Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:17 08.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Имам ли повод за притеснение?нови [re: Poзoвa]  
АвторEфa (Нерегистриран)
Публикувано19.01.05 17:43



Ама и ти си едно ревниво........
Аз съм женена от няколко години. През това време, е имало доста пъти, когато мъжът ми е излизал с приятелки/приятели - на рожден ден, кафе, вино. Същото важи и за мен. И никога и през ум не ми е минало да седна да се тръшкам, що не ме взима със себе си. Ами че той ако реши да се изчука с някоя, има безкрайно много поводи и време когато и както си реши да го направи.
Така че, остави човека на мира да си ходи на партито, а ти си намери прятна компания за същата вечер



Тема Re: Имам ли повод за притеснение?нови [re: Ecтpeлa]  
Автор xaджи Дoнчo (Табиетлия чиляк)
Публикувано19.01.05 17:43



Днес си Стрелец. Точка по въпроса!

Каждый мужчина в душе бармалей.


Тема Re: Така ли,нови [re: xaджи Дoнчo]  
Автор!!!! (Нерегистриран)
Публикувано19.01.05 21:06



Леле, хаджи Дончо , колко си прав!Точно така е!Според мен има 2 типа изневери:със сърцето, и със........И да ви кажа,че понякога дребните изневери сплотяват връзката.Много хора го знаят, но малко си го признават.



Тема Re: Имам ли повод за притеснение?нови [re: Eфa]  
Автор MelodiousMeritoriousMouse (дзвер нечуван)
Публикувано20.01.05 00:15



Rozova, ajde kaji kakvo e stanalo, 4e se izpritesnih ve4e, otdeljajki 1/2 4as za pro4itaneto na debata :))) Ute6i ni! Koga e toja legendaren rojden den? I, dfa ti kaja, mnogo bi pomognalo ako kaje6 malko 6to za 4ovek e tvoja i gore-dole kva e mackata, pri kojato 6e hodi /osven 4e e na 18, koeto namiram podozritelno - 99% ot majete po njakva pri4ina namirat taja cifra za po-afrodiziak i ot stridi po mexikanski /

Idem censeo Carthaginem delendam esse.


Тема Re: Благодарянови [re: Poзoвa]  
АвторEdna (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 01:39



Мила, това че тя не знае за теб не е от кой знае какво значение... проблемът както сама си забелязала е че на мъжете са им слаби ангелите...и че някои жени са си кучки.

Ето какво се случи с мен - една обща позната на бившето ми гадже (която отлично знае за мен, нещо повече той често ме е прегръщал и целувал в нейно присъствие) просто реши да го сваля/ 'развежда'- не мога да знам кое точно. След време разбрах че двамата флиртуват усилено... може би е било въпрос на време нещата да се развият, може би не. Поговорих с него и той престана да общува с нея... но каква е гаранцията че друга няма да се появи на нейно място - НИКАКВА.
В крайна сметка нещата опират до него. Дай му да разбере ясно че не толерираш изневери и ще го напуснеш ако го прави. Но и не се превръщай в постоянно мрънкало и детектив - най-много това да го тласне към друга.



Тема GAME OVERнови [re: MelodiousMeritorious]  
Автор Poзoвa (моногамна)
Публикувано20.01.05 09:54



Ами мина всичко.
За момента мисля да послушам един съвет по-горе, където се казваше да изчакам и то ще се разбере...
Освен това приятелят ми ми се обади 3 пъти да ме чуе, докато беше там, което ме навежда на мисълта, че няма за какво толкова да се притеснявам...
Благодаря на всички за съветите.





"Тя беше ледена като сладолед и също толкова лесно се разтапяше."


Тема Re: Имам ли повод за притеснение?нови [re: xaджи Дoнчo]  
АвторKpиcтинa (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 10:25



Лелеее, тръгнах си по-рано вчера и вие сте се изпоСтреляли!
Мисля, че всички сте прави - и за свободното пространство, и за доверието, и за това, че изневярата не би могла да бъде сериозен повод за раздяла. Обаче все пак зависи каква изневяра. Поне според мен, де. Аз съм склонна да приема да ми изневерят, обаче не и да ме правят на глупачка. Както и да не стане система, защото тогава какви ще са чувствата към мен, освен, че ще съм вечно на разположение (сериозната връзка) и част от интериора, а емоциите ще си ги споделя той с друга (като различни са в ролята на друга. Такъв вид изневяра, ако може да говорим за видове, би ме дистанцирало от мъжа, аз самата бих се чувствала в отбранителна позиция и това постепенно би разрушило доверието между нас.
Естествено, че има много по-важни неща от едната изневяра, но мисля, че всички тези неща са свързани. Ако Той не вярва в мен, ако не би бил готов да ме защити (когато това е в неговите ръце - примерно отношения жена - свекърва или жена - зълва, когато не можеш директно да обвиниш някого, че не е прав), ако не е готов да ми помогне в труден момент, ако е индиферентен към децата ни, тогава за каква сериозна връзка говорим? А пък липсата на такава по-лесно предразполага към изневяра или към някаква странична връзка, защото щом няма сериозна връзка, сериозен партньор, на кого тогава изневеряваш? Тоест - не се чувстваш привързан към този човек и не чувстваш, че по някакъв начин го нараняваш.



Тема Re: GAME OVERнови [re: Poзoвa]  
АвторKpиcтинa (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 10:28



Ама да не почне сега едно дебнене, едни съмнения ... Защото краят ще е предизвестен.
Това, че ти се е обаждал, означава, че каквото и да е правил там значи е мислел за теб. Което значи, че наистина държи на теб. Мисля, че всичко от тук нататък зависи от него. Ти си му дала нужната свобода и доверие, не се е чувствал обсебен и т.н. Ако оправдае доверието ти - какво по-хубаво от това. Ако се издъни - както се казва по книгите, значи не е твоя човек.



Тема Re: Бровос, хаджи, бравос, Дончо!нови [re: xaджи Дoнчo]  
Авторлeля (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 15:05



Дончоооо, не знам след 50, ама след 20 се прави много хубав секс и то мнооого по-хубав от първата година, а за страстта-тя е мимолетна, но еротиката и е*****о-никак, зависи от човека може би.....



Тема Re: Имам ли повод за притеснение?нови [re: Poзoвa]  
АвторSilvy (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 22:18



i na men mi se vijda stranno. Ako jiveete zaedno na semeini nachala toi triabva da otide tam s teb.
V tozi sluchai az bih kazala che iskam da otida s nego .

Ako ne te dopusne zanchi ima nesto neredno.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.