Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:29 05.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Имам ли повод за притеснение?нови  
Автор Poзoвa (моногамна)
Публикувано18.01.05 15:27



Чудя се дали нещо не ме хваща параноята...Та реших да се допитам до вас.
С приятелят ми сме заедно от 4 години , живеем заедно от 1 година, всичко е чудесно, никога не ми е давал поводи да ревнувам, но...
Вчера ми заяви, че бил канен на рожден ден на негова позната. Пита ме какво мисля. Казах му да отива, щом ще му е притно, но му казах че цялата работа ми е супер странна, защото:
1. Аз не съм чувала никога нищо за нея, а сме заедно от 4 години.
2. Явно и тя не е чувала за мене, защото като сме двойка ни канят заедно на повечето места / хората около нас знаят, че сме зедно/
3.Явно те поддържат контакт, защото тя го кани на рождения си ден.

Казах му тези неща и той се разсърди - не можело всички да знаят за мене...
И понеже май съм ядосана в момента, според вас има ли причина да се тревожа и как да отреагирам на тази глупава ситуация?

"Тя беше ледена като сладолед и също толкова лесно се разтапяше."


Тема Re: Имам ли повод за притеснение?нови [re: Poзoвa]  
Автор Bълk (по-нов и по-лош)
Публикувано18.01.05 15:36



а той дали е казал, че ще дойде с любимата си жена, или поканата подразбира само него?



Тема Re: Имам ли повод за притеснение?нови [re: Poзoвa]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано18.01.05 15:36



А защо просто не му каза "Ами добре - отиваме" и да му се усмихнеш мило и нежно? Работата просто вони.
Ако все пак можеш и не е късно съгласи се и отидете заедно а ти си отваряй очите като се озовеш там. За номера няма да ти говоря. Още е рано за това. За момента е етапа на разузнаването а не на бойните действия.

Интернет е, нощ, звезди, луна
но без обич закъде сме ние...


Тема Re: Имам ли повод за притеснение?нови [re: AЛБATPOC]  
Автор Poзoвa (моногамна)
Публикувано18.01.05 15:50



Изобщо не стана въпрос аз да ходя.
Съобщи ми, че е канен и аз му казах, какво мисля, а той ми отговори, че не можело всички да ме познават и навсякъде да сме канени заедно.
Аз наистина нямам нищо против да излизаме отделно с приятели - нормално е, но за 4 години аз НИКОГА нищо не съм чувала за познатата , а по всичко личи, че аз не съм канена и тя не знае за мен...това ми е странното...

"Тя беше ледена като сладолед и също толкова лесно се разтапяше."


Тема Re: Имам ли повод за притеснение?нови [re: Poзoвa]  
Автор xaджи Дoнчo (Табиетлия чиляк)
Публикувано18.01.05 15:52



Може да му е стара тръпка или нещо такова.
Ние, мъжете, не обичаме да си изгаряме мостовете назад. Винаги трябва да имаме някакви резервни варианти, щото от жена сигурност не чакай.
НЕ МУ ГИ ИЗГАРЯЙ И ТИ!!! За да ти е мирна главата.

Демек, описаната ситуация е абсолютно в реда на нещата. Не разбирам какво лошо има един мъж да се среща с други жени, да излиза с тях на кафе или на по бира, или на клуб, стига да съблюдава някои граници.

Твоето си е чиста параноя и желание да му обсебиш живота - колкото по-малко лично пространство му оставяш, толкова по-лесно ще го настроиш срещу себе си.

Каждый мужчина в душе бармалей.


Тема Re: Имам ли повод за притеснение?нови [re: Poзoвa]  
Автор Bълk (по-нов и по-лош)
Публикувано18.01.05 15:56



виж, не може всеки да знае, че сте заедно и за това щом е поканен единия - отивате заедно. Ако канещия има пробеми за това, че сте дошли заедно - тогава си прави изводи.

Реално погледнато, какъв е пролбем, че ти искаш да се запознаеш с хора които го канят някъде си? това дали е проблем за гаджето ти или той не иска връзката да му е известна пред някои хора?

Редактирано от Bълk на 18.01.05 16:02.



Тема Re: Имам ли повод за притеснение?нови [re: Bълk]  
Автор Poзoвa (моногамна)
Публикувано18.01.05 16:07



Аз нямам нищо против, но той определено иска да отиде сам.Казах му, че тя явно не знае , че сме заедно и той ми отговори, че не можело да искам всички да знаят...Объркана съм, не искам да го подозирам и обвинявам без причина, но е странно...

"Тя беше ледена като сладолед и също толкова лесно се разтапяше."


Тема Re: Имам ли повод за притеснение?нови [re: Poзoвa]  
Автор Bълk (по-нов и по-лош)
Публикувано18.01.05 16:11



наистина, не може всички да знаят, но трябва да научат, дано това да не е проблем той да иска да отиде сам (някоя друга да не научи за връзка която той има).



Тема Имаш, и той е в теб [re: Poзoвa]  
Автор alex4o (Black Hole)
Публикувано18.01.05 16:14



Хаджията ти го обясни най-практично, но явно не ти изнася да го проумееш...
А това Не променя нещата...
Ти си преценяваш как да постъпиш...
Успех!




Тема Re: Имам ли повод за притеснение? [re: xaджи Дoнчo]  
Автор нera (непознат )
Публикувано18.01.05 16:35



Първия и втория абзац са добре.
Но в третия отиваш на Марс.
За каква параноя и обсебване говориш? Явно жената се чуди защо ни в клин ни в ръкав става подобно нещо. И просто търси обяснение на нещата, а не държи да му е качена на главата.
Към авторката на темата: Огледай ситуацията и според вашите взаимоотношения реагирай с чувство за хумор. Щом като се е допитал до твоето усещане за ситуацията, значи не му е все едно как ще реагираш. Не настоявай за обяснение, той сам ще стигне до него. Но ако може, обясни му, какво те е учудило и подчертай, че нямаш против да си има лично пространство. Прости ми за поучителния тон.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.