Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:32 01.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Ужас!Започна се...нови  
Автор ezeroto (с цунами)
Публикувано05.01.05 13:02



Днес сутринта се блъснах с колатаАз съм виновна...на кръстовище...на червено, до мен стоеше един познат и по ирония на съдбата същият, при когото съм си направила Каското и Гражданската...говорихме, явно много съм се заплеснала, не съм видяла, че е станало червенопри удара вратата се отвори и човекът до мен/ естествено без колан/ падна от колата...гледам на другия отсреща нищо му няма и тичам да помагам на познатиятъкмо му подавам ръка да се изправи и някой ме хваща яко отзад, обръща ме и усещам звънтяща плесница върху бузата си и чувам думите- Вчера взело книжка, къде си тръгнала , ма, да ти е.. м......!
Започвам да му обяснямам, че аз съм виновна и всичко ще си платя и т.н.- не чува...а и първите думи на полицая бяха- На колко си години и имаш ли книжка?ПЪЛНА ТЪПОТИЯ...малко остана да се разрева...все още се държа...утре червеното от шамара ще е зелено, любимият ми цвят...
Които ми пожела щура нова година да си върне думите назадче както е почнало, ако аз не се убия, друг ще го направи...
А и още не съм казала на мъжа ми за колата- 6 месеца я ремонтирахме, а миналият месец тъкмо я бяхме пребоядисалине ми се мисли

Редактирано от ezeroto на 05.01.05 13:08.



Тема Re: Ужас!Започна се...нови [re: ezeroto]  
Автор Bълk (по-нов и по-лош)
Публикувано05.01.05 13:27



В отговор на:

усещам звънтяща плесница върху бузата си и чувам думите- Вчера взело книжка, къде си тръгнала , ма, да ти е.. м......!



В отговор на:

утре червеното от шамара ще е зелено, любимият ми цвят...




вадиш медицинско и организираш дело, трябва да имаш свидетел, че той те шамаросал. Можеш до го подкараш през наказателното право като насилие и той като усети, че ще бъде осъден ще ти лиже обувките.

Moscow, раз-два-три, Moscow, посмотри.

Тема Re: Ужас!Започна се...нови [re: ezeroto]  
Автор DarkCat ()
Публикувано05.01.05 13:51



споко де

я не се тормози така

знаеш ли каква хубава година те чака???? сериозно говоря - преди 2 години на същата светла дата съвсем виновно смачках мощно колата пред мен и нашата естествено..... и си мислех ебаси какво начало....

пък то всичко беше добро тогава

затова спокойно, сложи торбичка с лед на бузата и се усмихни



Тема Re: Ужас!Започна се...нови [re: ezeroto]  
Автор alex4o (Black Hole)
Публикувано05.01.05 13:54



Искрено ти съчувствам!
Аз моята я смачках пак благодарение на 1 заплес, дето реши, че левия завой е с предимство и неговото зелено е по-зелено от моето... И сега колицата отсъства от подписа ми
Вълк е прав, гони го до дупка този нещастник. Как ще те шамаросва бе?!!
И аз можех да му откача главата на оня загубеняк, ама кво ми носи тва на мен?
Баааси и държавата...



Тема Re: Ужас!Започна се...нови [re: Bълk]  
Автор ezeroto (с цунами)
Публикувано05.01.05 13:56



Знам, че мога да водя дело..., ама не ща.Още повече, че съм аз виновната за кашата и че можех да направя много по-голяма беля от неговата плесница...още треперя цялата...ще ходя вече с колело на работа, тя колата и без туй скоро няма да става за каране...

P.S.Не искам никой да ми лиже обувките.



Тема Re: Ужас!Започна се...нови [re: ezeroto]  
Автор Bълk (по-нов и по-лош)
Публикувано05.01.05 14:04



това, че си виновна - виновна и за това ще си отговорна пред КАТ и застраховател, и това не дава право на сульо и пульо да ти ударя шамари.

имай си достоинство и самоуважение, ти си личност.

Moscow, раз-два-три, Moscow, посмотри.


Тема Re: Ужас!Започна се...нови [re: Bълk]  
Автор ezeroto (с цунами)
Публикувано05.01.05 14:09



"имай си достоинство и самоуважение, ти си личност."

Имам ги. Сега съм доста стресирана...не мога да мисля...а и мъжът ми като ме види си представям какво ще стане...добре, че не беше той с мен...уестърнът не ни мърдаше...



Тема Re: Ужас!Започна се...нови [re: DarkCat]  
Автор ezeroto (с цунами)
Публикувано05.01.05 14:11



Ще се успокоя...обаче сега сърцето ми още бие до пръсване...добре че никой не пострада...



Тема Re: Ужас!Започна се...нови [re: ezeroto]  
Автор Bълk (по-нов и по-лош)
Публикувано05.01.05 14:17



къф уестърн кви 5 лева, я се стегни.

замисли се да имаш нещо за само-отбрана, като демократизатор или пийсмейкър.

Moscow, раз-два-три, Moscow, посмотри.


Тема Re: Ужас!Започна се... [re: ezeroto]  
Автор Bълk (по-нов и по-лош)
Публикувано05.01.05 14:18



бе ти отивай да си извадиш медицинското за синина ако я имаш и търси свидетели.

Moscow, раз-два-три, Moscow, посмотри.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.