Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:14 26.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: малко встранинови [re: Jennifer]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано28.12.04 15:22



На пушачите и аз много им се чудя - ходят с вмирисани дрехи, лош дъх, пожълтели пръсти и с лош тен на лицето..... Наистина много им се чудя!



Тема Re: малко встранинови [re: Ecтpeлa]  
Автор Jennifer (Оптимистка:))
Публикувано28.12.04 15:45



Е, някои се поддържат, но защо трябва да се полагат толкова усилия?!
А сега като ги слушам как недоволстват заради забраната на пушенето, хи-хи-хи!



Тема Re: Красиви женинови [re: MelodiousMeritorious]  
Авторbrei,kak me razbra:) (Нерегистриран)
Публикувано28.12.04 21:21



Iska ti se da chuesh che tova ,koeto majete namirat za krasivo ,ne e krasivo,shtoto tia tapanari i ideia si niamat kakvo e hubava jena.

da,ama ne.

Tarsi podkrepa v jenite ,ama tova koeto NAISTINA te interesuva e kakvi jeni haresvat majete.Nali batko

I begai sega u fitnesa da si stegnesh dupito,che s taia fizionomia....



Тема Re: Красиви женинови [re: brei,kak me razbra:)]  
Автор MelodiousMeritoriousMouse (дзвер нечуван)
Публикувано29.12.04 06:04



Абе много си интересен, начи! Не стига, че на тебе ти се иска на мене да ми се иска това, което на тебе ти изнася, ами и ме убеждаваш в това на всичкото отгоре! Е за колко тъпа ме мислиш, искам да знам! Пък и собствените ти комплекси на селско чедо така личат, че чак примигват в червено! Виж сега. То ако исках да знам какво харесват мъжете, нямаше въобще да си правя труда да пускам тема - еври дей ни се обяснява какво вие намирате за привлекателно. Това и баба ми го знае. Именно по тая причина ми се дощя да разбера каква е женската гледна точка по въпроса за женската красота, защото ми щукна, че аз намирам за красиви мадами, които не отговарят на общоприетия, 'мъжки' стандарт за красота. Та реших да сверя усещането си. А ти стига си клюкарил с момите, ами иди някъде се успокой и се научи да пишеш дупЕ, защото варненския диалект /или дупнишкия може би, в твоя случай/ не е баш правописен... сори... И си избий от главата, че всички жени са комплексарки и единствената им цел в живота е да се харесват на мъжете и да им доставят радост в живота. Иска ти се, ама не е така. Баста.

Idem censeo Carthaginem delendam esse.


Тема Re: Красиви женинови [re: MelodiousMeritorious]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано29.12.04 10:01



Виж сега, истински красивите жени биват харесвани и от жени и мъже. То на красивото не може да се каже грозно. Има ли разногласие, значи красотата не е пълна
Доказано е, че дори бебетата се заглеждат в красивите лица, така сме програмирани, и жени, и мъже. А по принцип фигурата е много важна и за жените, и за мъжете!



Тема Re: Красиви женинови [re: Ecтpeлa]  
Автор xaджи Дoнчo (Табиетлия чиляк)
Публикувано29.12.04 10:18



Фигури, лица, програмирани бебета...
Какви ги плещиш?

Я помисли преди време какви фигури са харесвали? Ами лицата? Колко типа лица има само според етноса?

Тази седмица си пуснах Боговете сигурно са полудели - първата част. Там имаше такава реплика - "И тогава Ки видя най-грозната жена, която някога бе виждал. Кожата й беше отвратително бяла, а косата й бе светла като на стара жена. Тя слагаше върху себе си някакви кожи, макар че времето беше много топло."

Баня, водка, гармонь и лосось



Тема Re: Красиви женинови [re: xaджи Дoнчo]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано29.12.04 10:31



Боя си, че не си ме разбрал (а).....
Аз ти говоря (а не плещя, може би ти го правиш) за възприятията на хората за хармонични черти на лицето, а не за кожата, косата, а пък за кожи, облекла и такива атрибути изобщо не съм и споменавала.
За етноса, колкото и да са типовете лица, едно хубаво азиатско лице се харесва навсякъде, може примерно да не харесваш жени от такъв типаж, но признаваш, че е красиво.
Говоря за хармоничи пропорции



Тема Re: Красиви женинови [re: Ecтpeлa]  
Автор xaджи Дoнчo (Табиетлия чиляк)
Публикувано29.12.04 10:38



Еееей, ама много си обидчива, като ти кажат нещо навъпреки.

Въпросът е - какво е хармонично лице? Кои са хармоничните пропорции? Може да е овално, продълговато, с голям нос или с чип нос, големи очи, "дръпнати очи"... Това, което се приема за красиво, зависи от културата на обществото в дадената епоха и място. Както и от конкретния човек. Нищо не е абсолютно. Грозни азиатки си има също толкова, колкото и европейки.

П.С. Аз си плещя, та дрънкам. Форумите не са място за сериозност.
П.П.С. Виж, ако си говорим за изражение - това е друго. Мимиките при всички примати са еднакви и се възприемат.

Баня, водка, гармонь и лосось

Редактирано от xaджи Дoнчo на 29.12.04 10:41.



Тема Re: Красиви женинови [re: xaджи Дoнчo]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано29.12.04 10:46



Пак нищо не рабра.... Някъде да съм казала, че ВСИЧКИ азиатки са хубави?
БТВ: между сериозност и грубост има разлика...... само не ме керай и това да ти обяснявам....



Тема Re: Красиви жени [re: Ecтpeлa]  
Автор xaджи Дoнчo (Табиетлия чиляк)
Публикувано29.12.04 11:21



Ей затова се дразня на жените - че не може ги сриташ приятелски по задника без да дигнат гюрултия и да се нацупят.

Мила госпожо/ице, смирено моля, да бъде простено моето фриволно държание, поради щото то не е от подбуда да ви обиди, нарани или опетни Вашето добро име, а поради моята неопитност в обществото и непохватност на езика. Покорно чакам Вашето снизхожение и с радост бих изпълнил всяко Ваше поръчение, което да Ви компенсира моралното неудобство, причинено от моето неприлично поведение.

Така по-бива ли?

Баня, водка, гармонь и лосось




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.