Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:31 04.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ХАйде!!!!  
Автормaцa (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 15:14



хайде да подкрепим Зара като жени. Ако някой от ония дебили спечели парите от ББ ще ми стане много тъпо!



Тема Re: ХАйде!!!!нови [re: мaцa]  
Автор Maтa (но не Хари :))))
Публикувано05.01.05 15:24



Виж сега, наличието на п...ка невинаги означава и наличие на разум. На мен дебилите определено са ми по-приятни. А последното нещо, което ще направя е да харча пари за телефони, за да помогна на някого, който не ми е никакъв да спечели 200 000 лв. Освен ако не задели процент за мен.



Тема Re: ХАйде!!!!нови [re: Maтa]  
Автор angels_zg (кукла)
Публикувано05.01.05 15:32



Да и на мен Зара не ми е никак симпатична.А и тези съобщения струват сумати пари.



Тема хмнови [re: Maтa]  
Автормaцa (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 15:47



Мато, ставаш банална с тия путки. По твойта логика ти не си виждала кур от цял век, щом се заяждаш със всяка в клуба. Муахаха Мри!



Тема Re: хмнови [re: мaцa]  
Автор Maтa (но не Хари :))))
Публикувано05.01.05 15:53



Е, аз откога искам да умра, щото ми писна да ходя недо...на, ама на, не става. Къде видя заяждане? Само констатирам, че наличието на женски полов орган, не предполага задължително и наличие на интелект. Вече ще се изразявам възпитано, обещавам.



Тема оле извинявам сенови [re: Maтa]  
Автормaцa (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 15:56



обърках те с една друга , с която ти се заяждаше. Извинявай, към теб храня симпатии големи :)



Тема Re: ХАйде!!!!нови [re: Maтa]  
Автор xaджи Дoнчo (Табиетлия чиляк)
Публикувано05.01.05 16:07



Хей, ама сте голям пример за женска солидарност

Абе това ББ още ли има хора, дето се интересуват от него?

Каждый мужчина в душе бармалей.


Тема Re: ХАйде!!!!нови [re: xaджи Дoнчo]  
АвторMaцa (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 16:11



не мисля, че гоненето на жени е случайно. все пак, ние сме едно преобладаващо патриархално общество, в което жените и мъжете се мерят с различен аршин. затова на жените в ББ се гледа много по-критично, отколкото на мъжете.

ние приемаме историите на здравко - безразборното чукане, изневерите, аналния секс.
а когато Мел го прави с жени, тя е "гадна лИЗбийка"

приемаме, че здравко си иска секс с думите (към СА) "Ади чи много ми са ибе, ма..",
а когато Зара прави секс с Нед и Мел, тя става "курва".

приемаме че алиджан може да е ироничен и злобен, че си позволява уязвителни коментари и интриги.
а когато маргото спретна интрига, се превърна в Ам-Гъл.

приемаме че алиджан, гроши и тишо са мързеливи; че алиджан ходи навсякъде бос.
но щом зара и мел не се почистят стаята, те са мърли излагащи се пред цяла българия.

приемаме че Алиджан и Гроши са отпуснати. но когато Стойка има няколко килца отгоре, тя е "тлъста свиня".

гроши злоупотребява с алкохол, но пък е "народен човек"
алиджан е злобен, но ние харесваме "тънкото му чуство за хумор"
здравко е унизил много жени, но за сметка на това е "чувствителен"
и въобще, като цяло им намираме оправдание.

за сметка за това (на база разговорите в къщата и този форум):
жените трябва да готвят, да правят кафета и да чистят. да имат добра визия и задължително да не са с малки цици и дебели (но пък циците им в никакъв случай да не са силиконови!). а дори и да покриват горните критерии, да не са с лабилни нерви.



Тема Re: ХАйде!!!!нови [re: Maцa]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано05.01.05 16:13



Ма ти минутка не пропускаш май, защо не напишеш книга- "Моят живот с ББ"

______



Тема Re: ХАйде!!!!нови [re: Maцa]  
Автор angels_zg (кукла)
Публикувано05.01.05 16:17



Само Виктор пропусна,значи ли че ти харесва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.