Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:19 25.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема и ми се иска да питам какво бельо харесватенови  
Автор DarkCat ()
Публикувано17.01.05 14:00



какви са Ви любимите цветове и модели?

коя е любимата Ви фирма за гащи и сутиени

и не на последно място какво мислете за сутиените с голеееееми подплънки??



Тема Re: и ми се иска да питам какво бельо харесватенови [re: DarkCat]  
Автор ezeroto (същото)
Публикувано17.01.05 14:34



Черният цвят ми е любим и по изчистените, спортни модели за ежедневието... Иначе харесвам и семплата дантела...не мога да кажа определена фирма, май даже не обръщам внимание, стига бельото да ми харесва и да е качествено...
МРАЗЯ сутиените с подплънки. Не знам защо напоследък все такива ги правят. Гърдите ми не са големи, бих казала, че даже са малки, но не обичам да си слагам подплънки и виждам зор докато си намеря свестен сутиен без такива...Много ми харесват сутиените, който приличат на едновремешните корсети- със връзчици отпред и финна бродерия

Обикни тишината.


Тема Re: и ми се иска да питам какво бельо харесватенови [re: ezeroto]  
Автор DarkCat ()
Публикувано17.01.05 14:53



ммм черно, любимо. и да е семпло

и аз като теб мразя подплънките.

а дискретна дантела - наесен си купих на Триумф модела който сега е навсякъде по улиците. малко ретро дантела но много ме кефи

това за връзчиците и финната бродеря ми звучи много романтично - така де, представям си бели ленени чаршафи, дървени кревати и такива ми ти неща



Тема ах бельотонови [re: DarkCat]  
Автор!Блyдницa (Нерегистриран)
Публикувано17.01.05 15:07



о бельото от известно време си го превърнап(х в страст
ами харесват ми много цветове/ без досадното розово и нюансите му/
за червено -дантела
за черно. чашка от фин плат и дантела8 май ми харесват и едни такива черни сутиени с много тънички презрамчици , но да са няколко/ за черното е добре да имаме и жартиери/ за да ни опъват жартиера/:))
за бяло е тук си трябва и непрозрачен бял сутиен и дантелен такъв
много харесвам и бельото тип фермерска съпруга/ ако изобщо носят бельо , де просто аз си го наричам така/ имам се такъв от дребни малки квадратчета и бродирани маргаритки, а също и бельо което да има тези тигели по дънките и плата малко имитира дънковия
и в тази връзка се сетих как в годините на Татовизма и бельото беше униформено почти...и някъде в далечната 89г ние с приятелката ми решаваме да си шиеме бельо като в Никерман...нарязваме свадбената рокля на майка ми която беше от много красива дантела...вапцаме въпросната дантела в черно/ защото тогава се обличахме само в черно/ на машина зашиваме много красиви ластици с дантелка в краищата 8 тогава и ластика беше дефицитна стока/ ама кой да ни каже че ластик се шие със специален тигел...та си обличаме ние ушитото от нас бельо/ беше много секси само от миниатюрни триъгълничета/ бельото под ушити също от нас поли от много марля/ пак боядисана в черно/ех не знят младите сега колко тежко беше да си млад някога:))и като взеха да пращят тези ластици и да падат едмити гащи...и да си ходим по голи дупета под марлени поли...абе тегоби :))



Тема за подплънките забравихнови [re: DarkCat]  
АвторБлyдницa (Нерегистриран)
Публикувано17.01.05 15:11



не ги обичам...но банели гледам задължително да има...купувам си на Реалити-италианска фирма...за средна ръка хора по евтино от триумф..и по секси ..но всъщност май не гоня марка ...гледам да не е турско обаче ЗАДЪЛЖИТЕЛНО



Тема Re: и ми се иска да питам какво бельо харесватенови [re: DarkCat]  
Автор ezeroto (същото)
Публикувано17.01.05 15:13



Точно ретро дантелата много ми харесва. И предпочитам бельото да е памучно или копринено. Преди време имах сериозен проблем с изкуствените материи...

Обикни тишината.


Тема Re: ах бельотонови [re: !Блyдницa]  
Автор DarkCat ()
Публикувано17.01.05 15:18



имах червено сатенено, но сдаде багажа и отлетя в боклука миналата година

жартиери носих по едно времеу но някак си доста дискомфортно ми беше като седнех на стола, затова ги замених с чорапи със силикон. сега ако обуя чорапи веднага слагам и комбинизон отгоре, че иначе ми замръзва задника

а тип фермерска съпруга не ме кефи, но виж кефят ме съвсем обикновенни бикини, бели, памучни-

но това с черното боядисване и кройките друго си е да се посмее човек



Тема Re: и ми се иска да питам какво бельо харесватенови [re: ezeroto]  
Автор DarkCat ()
Публикувано17.01.05 15:20



бях си купила сутиен на Палмърс който ме драскаше и ми направи червени линии като обиколка на бюста

в кофата...много ми беше мъка за парите ама



Тема Re: и ми се иска да питам какво бельо харесватенови [re: DarkCat]  
Автор!блyдницa (Нерегистриран)
Публикувано17.01.05 15:30



а харесвам също и черно бельо с цветни бродерии
и сатенено цветно бельо
абе като се замисля безкраино е....за описване...
ама най-обичам едни дълги пръстчета , които ми го събличат



Тема Re: и ми се иска да питам какво бельо харесватенови [re: !блyдницa]  
Автор DarkCat ()
Публикувано17.01.05 15:33



черно бельо с цветни бродерии беше заляло миналата година магазините

но аз някак не се възприех, т.е. мъж ми не ме възприе, че заедно бяхме в пробната.....

а за събличането...и самичка мога като бързам





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.