Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:32 27.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Нямате ли сърца бе, хоранови [re: Eжko_]  
Автор Jill (на война)
Публикувано28.01.05 16:50



Много прочувствено определение ..

...if men are to be ruled, then the enemy is reason.


Тема Re: Нямате ли сърца бе, хоранови [re: Eжko_]  
Автор DarkCat ()
Публикувано28.01.05 17:02



виж, ако редовно ти дават да четеш едно и също се изнервяш

да, защитавам аборта. това е право на избор.

а за това какво е сърцето ми - хайде недей - не си назначен за съдник

пък и е казано, по делата им ще ги познаете....

и за бездушие не ми говори - аз съм "за" аборта, точно поради крехкото си сърце



Тема Re: Нямате ли сърца бе, хоранови [re: Eжko_]  
Автор esti ()
Публикувано28.01.05 20:33



Ей,таралеж,до сега си мълчах,защото си мислех,че ще се усетиш сам и ще спреш да пълниш форума с демагогски нравоучения,ама не би...
Спасявай се докато е време и бягай от тук,защото ние сме безсърдечни живуркащи слуги на дявола и може и някоя черна магия да ти направим и току виж си започнал и ти да защитаваш абортите.

Пази се от нашата зараза и бъди здрав т.е. взимай си редовно хапчетата!




Тема Re: Знаем как да живуркаме, но не знаем как да ЖИВЕЕМнови [re: Eжko_]  
АвторГaнka (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 21:46



Ежко,този текст съм го чела и мога да кажа кое е най -важното, според мен:
Увеличихме притежанията си, но намалихме ценностите си. Говорим твърде много, обичаме твърде рядко и мразим твърде често.
Само две изречения могат да ти покажат какви са хората днес и клубарите тук,както виждам, не правят почти никакво изключение.
Оруел си го е казал:
Невежеството е сила!
Аз бих добавила: И то каква!



Тема Re: Знаем как да живуркаме, но не знаем как да ЖИВЕЕМнови [re: Eжko_]  
Автор Xevi ()
Публикувано28.01.05 22:20



Не знам защо, но винаги се намират хора, недоволни от света около себе си и обвиняващи го в какво ли не. Историята ни показва, че такива хора винаги е имало и предполагам винаги ще има - няма спасение;)
Донякъде смешен, донякъде жалък е този текст, с цялото желание на един депресиран човек да обвини света за собствената си ненавист. Защото хората, които мислят така, са всъщност хора, които никога не биха били доволни. Дори, ако имаха възможност да построят някой от своите идеали за обществото, те пак не биха били доволни, защото причината е в самите тях. Жалко е да мислиш, че всички около теб са порочни и зли, а ти единствен си добър и благороден (и като такъв винаги се опитваш да ги наставляваш с невероятната си мъдрост - пък те, видиш ли, не отбират).
Освен това, няма как да не спомена, че повечето глупости в тези текст са напълни неправилни. Отново "мъдрувания" на един нещастен човек. Смешно е да се казва, че имаме "тесни възгледи" - та сега е момента от цялата ни история, в който хората имат най-широки такива. Разбира се, че имаме по-малко здраве - та нали само преди 100-200 години е било съвсем нормално една майка да умре по време на раждане, а децата да умират от проста настинка - и разбира се хората са били здрави със средна продължителност на живото до 50 години!!!
Мога да направя анализ по този начин на целият този текст, но се спирам дотук за да не стана досадна. Само искам да кажа, че хората никога не са били твърде добри - винаги е имало убийства, кражби, войни измами, дебели хора, слаби хора, дребни души и всичко друго, което ни е присъщо. Човек сам за себе си трябва да се научи да прощава и да обича и да не прекалява със съденето на другите - едва ли е по-добър от тях. Светът може да е хубаво място, ако го погледнеш с подходящи очи и не обвиняваш другите за собствените си проблеми :)

Редактирано от Xevi на 28.01.05 23:12.



Тема Ганке,нови [re: Гaнka]  
Автор ezeroto (пързалка)
Публикувано29.01.05 13:24



що не си ходиш у Фермата!


Обикни тишината

Тема Re: Ганке,нови [re: ezeroto]  
АвторГaнka (Нерегистриран)
Публикувано29.01.05 14:10



Съжалявам,но имам "Фермата" на Бромфийлд,а "Животинска ферма"така и не я намерих,за да я прочета.



Тема Re: Знаем как да живуркаме, но не знаем как да ЖИВЕЕМнови [re: Xevi]  
АвторГaнka (Нерегистриран)
Публикувано29.01.05 14:18



Абе,ти на слепи ли ни правиш?
Какво здраве имаме при тази некачествена химическа храна,мога ли да те попитам?
Дали навремето е имало спин,алергии,ставни заболявания от обездвижване,депресии,както сега!?
Що не махнеш розовите си очилца,а не погледнеш по -реалистично действителността.?!
Що кабинетите ИН Витро са претъпкани?!



Тема Re: Знаем как да живуркаме, но не знаем как да ЖИВЕЕМнови [re: Eжko_]  
Автор cuddly (добронамерена)
Публикувано29.01.05 15:00




браво! радвам се, 4е си пуснал нещо толкова хубаво



Тема Как не я намери?!?нови [re: Гaнka]  
Автор ezeroto (пързалка)
Публикувано29.01.05 15:49



ето, може да я купиш от тук, чих не е скъпа даже:






Обикни тишината


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.