Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:41 10.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема "За" и "Против"...нови  
Автор alex4o (Black Hole)
Публикувано09.01.05 17:20



... готварските печки с керамичен плот.
Моля уважаемите дами, имащи преки впечатления от тези ел.домакински уреди, да споделят впечатленията си, особено от какво трябва да се пазят.
Бих приел и препоръка за марка, вмествайки се в ~650лв.
Вариант ІІ - 4 бързонагряващи котлона.
Фурна с вентилация и таймер.
Скромно...
Мерси предварително!!!




Тема Re: "За" и "Против"...нови [re: alex4o]  
Автор wild (lady) ()
Публикувано09.01.05 17:51



Оха, ти и готвиш даже

Майтапа настрана, тук не мога да помогна много, 'щото моята кухня се отложи откъм правене за неопределено време в бъдещето и фурната, например, ще е последното нещо, което ще купувам. Гледах някъде подобна тема наскоро, ако не се лъжа във форумите на bgmamma беше, там ще има със сигурност по-практични съвети от моите.

Лично за себе си какво бих взела - може би Rossieres, Faber, Bompani (не съм сигурна дали не предлагат само уреди за вграждане те), Conegliano и те стават (хладилникът ми поне се държи добре засега ). Фаворит за всякакви домакински уреди ми е Miele, имат вече и представителство за БГ, намира се на ул. 6-ти септември 1, вход от към Цар Освободител; идея нямам за цените им обаче, от познавачи знам, че са соленички, но пък това, което купиш е за цял живот почти. Успех в търсенето

When dream turns to a nightmare the only way is to wake up…


Тема Re: "За" и "Против"...нови [re: alex4o]  
Автор 7kari (щастлива)
Публикувано09.01.05 18:30



Аз съм за! Но относно цената не знам какво да ти кажа, защото личните ми впечатления и умения са от Аристон / около 800лв/
Да се пази от: алуминиеви съдове, надраскване на плота, изпускане на предмети в/у него.....едва ли мога да бъда изчерпателна, но мерките са описани в инструкцията.

Не се обръщай назад, може би нещо те настига!

Редактирано от 7kari на 09.01.05 18:32.



Тема Re: "За" и "Против"...нови [re: alex4o]  
Автор Jennifer (Оптимистка:))
Публикувано09.01.05 19:01



Не вярвам някой да се изкаже против, но знае ли човек.
Видя ли какво съм ти отговорила?



Тема Re: "За" и "Против"...нови [re: Jennifer]  
Автор alex4o (Black Hole)
Публикувано09.01.05 19:11



Да, благодаря ти - изчаквам да се натрупат малко мнения, тревожи ме издръжливостта на плота. А и това за алуминиевите съдове - също...
Чук-пук и на буклука...



Тема Re: "За" и "Против"...нови [re: 7kari]  
Автор alex4o (Black Hole)
Публикувано09.01.05 19:13



Ти направо ще ме откажеш, Коте...



Тема Re: "За" и "Против"... [re: alex4o]  
Автор Jennifer (Оптимистка:))
Публикувано09.01.05 19:57



Не се тревожи за издържливостта на плота!
Освен ако не искаш да чукаш върху него с някакъв чук!
Плотът е много здрав.
Аз преди да си купя моята, си спомням че се притеснявах какво би станало ако плотът е горещ, а аз разлея студена вода.
Успокоиха ме, че няма проблем и наистина е така.
Било ме е страх и ако изкипи течност, как ще изчистя, няма ли да започне да тръска ток и какви ли не неща.
Няма такива работи.
Вече 6 -7 години ползвам такава печка и никога не бих я сменила за обикновена.

За алуминиево фолио защо да не се използва?
Лятно време пукам люти чушлета върху котлона, като слагам фолиото отгоре.

Това със стъклото си е психологическа бариера някаква.
Аз понеже търся под дърво и камък стъклена дъска за рязане, но май в БГ няма такива, та да ти кажа че и с тях е същото - някакъв психологически проблем, че ще се счупят.



Тема Re: "За" и "Против"...нови [re: alex4o]  
Автор xaджи Дoнчo (Табиетлия чиляк)
Публикувано10.01.05 09:36



До 650лв - Gorenje! Или Kortig. На Gorenje съм виждал много стари печки да работят перфектно.
Прегледай комбинирани варианти с 2 газови котлона, ако нямаш малки деца в къщата. Много са удобни когато трябва нещо много бързо да претоплиш или да свариш кафе.
Керамичният плот може да се счупи при удар.

Българите няма скоро да можем да си позволим Миеле. Даже в Германия се смятат за много скъпи уреди. Може да погледнеш за Бош-Сименс, но и те са скъпички.

Каждый мужчина в душе бармалей.


Тема Re: "За" и "Против"...нови [re: Jennifer]  
Автор xaджи Дoнчo (Табиетлия чиляк)
Публикувано10.01.05 09:38



Абе аз съм виждал счупен плот.
Вярно, при обичайно използване няма начин да се счупи.
Но ако изпуснеш чугунен тиган отгоре - глей ко стаа.

Каждый мужчина в душе бармалей.


Тема Re: "За" и "Против"...нови [re: alex4o]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано10.01.05 10:32



Аз си купих от Техномаркет Зануси на промоция (керамичен плот с 4 котлона и вградена фурна и аспиратор) за 600 лв. Там има добри промоции, но трябва да се проверява редовно. Всъщност още не съм пробвала фурната, дано работи добре.
Апропо, продавам аспиратор, едномоторен, не ми трябва. Има си гаранция и не го продавам скъпо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.