идейни размисли за некви " тесни приятелски кръгове " и прочие
отплеснах се
мисълта ми беше - мама им дееба на мазните педеруги, дет са самотни, нещастни и недоебани, и по тоя случай в стил самотния гей решават да изправят неправдата на останалите, щото те са тъпи, очи нямат и след като не са го поемали анално не виж ли - не знаят горките ква е истината, и пътя, и живота
педерастия до шия



Тема Re: За живота, жените, мъжете, клуба, модератора и пр.нови [re: Kontra]  
Автор alex4o (Black Hole)
Публикувано28.01.05 19:38



Май те разбрах накъде биеш, но наистина не съм се ровил в тези теми, даже не съм и надзъртал... зад... бодливата тел?...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.