Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:51 01.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Значи...нови  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано02.09.04 19:46



Мислих, мислих (не искам думи за мисловния си процес, защото явно, че щом пиша тук е затормозен) и единствено в "Женски клуб"реших, че мога да опиша проблема си.
Жалко, че няма още модератор, но ако пожелае лупито може да протегне пипалца и да ме спаси от нападки(много съм чувствителна)

Та:

мойто другарче (м.р.) обича едно детенце(ж.р.). То пише в клубовете (детенцето).
Аз чета в клубовете.
Ревнувам другарчето си (от детенцето)..
Затова чета писаното от детенцето.

Послеслов:
Влюбих се в детенцето.





ПП. Не е смешно.



Тема Re: Значи...нови [re: a]  
Автор reader (тъга)
Публикувано02.09.04 19:50



Значи сега ги обичаш и двамата. Какво по-хубаво от това.

Но никак не е смешно, права си.

If you're leaving, close the door. I'm not expecting people anymore.


Тема Re: Значи...нови [re: reader]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано02.09.04 20:01



Двамата по-различен начин.

А аз?



Тема Тинови [re: a]  
Автор reader (тъга)
Публикувано02.09.04 20:04



сигурно ще оцелееш.

Очакваш ли?

If you're leaving, close the door. I'm not expecting people anymore.


Тема Re: Тинови [re: reader]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано02.09.04 20:10



Да. Обаче после ще е кухо.

Но имам още време. Да осъзная. Да разбера. Да си простя.

Е, хайде повече да не се пиша на такава романтична душа като теб. Нека да кажа истината - ще мина през озлобление (временно), разбиране и прошка.

Лошото е, че знам как боли ...



Тема Re: Тинови [re: a]  
Автор reader (тъга)
Публикувано02.09.04 20:14



Винаги боли. За съжаление.

И ще е хубаво да си простиш. Знам, че ще. Защото нищо лошо не е станало. Успех!

If you're leaving, close the door. I'm not expecting people anymore.

Редактирано от reader на 02.09.04 20:15.



Тема Re: Значи...нови [re: a]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано02.09.04 20:14



сега и ако обясниш как може един човек да се влюби в някои само по писаното в клубове... :)
или си се познавате тримцата и на живо?

_____________________________
I find it offensive that you find it offensive


Тема Re: Значи...нови [re: koroviev]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано02.09.04 20:18



Мога.
Не познавам детенцето. То пише само по проблемите на клуба. Достатъчно ми е писаното, за да знам, че е качествен човек.

И прилича на мен. . Това пък изобщо не за учудване, нали? Май търсите едно и също винаги.



Тема Re: Значи...нови [re: a]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано02.09.04 20:25



значи думата "влюбих се" е далеч от точното си значение.. и по скоро имаш предвид че разбираш защо мъжкото ти си пада по това женско.

ама те ако не са се виждали наживо - значи къде е мъката за умиране?

мъжкото не прави нищо по различно от тебе (да харесва някои по писаното). ся, ако има чат сесии/логове изпълнени с ах и ох и мале колко те обичам, нещата добиват друг отенък..има ли?

инъче инет любовите са си пълна простотия и не съществуват никъде другаде освен в главите на деистващите лица. демек, мислят си че имат чувства ккаквито нямат, към човек които не съществува, а съществува само идеята им за другия която е напълно неподплатена в реалноста, наи често. и идеята им за чувствата. тоест - през инет, с чат другарче, човек по лесно си фантазира. не че фантазиите чак в такава степен са нещо хубаво..
хубавото е че лесно минават- като бъдат разобличени като фантазии.. ма тва става само на живо. (пък и има риск се пак - човека може да е различен от фантазията, но въпреки тва с други плюсове :)

ма разбира се това за хора без много много интернет комуникация (в живота им) от тоя сорт.. не е ясно от само себе си.

за това ли става дума?

ако за тва - и наистина наи привлекателното (за мъжкото) е именно възможноста за фантазия - елементарна среща на живо би елиминирала всякаква бъдеща възможност за фантазия (нещата стават реални).

рискът обаче - нали - е че може пък женското да има нещо което ти нямаш а на мъжкото му липсва - в които случаи наистина е все тая (демек нещатата заминават в сферата на 'защо женените хора си вземат любовници в един момент, и дали това е заради партньора или заради самата идея за вярност (брак)"

_____________________________
I find it offensive that you find it offensive
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от koroviev на 02.09.04 20:28.</EM></FONT></P>

Редактирано от koroviev на 02.09.04 20:38.



Тема Re: Значи...нови [re: koroviev]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано02.09.04 20:35



Изобщо не става въпрос за и-нет любови. Просто - и двете пишем. Но само аз го знам.

Освен това - когато чета - мисля.
И си представям що за човек има срещу мен. Особено след 200-300-600-900-1300 постинга.
Само идиот не би разбрал нищо. А аз не съм.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.